Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49417
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα και απο μενα χρωσταω μια κριτικη για την ηρα μας...ειπα να αξιοποιησω την εκπτωση που ειχα και εδω και πολυ καιρο ηθελα να δοκιμασω το κοριτσι μας..λοιπον συννενοηση με το γραφειο αψογη..χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω μια τυπισσα με πολυ προστυχο βλεμμα και πολυ προστιχα ντυμενη να με κοιτει..πεφτει πανω μου με καβαλαε αρχιζει τα γλωσσοφιλα με ριχνει στ κρεβατι και ξεκιναει χωρις να γδυθει μια πιπα αλλο πραγμα..τον πηρε ολο μεσα μεχρι τη ριζα τι φτυσιματα τι μπαλες επαιρνε ολα μεσα..με κατακαυλωσε γδυθηκε στα μπαμ μπηκε γ ενα γρηγορο ντουζακι και ξαναεπιασε η δουλεια..το τρομπονι το κατεχει παρα πολυ εκπληκτικη η πιπα της...το τελος ηρθε στη μουρη της και λιγα βρηκανε και στα μαλλακια της..εδω να πω οτι το στηθος εμενα δε με χαλασε γιατιδεν την ειχα παρει και με το παλιο..επισης εχει και καποια τατουαζ που εμενα δε με χαλασαν καθως και σκουλαρικι στον αφαλο που με φτιαχνει εμενα..ειναιτο λεγομενο σκυλι του πολεμου..δε σε αφηνει στην ησυχια σου με τιποτα..κινειτα καθαρα σε pse ρθμους δεν ειναι μοντελο αλλα την δουλεια την κατεχει πολυ και προσπαθει να σε ευχαριστησει..επεσε φυσικα και δευτερος γυρος με αγριο σεξ σε πολλες στασεις δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου ισα ισα γουσταρει γρηγορους ρυθμους και ενταση..το μονο που μου αρνηθηκε και ψιλοχαλαστηκα ητανε το πρωκτικο καθως μου ειπε οτι τον εχω πολυ μεγαλο..βρε λετε να ναι αληθεια???χαχαχα παρολα αυτα σε ολα ητανε αψογη και θα την ξανασυναντησα...οσο ψανεται για πιπινια μακρια..οσο θελετε μια κυρια κοντα 40 για αγρια γουστα εδω ειστε..ελπιζω την αλλη φορα να με αφησει να της καρφωσω λιγο το κωλαρακι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ζήνα(2), doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού