Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρήνη είναι μιλφ Ρωσόφωνη,με μαλλιά ξανθά προς το καρέ,σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια τοπικά ιδίως στην κοιλιά,λευκό δέρμα.Στο σαλόνι εμφανίστηκε μέ ένα μαύρο ολόσωμο δικτυωτό.Εργαζόταν σε ντουέτο με την Βικτώρια.Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και δεν την είχα ξαναδεί και λόγω προγράμματος.
Η Ειρήνη μπήκε στο δωμάτιο,μιλάει σπαστά Ελληνικά σε καλό βαθμό.Αμέσως αγκαλιαστήκαμε όρθιοι όπως είμασταν και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.Η κοπέλα ανταπέδιδε με θέρμη.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι όπου τα χάδια τα φιλιά και οι αγκαλιές συνεχίστηκαν για λίγο ακόμα.Έπειτα με ρώτησε πως προτιμώ την πίπα και αφού της είπα άνευ καθάρησε το όργανο με μωρομάντηλο και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι βαθύ,πολύ καλής ηδονικότητας με χρήση χεριού.Ορχεολειχεία δεν παρέχεται.Επίσης η κοπέλα δεν είναι δεκτική σε αγγίγματα στο μουνί της και στην κωλοτρυπίδα της.Συγκεκριμένα μου είπε να μην βάλω δάκτυλο αλλά αφού την διαβεβαίωσα ότι θα πιάνω μόνο και πάλι δεν άφηνε.
Συνέχισε το καλό τσιμπούκι της ενώ εγώ της χάιδευα απαλά το κεφάλι.Σε πρόταση μου για 69 βολεύτηκε σε καλή θέση και ξεκίνησα να απολαμβάνω το μουνάκι της ανταποδίδοντας το βαθύ της τσιμπούκι με θέρμη.
Στην συνέχεια της είπα να περάσουμε σε σεξ και η κοπέλα πέρασε καπότα.Με καβάλησε και άρχισε η πράξη.Την έφερα πιο κοντά μου όπου και ανταλλάσαμε φιλιά.Η Ειρήνη επίσης με έγλειφε και με φιλούσε σε αυτιά και λαιμό.
Αφού την απόλαυσα στην στάση αυτή συνεχίσαμε σε ιεραποστολικό με την Ειρήνη να συνεχίζει να είναι αρκετά θερμή και να συμμετέχει.
Για το τέλος αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και η Ειρήνη άρχισε να ρουφάει το σκληρό εργαλείο.Όταν ήμουν έτοιμος απέθεσα το καυτό φορτίο στο στοματάκι της.
Όσο ντυνόταν κάναμε λιγάκι social time, η κοπέλα είναι αρκετά ευγενική μου πρόσφερε και μαντηλάκι να σκουπιστώ.Μου είπε ότι θα εργάζεται εκεί από τις 06.00 π.μ-18.00 μ.μ. Της έδωσα ένα φιλάκι ακόμα και αποχώρησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού