Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653086
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μεγάλο Σάββατο όλοι ετοιμάζονται για την ανάσταση.άλλη ετοιμάζουν την μαγειρίτσα.και εγώ ο αμαρτωλός το μυαλό μου ήταν να πάω να βρω την αλισια ποιο πολύ να π την αλήθεια για ενα καλό μασάζ μετά από μια πολύ δύσκολη βδομάδα(λόγο τις δουλειάς μου) πάρα για σεξ αλλά το κάτω κεφάλι είχε άλλα σχέδια μόλις χαλάρωσε..Μεγάλο χαμόγελοανεβαίνω στον τρίτο και ανοίγει η Αλίσια και βγαίνει ένας συναγωνιστής εγώ χαρούμενος που την πετυχα ελεύθερη κσι μπαίνουμε κατευθείαν στο δωματιο.μπάνιο και βουρ για μασάζ (να ενοιμερωσω ότι μου είπε πως θέλω να κάνουμε σεξ,μασάζ, σεξ;; τις λέω όχι θέλω μια φορά σεξ)πολύ καλό μασάζ για 35 40 λεπτά μετά γυρναω ξεκινάει τα γλωσσόφιλα και μια από τις καλύτερες πιπες που μου έχουν πάρει.φοβερό βλέμμα σε καυλωνει και ήθελα να χύσω.αλλά λέω δεν θα γαμησεις και το κωλαράκι τις ανοίγει τα πόδια πάνω στο κρεβάτι βάζει κρέμα και τον καρφώνω δυνατά μέχρι που έφτανε το τέλος και την εχυσα στο πρωσωπο όλο το σπέρμα τα πείρε όλα χωρίς διαμαρτυρίες και με πολύ καυλα.μετά πήγα σπίτι την έπεσα για ύπνο και ξύπνησα για την μαγειρίτσαΜεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημα
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού