Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Call-Girls 12129
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τη συνάντηση με τη Μόνικα η καύλες χτύπησαν πάλι κόκκινο. Η επιλογή του πιπινακλιου μονόδρομος καθώς είχε ότι έψαχνα. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα. Το μωράκι ήρθε στην ώρα του, με ψηλοτάκουνο πέδιλο που αναδείκνυε τα περιποιημένα ποδαράκια του, μαύρη μίνι εφαρμοστή φούστα και δαντελωτό στριγκάκι από μέσα και δετό τοπάκι που άφηνε τη βυζοχαράδρα σε κοινή θέα. Γλυκό, πρόσωπο, ωραίο χαμόγελο και πονηρό βλέμμα... Τι άλλο να ζητήσει κανείς για να του γίνει κάγκελο; οι συστάσεις περιττές και σύντομες, τα στόματα πήραν φωτιά όσο το χέρι μου εξερευνούμε το σώμα της με μια μεγάλη στάση στο τουρλωτό κωλαράκι και την τρυπούλα. Έλεισε το τοπάκι για να μπορώ να γλύφω το μικρό βυζάκι της και με ξεκίνησε ένα ωραίο τσιμπούκι χωρίς χέρι αλλά με πολλά παιχνίδια με τη γλώσσα. Εγώ, όσο η κορασιδα ήταν μπουκωμένη, έπαιζα με τις τρυπούλες της και μόλις το μουνάκι έγινε μούσκεμα την έστησα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και την γάμησα άγρια παίζοντας με την κλειτορίδα της. Έφαγε τα κωλοσκάμπιλά της και φώναζε να την σκίσω και αυτό έκανα. Την πήγα στο κρεβάτι, της έβαλα τα πόδια πάνω στους ώμους μου και την έσκισα μέχρι να στραγγίξω. Η συμμετοχή πολύ αληθοφανής, φώναζε σα να την πηδάει ολόκληρη λεγεώνα αλλά δεν φαινόταν ψεύτικο. Ντουσάκι, λίγη κουβεντούλα και ξανα στον αγώνα. Με καύλωσε σε χρόνο dt. Έχει πολύ ωραία πόδια και ξέρει να τα χρησιμοποιεί. Αυτη τη φορά την έβαλα μπρούμυτα με τα πόδια κλειστά και της έκανα το μουνί καινούργιο. Η μικρή όμως γουστάρει άγρια γαμήσια, ανεβάζει μόνη της ρυθμούς και δεν αποφεύγει τη βαθια διεισδυση. Ξανα στα όρθια και τέλος στο κρεβάτι με τα πόδια γύρω από τη μέση μου. Πολύ τίμια συνάντηση και θα την ξαναδώ γιατί δουλεύει και τις ώρες που με βολεύουν. Αυτά από μένα, να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού