Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Sex Studio 163760
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω επισκεφτεί τη Δανάη κάμποσες φορές μέχρι τώρα με απλό των 50 ευρώ και πάντα περνάω καλά. Είναι μια νεαρή κοπέλα ύψους κάτι παραπάνω από 1.60, με πάρα πολύ καλό σώμα και ωραίο πρόσωπο. Έχει πολύ ωραίο μικρό-μεσαίο στητό στήθος, λεπτή μέση και φοβερό κώλο ίσως τον καλύτερο που μπορείς να βρεις αυτόν τον καιρό σε στούντιο, σφιχτός πεταχτός και τουρλωτός! Ωραία πόδια και γυμνασμένα. Μαλλί βαμμένο ξανθό κομμωτηρίου. Ηλικία 23 μου είπε.
Είναι ομιλητική, τα ελληνικά της άψογα και είναι μάλλον Ελληνίδα. Στο σεξ σίφουνας και πάντα ορεξάτη! Δεκτικότατη σε προκαταρκτικά στα όρθια η όπως αλλιώς θες, με ερεθίζει γρήγορα και περνάμε ταχέως στο επόμενο στάδιο, αυτό της πίπας οπού τα καταφέρνει αρκετά καλά, γλύφει και αρχίδια. Στο σεξ φαντάζομαι θα τα καταφέρνει σε κάθε στάση, εγώ πάντως τη πηδάω κυρίως στα τέσσερα, οπού στήνεται τέλεια και δίνει αρκετή ώθηση και η ίδια. Μπορεί να γαμιέται δυνατά και το επιδιώκει. Φωνάζει πολύ χωρίς να ακούγεται ψεύτικη. Γουστάρει σκαμπίλια, βρωμόλογα κτλ. Μόνο όταν πήγα να την πιάσω από το μαλλί με παρακάλεσε να μην το κάνω γιατί είχε στρας η κάτι τέτοιο. Τελειώνω γρήγορα πάντα μαζί της γύρω στο δεκάλεπτο ακόμα και τις φορές που πήγα προετοιμασμένοςΜαλακίαΑλλά και έτσι περνάω καλά.
Θα την ξαναπάρω μετα χαράς όσο τη βρίσκω αν και θα προτιμούσα κάποιον καλύτερο χώρο από το Αρ5 που είναι σα μπουρδέλο με τιμές στούντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δανάη
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού