Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261810
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν έφυγε η Αννούλα από το δωμάτιο και έπεσα τέζα αλλά πολύ χαρούμενος στο κρεβάτι, αναρωτιόμουν γιατί δεν την είχα πάρει τόσο καιρό.. Τι κορίτσαρο έχανα..

Έχουν γραφτεί πολλές κριτικές, οπότε δεν θα μακρηγορήσω..
Η Αννούλα είναι ένα εύκολα προσβάσιμο call girl.. βρίσκει χρόνο και απαντάει σε όλους στο viber..απορώ πως τα καταφέρνει..που βρίσκει την διάθεση βασικά με τόσα μηνύματα που λαμβάνει.. Πάντα απαντάει με όρεξη, χιούμορ, στέλνει και sexy pics Ματάκι

Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα σε ξενοδοχείο της επιλογής μου ύστερα από λίστα που μου έστειλε το κορίτσι.. Δεν κάνει ραντεβού στο κέντρο.. ίσως αυτό να είναι το μόνο αρνητικό..

Όταν χτύπησε η πόρτα, αντίκρυσα ένα ξανθό πανέμορφο μωράκι full περιποιημένο.. χαμογελαστό και ορεξάτο.. σίγουρα την κοιτάς στο δρόμο..σίγουρα την θες για κοπέλα σου! Μεγάλο χαμόγελο Ηλικία κάπου γύρω στα 25.. μικροδείχνει γενικά..

Η όλη φάση κινήθηκε σε GFE γιατί έτσι μου βγήκε.. γούσταρα και το κορίτσι ανταποκρίθηκε!
Πολύ γλωσσόφιλο, πολύ καθαρή με υπέροχο άρωμα, μικρό στήθος όπου ταιριάζει απόλυτα στο σώμα της με ρώγα κάγκελο, κώλος ονειρικός.. στα τέσσερα απλά Θεά.. Όμορφες τρύπες όπου το μουνάκι της το λάτρεψα και το τίμησα με το παραπάνω! Δεν το χορταίνεις.. Μου αντάποδωσε το γλύψιμο πάντως..δεν έχω παράπονο Ματάκι

Όταν τελικά μπήκα μέσα της, περιέργως μου έτυχε να μου φύγουν γρήγορα με αποτέλεσμα να ξενερώσω λίγο με την πάρτυ μου.. Υπήρξε και δεύτερος γύρος όμως όπου το κορίτσι δεν έφευγε αν δεν με έκανε να τελειώσω.. Κάτι που τελικά κατάφερε αν και δυσκολεύτηκα.. Δεν με άφησε σε ησυχία..

Γενικά στο ραντεβού δεν είχαμε κάποιο κενό για social.. γιατί όταν τελείωσα την πρώτη φορά και πήγα για ντουζ, μόλις επέστρεψα πέσαμε άμεσα στον αγώνα.. με άρπαξε αμέσως χωρίς πολλά πολλά! Τελικά η μία ώρα πέρασε πολύ γρήγορα.. Η κοπέλα αξίζει άνετα για μεγαλύτερο ραντεβού..
Κώλο δεν πήρα αλλά τώρα που τον είδα από κοντά κατάλαβα ότι επιβάλλεται την επόμενη φορά..

Προσοχή σε παντρεμένους και άτομα σε σχέση γιατί πάνω στο σεξ μπορεί να πέσει κανά δάγκωμα, καμιά γρατσουνιά, καμιά πιπιλιά..συμβαίνουν αυτά..Ματάκι
Επίσης προσοχή γιατί η κοπέλα είναι άκρως ερωτεύσιμη Έρωτας

Συμπέρασμα?
Η Αννούλα είναι ένα κορίτσι που θα προσαρμοστεί στα θέλω σου.. Έρχεται στο δωμάτιο με τεράστια όρεξη να σε ευχαριστήσει.. Δεν κολλάει πουθενά.. Είναι open minded γενικά και δεν θα φύγει από το δωμάτιο αν δεν σε αφήσει ημιλιπόθυμο στο κρεβάτι Γλώσσα

Το κινητό της δεν το κοίταξε ποτέ και επι μία ώρα ήταν χαμογελαστή και έτοιμη για παιχνίδι όλο νάζι, χωρίς να προσπαθήσει να φάει χρόνο..
Για μένα σίγουρα είναι από τα κορυφαία προσβάσιμα (αυτά που δυσκολεύεσαι να βρεις το τηλ. είναι άλλο θέμα) call girls.. Έστω και χωρίς πρωκτικό στην τιμή των 100ε.. Σίγουρα υπάρχουν και κάποιες ακόμα σε τόσο υψηλό επίπεδο.. Η Αννούλα είναι στο τοπ πάντως.. Βασικά αν έριχνε την τιμή, δεν θα ξαναέπαιρνα κάποια άλλη..ξεκάθαρα πράγματα! Ματάκι

Αυτά και ελπίζω να περάσετε όλοι τέλεια με την κοπέλα όσο εγώ! Γλώσσα
Οι βαθμολογίες είναι άκρως αντιπροσωπευτικές. Η κοπέλα είναι καθαρό δεκάρι. Έβαλα 9 στο πρόσωπο γιατί επειδή είναι λίγο υποκειμενικό, δεν θα έβαζα σε καμία 10. Στο σώμα έβαλα 9 για να μην γκρινιάζουν οι βυζολάτρες!
Thanks για την ανάγνωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.296
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xronakis, batsos, TurboLover και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2018
ειναι πραγματικο αστερι!!
27 Μαΐου, 2018
Φίλε μου ακριβώς όπως τα λες είναι!εγώ από ποτέ τη γνώρισα (πριν 2 χρόνια περίπου) έχει γίνει το στάνταρακι μου...
Το κορίτσι σε κάθε ραντεβού που κάνω μαζί της είναι όλο και καλύτερη...
Και πραγματικά είναι επικίνδυνα ερωτευσιμη....
28 Μαΐου, 2018
Εμένα δε μου βγάζει viber το κινητό της, έχει αλλάξει? έχω αυτό που τελειώνει σε ..64
29 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχει αλαξει πηγενε στο προφίλ της το γράφει.απλό είναι..Money MouthΛύπη
f21
f21
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4