Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Call-Girls 6194
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα είναι κατ'αρχήν πανω από 30. Πιθανόν κοντά στα 35. Ήρθε απλά ντυμένη με τζιν αλλά και κάτι δεκαποντα πέδιλα που την ανέβαζαν το 1.85 σχεδόν. Εντυπωσιακό κορμί ωραίο πρόσωπο.Αρχικά να πω οτι ήταν ευγενέστατη, μιλούσε εξαιρετικά αγγλικά και ήταν παρα πολύ άνετη και κοινωνική.Τώρα πάμε στο ζουμί. Ωραίο σώμα με απίστευτα μακρυά και καλοσχηματισμενα ποδια. Ωραια δάχτυλά ποδια και χέρια. Κατά τα αλλα ωστόσο παρότι σα σύνολο ειναι εντυπωσιακή, είναι κάπως χαλαρή σε κοιλιά και στήθος. Παραφωνία οτι είχε βάλει σιλικόνη και την έβγαλε με αποτέλεσμα να χαλάσει το στήθος της. Ωστόσο χίλιες φορες φυσικό κατα τη γνώμη μου. Στα του αγώνα. Αρκετή συμμετοχή και προθυμία παρα το οτι ηταν πολύ αργά. Στοματικό αξιοπρεπές, όχι να τρελαθεί κανείς αλλά πανω απο το μέσο όρο.Στο σεξ δε λεει όχι. Ότι σταση θες την κάνει και είναι αρκετά ευλυγιστη. Συμμετοχή λοιπόν καλή. Δίνει αρκετά φιλιά, σστην αρχή λιγο κουμπωμενη, αλλα μετά φουλ διαχυτικη με πολλα γλωσσοφιλα. Στα νιατα της πρεπει να εκοβε τον τόπο λόγω κορμιού και μόνο και αξιοπρεπων υπηρεσιών. Σίγουρα στο μαγαζί που θα τη δεις θα καρφωθεις, γιατι ειναι μιλφαρα...
Επιτέλους ενημερώστε τις κοπέλες οτι έχετε το cif στην τιμή. Οι εμας κοροϊδεύετε ή αυτές. Κατά τα άλλα και το γραφείο καλο. Θα την ξαναεβλεπα ισως στα 100, ισως γιατί ήταν καλό τυπακι, ίσως γιατι ειμαι 1,73 και που και που γουστάρω να πηγαίνω με μια που μου ρίχνει ενα κεφάλι.
Γενικά δεν τα έκλαψα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
587
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, mallias20, mixalis mixoy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού