Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αποφάσισα να τη συναντήσω, κυρίως λόγω των «διθυραμβικών» κριτικών που είχε πάρει στο topic της (οι κριτκές εδώ είναι πολύ παλιές). κατέβηκε για μια βδομάδα Αθήνα και χρησιμοποιούσε το διαμέρισμα της Πάμελας, στη Ν. Σμύρνη. καμία σχέση όμως με την Πάμελα: όλο σκοτεινό, κανένα κέρασμα, τίποτα τέλος πάντων που να με κάνει να αισθανθώ ωραία και άνετα (η Πάμελα τα είχε όλα αυτά και είχαμε χαλαρώσει πολύ και πριν και μετά τον αγώνα). Με τη Λία είχα την εντύπωση πως περίμενα στη σειρά για εγχείρηση...Θυμός Λύπη

Το κορμί της είναι πράγματι πολύ καλό, σφιχτό, με καμπύλες, ωραίο στήθος, κωλάρα και πολύ χοντρό (κανονικού μήκους) εργαλείο. Το πρόσωπό της είναι λίγο «τραβηγμένο», βγάζει όμως μια σεξουαλικότητα προς χυδαιότητα που είναι αρκετά καβλωτική.

Πήγα για ντουσάκι (δεν μου το πρότεινε, το ήθελα όμως εγώ) - λίγο άθλιο το μπάνιο αλλά οι πετσέτες καθαρές - και ξάπλωσα στο μισοσκόταδο. Δεν είχε παιχνίδια πολλά (είχα καβλώσει βέβαια), μου έβαλε προφυλακτικό κι άρχισε να γλείφει !Εμμμμ Σαν να είχε βάλει χρονοδιακόπτη !!Money Mouth Με ρώτησε αν ήθελα να τη γλείψω κι εγώ, απάντηςα καταφατικά, φόρεσε κι εκείνη σκουφάκι και κάναμε ένα σύντομο 69. Κι άλλο σκουφάκι στο δάχτυλο, λίγο λιπαντικό και βουρ στην τρυπούλα μου Money MouthΣπασίκλας «Θέλεις να σε πάρω;» Δίστασα γιατί είναι πολύ χοντρό το καβλί της, προσπάθησα να καθίσω πάνω της, λίγο μπήκε (δεν είμαι και συνηθισμένοςΝαι!) Βασικά τον έπαιζα και έχυσα στον προφυλακτικό...Κεφάλι σε τοίχο!

Μετά η κυρία ντύθηκε, με έστειλε για πλύσιμο, πήρε και το τσάι της (Θυμός) και έπιασε την κουβέντα Μαλακία Ναι μεν έχει πολλά ενδιαφέροντα, έχει ταξιδέψει και κάνει ωράιο λακριντί, αλλά δεν πήγα για αυτό Κεφάλι σε τοίχο! Ούτε τρυφερότητα, ούτε έστω χιούμορ, ούτε χαδάκια, τίποτα. Μαλακία Μια ξεπέτα (είναι 80 όταν έχει ενεργητικό εκ μέρους της, 50 μόνο το παθητικό) που δεν αξίζει τα λεφτά της. Απορώ με τους καρντάσηδες στα βόρεια, εκτός κι αν τρελαίνονται για τη χοντρή μαλαπέρδα της που τους ξεσκίζει και το φχαριστιούνται Γερο-μύστηςΝαι!

μακριά οι πρωτάρηδες και αυτοί που πειραματίζονται !
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
80
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gatoulis6969, SheFucker, Benreilly και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2018
Ειναι δυσκολο επαγγελμα...απορο με ορισμενες κοπελες οι οποιες κανουν φιλια και γενικα σαν ναναι κοπελα σου...απορο πως μπορουν...λενε πως τους το βγαζεις αλλα πτοσοπικα δεν το πιστευω...Πιστευω πως ειναι φτιαγνενες για αυτο πως το εχουν να κανουν αληθινο πληρομενο ερωτα!!
24 Μαΐου, 2018
Η Λία πράγματι είναι από τις πιο εμφανίσιμες του χώρου και με διαφορά μάλιστα, πράγματι έχει θανατηφόρο εργαλείο που δεν συνιστάται για αρχάριους αλλά εγώ προσωπικά είχα φάει μεγάλη φόλα μαζί της ένα βράδυ πρίν αρκετά χρόνια. Για να μην μακρηγορώ συμφωνούμε να με πάρει και πάει ρε μάγκες να μου χώνει εντελώς βίαια το εργαλείο της με συνοπτικές διαδικασίες σε πλήρη στύση δίχως καμιά προεργασία και χοροπήδηξα σε βαθμό να σκούζω απ τον πόνο για αρκετά λεπτά έτοιμος να λιποθυμήσω απ την κακοποίηση , τέλος πάντων σε κάποια φάση ηρεμώ και την λέω να συνεχίσουμε μιας και είχα κάπως ηρεμήσει απ τον πόνο, η εν λόγω "κυρια" αντί να συνεχίσει το έργο της μου λέει ,, την ρωτάω γιατί έτσι και δεν μου απαντούσε καν παρά ντύθηκε και με περίμενε ντυμένη στην πόρτα για φύγουμε, για την επιστροφή χρημάτων ούτε λόγος. Ήμουν πιτσιρικάς τότε και μάσησα, ήταν πολύ τυχερή που δεν μου το έκανε τότε κι όχι τώρα διότι οι συνέπειες θα ήταν διαφορετικές. Λία σου θυμίζω κάτι;
26 Μαΐου, 2018
νομιζω πως δεν πρεπει να ασχοληθω με ανθρωπους που τους ενδιφερει το φως σε ενα χωρο το κερασμα πριν το σεξ και τα χαδακια μετα η το χιουμορ Κεφάλι σε τοίχο! και οχι αν η κοπελα ειναι οπως πρεπει(ομορφη καθαρη κτλ αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες βρε αδελφε)Έρωτας η αν κανει αυτα που ειχανε προσυμφωνηθει να γινουν κτλ .Παντα ρωταω τι θα κανω και πως θα το κανω για να μην εχουμε προβληματα .......και εν πασι περιπτωσι 30 λεπτα και φιλια στο στομα με τελειωμα του πελατη αβιαστα καθισμενο πανω στο μεγαλο εργαλειο μου αν αυτο το λες ξεπετα τοτε τι να πω το μονο που μπορω να ψελισω ειναι ελεος μονο αυτοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
30 Μαΐου, 2018
Δυστυχώς ακούω αρκετά αρνητικά από πολλούς συναγωνιστές. Λία τα σχόλια γίνονται με σκοπό να διορθώνονται κάποια πράγματα. Αν όχι, τότε τι νόημα έχει ;;;
31 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο απολυτο αλλα τι να διορθωσω με την συγκεκριμενη κριτικη πες μου το λαθος που ειναι και θα το διορθωσω αμεσως ημουν παρα πολυ τυπικη εκανα οτι ειχαμε συμφωνησει ημουν μαζι του 30 λεπτα ξεπετα δεν το λες αυτο
10 Ιουνίου, 2018
Εχει δικαιο ο fabien66.Την συγκεκριμενη την εχω δοκιμασει πριν μερικα χρονια στην συγγρου κοντα στο παλιο διογενης παλλας την φιλοξενοθσε μια αλλη φιλη της.Στις υπηρεσιες της ξεπετα και αχαρη σε βαθμο να μην θες να την παρεις.στην συμπεριφορα αγενης και υπεροπτικη.Δεν ξερω και εγω ποια νομιζει πως ειναι.Προσπαθισα τις προαλλες παλι να επικοινωνησω και να περασω να την παρω δινοντας μια δευτερη ευκαιρεια μηπως εγω ημουν λαθος αλλα το ιδιο σκατα συμπεριφορα ειχε στο τηλεφωνο.Πεταμενα λεφτα σε μια που δεν εκτιμα την προτιμηση του πελατη και δεν εχει καθολου καλα στοιχεια ευγενειας.απο μενα ενα μεγαλο ακυρο.Δεν πρεπει να υπαρχει στο χωρο.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6