Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 26 10
Sex Studio 102098
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδάκι τσάρκα στο βουνό εκεί ψηλά στη Βριλησσού, μήπως βρω μια φρεσκαδούρα και με ταξιδέψει αλλού!
Του 60 τα σκαλιά ανεβαίνω, μπαίνω μέσα και παθαίνω! Έχει βγει η Αλεξάνδρα που μεθάει κάθε άνδρα. Όπως μέθυσε και μένα που τα είχα πια χαμένα! Έφυγα για να συνέλθω μα σε λίγο επιστρέφω, το παράβολο να δώσω και στη ζάλη να ενδώσω.
Πετσετούλα στο ντουσάκι, παντοφλίτσες όλα σένια. Το μυστήριο μυαλό μου όμως, έχει άλλη έννοια…
Στο δωμάτιο εισβάλει, το κορμί θανατηφόρο, να παραδοθώ προστάζει, δίχως να δηλώσω όρο.
Χάδια αγγίγματα όλο κάβλα κι άλλα προκαταρκτικά, ατσαλώσαν το στυλιάρι, τώρα πια για τα καλά!
Δυό ολόστητα βυζιά και με ρώγες σα κουμπάκια να τις γλείφω δε χορταίνω, μου ανάψαν τα λαμπάκια. Κάπου εκεί σκύβει και πιάνει, το μαδέρι το σκληρό και στο στόμα της τον βάζει με τη γλώσσα οδηγό.
Αλλοπρόσαλλο το τέμπο, μα η κάβλα στο ταβάνι, να την βλέπω να τον γλύφει και νομίζω πως μου φτάνει.
Κι ήρθε η ώρα να φορέσει την καπότα πριν να μπω..με μια κίνηση τον βάζω, μα στα χείλη της διαβάζω πως πολύ αυτή πονάει, ανεξήγητα θαρρώ!
Τότε στο μυαλό μου φτάνει, του παππού η συμβουλή: βάλε λίγο δαχτυλάκι σαν τη βλέπεις να πονάει και μετά να το μυρίσεις μήπως νιώσεις την οσμή!!!!
Ωωω μη σου γαμήσω τώρα, στη χειρότερη στιγμή έπρεπε να διαπιστώσω ότι υπήρχε εμπλοκή. Απ’ τη μια το βογκητό ως απόδειξη του πόνου απ΄την άλλη η οσμή που μου θύμιζε ψαρίλα ήταν πλέον αρκετά για να έχω αποδείξεις, γκόμενα με μύκητες πως μπορείς να την πηδήξεις;;;;;;;
Ήθελα όμως να χύσω, τι μαρτύριο κι αυτό… της προτείνω να τον γλύψει, πριν γίνει καπνός η στύση!
Κλείνω μάτια, αλλάζω σκέψη, εκτοξεύω τη ριπή μα η Αλεξάνδρα φεύγει κατευθείαν στο νιπτήρα, ξέροντας ότι γνωρίζω το κακό πού’χει συμβεί…
Της το είπα φανερά και κουνούσε το κεφάλι, πλέον καταφατικά.
Συγχυσμένος καθώς ήμουν βγαίνοντας προς το σαλόνι, στην τσατσά τα είπα όλα, μα εκείνη….το παγώνι!!!!!!!!!
Έπαθα μεγάλη πλάκα, πως την πάτησα σκεφτόμουν… Να το ξέρετε μάγκες το θέμα, είναι κάβλα το κορμί μα εγκυμονεί κινδύνους και απόδειξη….. η οσμή!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.628
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, kozanitis, NICK TRIVE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2018
εχει γεμισει φολες το βουνο
27 Απριλίου, 2018
Αισχος βρωμαγε το μουνι της πωωωωωωωω ρε φίλε κρίμα τα φράγκα που έδωσες στη Βριλησσου εδώ και χρόνια δεν υπάρχει απολύτως τίποτα μάλιστα έχουν αρχίσει τα παζάρια οι ίδιοι στα 36αρια σε παρακαλάνε και να σου λένε ότι θα σου κάνουν δώρο ελεύθερο στοματικό και τέτοιες μαλακίες.Η όλη φάση στούντιο σε ποσοστό 80% είναι ο ορισμός της απάτης γι'αυτό που προσφέρουν πολλά πρέπει να κλείσουν ή να φέρουν ωραίες κοπέλες πράγμα αδύνατο
27 Απριλίου, 2018
Τι, κι αν με τέχνη σε πιπώνει / αφού την εχουν πιάσει πόνοι.. / Κι εσύ, λόγω οσμής, πονείς / Βρωμά, ως άπλυτη .. Αλβανίς ! Μεγάλο χαμόγελο
29 Απριλίου, 2018
Ω συμφορά ω συμφορά,, το παράβολο να χώσεις και τον μύκητα να νιώσεις...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4