Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Ρενάτα την είχα πάρει δύο φορές έως τότε που έγινε η συνεύρεση που θα περιγράψω. Αυτή είναι η τρίτη. Την πρώτη φορά είχα περάσει καλά μαζί της, τη δεύτερη όμως έφυγα άχυστος, με ευθύνη της κοπέλας αφού με το που ‘’έβηξε’’ η τσατσά στα οκτώ λεπτά, έφυγε από το δωμάτιο χωρίς να κάνει προσπάθεια να με τελειώσει. Παρόλα ήθελα να ξαναπάω μαζί της μιας και μου αρέσει πολύ. Μια φορά που την πέτυχα λοιπόν χωρίς κόσμο πέρασα στο δωμάτιο. Όταν ήρθε απέφυγε τις περιπτύξεις στα όρθια που πάντα επιδιώκω, ξάπλωσε και αφού μου τον έπαιξε λίγο έβαλε την καπότα. Εν τω μεταξύ εγώ χαϊδευα τα καλοσχηματισμένα της οπίσθια. Μου πήρε μια μέτρια πίπα. Δεν της άρεσε να της πιάνω τα μαλλιά, απέφευγε να με κοιτάζει και έτσι δεν μπορούσα και εγώ να θαυμάζω το ωραίο της πρόσωπο. Δεν φαινόταν σε καλή διάθεση. Γενικά δεν κάνει και πολλά, τα απαραίτητα. Η στύση μου πήρε λίγο την κατιούσα απ’ όλα αυτά. Την έστησα στα τέσσερα, επικεντρώθηκα στην κωλάρα της με το ερεθιστικό tribal τατού από πάνω και κάβλωσα και πάλι. Της τον έβαλα μέσα στην μούνα και την γάμησα κάμποση ώρα. Της έριξα και χαστούκια στον σφιχτό της κώλο. Στήνεται καλά και δεν κλέβει. Από τα κάβλωνε-ξεκάβλωνε το προφυλακτικό με στένευε και φοβόμουν μη σπάσει. Τον έβγαλα και η Ρενάτα μου τον έπαιξε όπως στεκόμουν γονατιστός στο κρεβάτι. Αυτή στα τέσσερα με την κωλάρα τούρλα. Έφαγε και άλλα μπατσάκια και της μίλαγα πρόστυχα. Αυτή αναστέναζε ωραία μαλακίζοντας με εντονότερα. Κάπως έτσι έχυσα. Της είπα πως είναι μια κούκλα έχει κωλάρα και θέλω να την ''τιμωρήσω''. Γέλασε, μου έριξε ένα γερό σκαμπίλι στον κώλο, χαιρέτησε και έφυγε. Ήταν στο δωμάτιο περίπου 12 λεπτά. Ήταν μια συνεδρία που ξεκίνησε κρύα αλλά σώθηκε στο τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, donpaparion, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού