Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο τοσες κριτικες που διαβασα για την καττυ αποφασισα και εγω να την συναντησω. Ευκολη συννενοηση με 3 μηνυματακια και σκαει στην ωρα της με ενα ωραιο φορεματακι. Να πω οτι δεν ξερω γιατι δεν βαζει το προσωπο της στις φωτο που ανεβαζει, θα τριπλασιαζε την ζητηση της μονο απο αυτο.... Πολυ ωραιο μικρο σωματακι, μονο που της βαζω 9 γιατι το βυζι της δεν με ξετρελανε. Ξεκιναμε το μπαλαμουτι και με το που πλησιαζει τον γριλο μου , μου λεει θελω να βαλω καποτα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! . Της λεω γιατι??? Μου λεει δεν εχει πληθει καλα, λεω οκ τοτε να ξαναμπω στο μπανιο. Βγαινω, αρχιζει να τσιμπουκωνει αλλα ηδη ειχε χαθει το ματς. Εκανε μια αεροπιπα λες και ειμαι κανας απογονος τους Τσερνομπιλ, δεν ημουν βρομικος προφανως, αλλα καταλαβα οτι εχω να κανω με ατομο που εχει εμμονη με την καθαριοτητα(ειπε οτι εχει σταματησει ραντεβου στην μεση γιατι δεν μπορουσε να φιλησει ενα αλλο κοριτσι που δουλευανε και μαζι λολ), σε σημειο που μπορει να χαλασει ενα ραντεβου. Και τι να της πω εκει? Κανε καλυτερη πιπα?? Ισως θα επρεπε, τελος παντων περναει σκουφο ανεβαινει απο πανω και μετα απο λιγα λεπτα τελειωνει ο πρωτος γυρος. Για μπανιο και οι 2, και με το που αραζω λιγο στο κρεβατι και λεω ηρθε η ωρα για χαλαρωμα και κουβεντουλα, η καττυ απλα καθοταν σαν ρομποτ και με κοιταγε. Μονο εγω εκανα ερωτησεις, που ειτε απανταγε μονολεκτικα ειτε απανταγε με 3 λεξεις. Επικοινωνια υπο το μηδεν λοιπον.Θα μου πεις αμα γουσταρεις κουβεντουλα τραβα σε εναν ψυχολογο,οκ δεκτο.Αλλα 1 ωρα ραντεβου τι? 1 ωρα ασταματητο γαμησι? Ποιος ειμαι ο johnny sims? Θελω λιγο να χαλαρωνω κι ολας. Μετα απο λιγο και ενω ειχα ξενερωσει την βαζω να ξεκινησει 2ο γυρο με πιπα ενω εγω αραζω στο κρεβατι, και επειδη ειχα ψιλοξενερωσει την εχυσα στην κοιλια και τελος.
Ισως δεν υπηρχε χημεια, ισως δεν με γουσταρα, ισως δεν την γουσταρα και εγω τι να πω, αλλα εμενα μου φανηκε οτι πηδαγα ρομποτ απο το westworld . Ισως με αλλους να ανοιγεται περισσοτερο τι να πω. Προφανως ομως τα 80 που παιρνει για 1 ωρα ισως ειναι και λιγα για αυτα που προσφερει, απλα επειδη εχω συναντησει στο παρελθον κοπελες οπως vika, anglela, marina60 κτλπ, θεωρω οτι πρεπει να ειναι πιο ζεστη στα ραντεβου της. Βαζω οχι στο αν θα την ξαναδω γιατι οπως προειπα μαλλον δεν υπηρχε και χημεια, και ο οκεωανος των call girls ειναι αρκετα μεγαλος, δεν υπαρχει λογος να μην ψαξω για νεες περιπετειες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.852
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, nik1410 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2018
Απο τον τιτλο καταλαβα ολη τη κριτικη. Ναι!
14 Μαΐου, 2018
Όντως χάλασε και αυτήMoney Mouth δουλεύουμε 10 ημέρες μεροκάματο μεσα στα σκατά λέμε να πάρουμε καμμιά μουνίτσα να περάσουμε όμορφα για μια ωρίτσα και αυτές φέρονται σκατά!Θυμόςβρε ούστ απο εκεί!Γαμήσουθέλεις και 80 ευρώ,80 κλωτσιές!
L
lousadass
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2