Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άγουρο και μαγκωμένο κοριτσάκι 18 χρονών. Όχι ξινό όμως αλλά σίγουρα σφιγμένο, τουλάχιστον στην αρχή. Τα επιπλέον κιλά σε σχέση με τη φωτογραφία σίγουρα ισχύουν αλλά δεν ήταν μακριά από αυτό που περίμενα. Όταν αναγράφει 60 κιλά στο profile της περιμένεις κάτι παραπάνω. Δική μου εκτίμηση 1:74 ύψος, 65 κιλά βάρος. Βέβαια σφικτό και νεανικό σώμα και ένα υπέροχο νεανικό πρόσωπο τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.

Έκανε 3 μπάνια, πριν και μετά την κάθε επαφή όπου και καθόταν ιδιαίτερη ώρα στο μπάνιο. Την πρώτη φορά, όσο την περίμενα νόμιζα ότι το έκανε μόνο και μόνο για την καθυστέρηση αλλά στη συνέχεια, από την καθαρότητα του κορμιού της διαπίστωσα ότι τουλάχιστον όλο αυτό το διάστημα σαπουνιζόταν. Μπορώ να πω ότι είναι από τις καθαρότερες κοπέλες του χώρου που έχω γνωρίσει, και έχω γνωρίσει πολλές.

Προσπάθησα την πρώτη φορά να την ερεθίσω με το δάκτυλο χωρίς πολύ μεγάλη επιτυχία, αν και έδειχνε να της αρέσει. Πάντως κατά τη διάρκεια της επαφής άλλαζα στάσεις για ώρα χωρίς να διαμαρτύρεται και έβγαζε καβλωτικές κραυγούλες. Τη 2η φορά ήταν λίγο πιο χαλαρή και στήθηκε από μόνη της στα 4 όπου και τελείωσα εύκολα μετά από λίγη ώρα.

Γενικά είχα την αίσθηση ότι πέρασα καλά κυρίως λόγω του νεαρού της ηλικίας της και του προσώπου της που μου άρεσε πολύ.

Ίσως την ξαναέβλεπα κάποια στιγμή ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.718
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, Spanakeros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού