Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
-Και πως βγαινουμε τωρα απο δω;Money Mouth
-'Ξερω γω,για στριψε απο δω να δουμε που πηγαινει',απηντησε ο Μυστης ΕπιρρεπηςΚαπέλο
Ειχαμε καταφερει να χαθουμε σε κατι υποπτους διαδρομουςΕμμμμ
Κατι καινουρια μπουρδελα ανοιξαν γωνια Μεγαλου Αλεξανδρου και Περδικας,στον πυρηνα του Μεταξουργειου.
Κατα ενα περιεργο τροπο ,αυτα στη γωνια αποτελουν ενα συμπλεγμα με διαφορες εισοδους και εξοδους που δεν ξερεις απο που μπαινεις και που βγαινειςΘυμός
-'αν πιασει φωτια εδω θα καουμε ολοι ζωντανοι' προσεθεσε ο Συναγωνιστης Καπέλο
Με τον φοβο να εχει φωλιασει στα στηθη μας οτι καθως γαμαμε θα γεμισουν τα δωματιο καπνο απο ξεχασμενο τσιγαρο τσατσαςΘυμός και δεν θα μπορουμε να βγουμε, πεθαινοντας απο ασφυξια,πηραμε και οι δυο την αποφαση να μπουμε να γαμησουμε,σε διαφορετικα δωματια,καπου εκει στο συμπλεγμαΧμμμ;

-'Τουλαχιστον θα ψοφησουμε γαμωνταςΓερο-μύστηςσυμφωνησαμε και δωσαμε ραντεβου μετα το περας της συνεδριαςΚαπέλο

Η Ιωαννα της οποιας το κωλοτρυπιδι ειχε την τυχη-η την ατυχιαΧμμμ;-να δεχτει τα χυσια 2 γεματων ημερολογιακα ημερων ειναι μια Αλβανη,καπου στα 30 παρα κατι,ψηλη σχετικα,,νταρντανα με βυζαρες,καστανη,με Βλαχοφατσα αλλα οχι ασχημη,ανοιχτα ματια και καστανο μαλλι.Αρκετα καλα Ελληνικα αλλα αυτο το ατιμο το 'ρ' σας προδιδει ρε κοριτσιαMoney Mouth
Ετσι δεν εδειξα να πειθομαι ιδιαιτερα οταν μου ανακοινωσε οτι ειναι απο ΛειβαδιαMoney Mouth

Ο οικος ειναι καινουριος,και καθαρος.Εδωσα 10 ευρω στην καλη τσατσα και διαλεξα το αριστερα τερμα δωματιο ζητωντας 5 λεπτα.
-οκ,οταν εισαι ετοιμος φωναξε,Μαρια με λενε,ειπε η τσατσα.ψηλη,μελαχροινη,ευγενικη,μια χαρα η τυπισσαΚαπέλο
Το δωματιο ειναι μεσαιου μεγεθους,με καλο χαμηλο φωτισμο,καθαρο ,μυριζει ακομη μπογια,με καθρεπτη στον τοιχο δεξια,παραλληλα με το κρεβατι.

-'εεεεετοιμος Μαρια,στειλεεεεεεε'Ναι!φωναξα αφου μισανοιξα την πορτα με το ριπαπα να αιωρειταιΓερο-μύστης
Στο καπακι ηρθε η Ιωαννα.Ξαπλωσα στο κρεβατι.Με πλησιασε και αμεσα χουφτωσα τις χορταστικες βυζαρες τηςΝαι!Η ψωλη θεριεψε ακομη πιο πολυΝαι!Ναι!Με χαλαρες κινησεις περασε καποτα και αρχισε να τσιμπουκωνειΝαι!
Παραμερισα τον μαυρο στριγκο που φορουσε ακομη και της καρφωσα την μεσαια δαχτυλουμπα στο κωλοτρυπιδιΝαι!Καπέλο
-σου βαλα δαχτυλο στον κωλοΓερο-μύστηςτι λες για αυτο;την ρωτησα
-καλα εκανες,απλα μην βαλεις ολο το χεριΚαπέλοΝαι!
ρε την Πιπα,μου τον καδρονιασε ατσαλα.
Πολυ καλη πιπα,της εκανα τα μαλλια κοτσο με το αλλο χερι και πηγα να τον καρφωσω λαρρυγιΓερο-μύστης
Ειχε ομως το χερι της πανω στην πουτσαΘυμόςκαι εβρισκε κοντραΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός
-παρε το χερι,της ειπα,και το τραβηξα
-αστο χερι εκει που ειναιΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney MouthΘυμόςΘυμόςαποκριθηκε
-'ε τοτε,μην το κουνας,δουλευε μονο στομα'Γερο-μύστηςαπαιτησα με τροπο που η απαιτηση εγινε αμεσα δεκτηΚαπέλο
win-win κατασταση,και αυτη απεφυγε εντεχνως να ξερασει τον απογευματινο καφε πανω στην πουτσα μου και εγω εγινα αποδεκτης ενος πιο αξιοπρεπους τσιμπουκιου,ναι μεν χωρις deepthroatΘυμός,αλλα πιο βαθιου και με χρηση χεριου μονο για στηριγμαΚουλ

Πριν την γαμησω ανεβηκε προς τα πανω και αρχισε να φιλα με παθος στον λαιμοΝαι!κανοντας το αιμα στον πουτσο μου να κυλαει με
την ταχυτητα φουσκωμενου ποταμιου μες στο καταχειμωνο που κατεβαινουν τονοι τα χιονια απο τα βουναΚαπέλο
Η αναγκη να μπω κωλοτρυπιδι ηταν πλεον επιτακτικηΝαι!
ΑνακαστικηMoney Mouth πρωτη σταση για μουνιΚεφάλι σε τοίχο!
Την ξαπλωσα και της τον φυτεψα στην ελαφρως αξυριστη μουναρα της.
Οσο τη γαμουσα επαιζε καυλωτικα και εγλυφε το στηθος μουΝαι!
Ανταλλαξαμε και καποιες κουβεντες ενω τον ειχα καρφωμενο μουνι ενω καποια βογγητα που εβγαλε δεν τα ειχα τεραστια αναγκηΕμμμμ

-Γυρνα Ιωαννα να παρω κωλοΓερο-μύστης
-κατσε πρωτα να αλλαξουμε καποτα,και πραγματι αλλαξε,κατι που σχεδον καμια δεν κανει,δειχνοντας οτι προσεχει.
εβαλε λιπαντικο πανω στο καυλι μου και πηρε καλη θεση doggy styleΝαι!

-βαλε τον στον κωλο σου μονη ΙωανναΝαι!
πηρε την τσαπου και την οδηγησε στο κωλοτρυπιδι της.
Με την μια βρηκε πατοΝαι!Ναι!Ναι!
ολη η ψωλη μεσαΚαπέλομονο τα αρχιδια εμειναν να κρεμονται απεξω παραπονεμεναΘυμός
Σωστη Ιωαννα,τον πηρες ολο μεσα χωρις μα και μουΚαπέλο
Δουλεμενο κωλαντερο,αρχισα να το πιστονιαζω παιρνοντας ματι τα μπασιματα απο τον καθρεπτη.
-σκισε μου τον κωλοΝαι!με παροτρυνε
ακολουθησα την προτροπη γαντζωμενος εναλλαξ απο τα καπουλια και τις βυζουμπες τηςΝαι!
Χορταστικο κωλογαμησι,χωρις κλεψιες και βιασυνες.

Αφου εισαι απο την Λειβαδια Ιωαννα θα ξερεις απο καλο σουβλακι!
Ετσι σου σουβλισα και γω το κωλαντεροΝαι!Σου περασα σουβλακι την ψωλη και για την γευση σου αλοιψα και μια φρεσκια σως, ετσι για να γλυστραειΝαι!Ναι!
Ολη η σως με γευση φλοκι λοιπον γαρνιρισε το κωλαντερο της Ιωαννας με δυνατες απανωτες πουτσιεςΝαι!
Τα πηρε ολα μεσα κουνωντας καυλωτικα τον πατο της στραγγιζοντας τα αρχιδια μουΚαπέλο
Βγαζοντας την πουτσα απο το βαθος του πατου της ξεπροβαλλε ενα αξιοπρεπες anal gapeΚαπέλοEχει γραψει χιλιομετρα η σουφρα της,αν βαλεις τις ψωλες στην σειρα σιγουρα φτανουν στην ΒοιωτιαΓερο-μύστης

Εγω προσωπικα ανανεωσα το ραντεβου μου μαζι της.Λεω να απαξιωσω την επομενη φορα εντελως το μουνοτρυπιδι και να παρω μονο γκροβερ
Γερο-μύστης,ισως χωρις καν τσιμπουκιΓερο-μύστης

Βγαινοντας ανακουφισμενος απο το μπουρδελο βρεθηκα με τον Μυστη Επιρρεπη που μολις ειχε αδειασει και ο ιδιος και ειχε το χαμογελο του Μπουρδελιαρη στα χειληΚαπέλο
Περπατησαμε και πηγαμε για Σουβλακια.Αθηνας.οχι ΛειβαδιαςΚαπέλο

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2018
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, prontifix και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2018
Έτσι, την επόμενη φορά μόνο απαξιωτικό κωλογαμήσι, χωρίς μουνί, μόνο λίγη πίπα Ναι!Ναι!Ναι! Σωστός ο παίχτης ΠροσκύνημαΚαπέλοΚαπέλο
25 Απριλίου, 2018
You 're one of a kind, mate! Καπέλο
25 Απριλίου, 2018
Φοβερή κριτική μεγάλε συναγωνιστή!
25 Απριλίου, 2018
Ερώτηση κρίσεως : Σουβλάκι ή καλαμάκι, αδερφέ...
Δι έτι μιαν φοράν, απολαυστικός. Το αγλάϊσμα του πουτανολόγου ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
26 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thanks ΜυστεςΚαπέλοΚαπέλοΝαι!
27 Απριλίου, 2018
Μπράβο συναγωνιστή, μας την σήκωσες με την περιγραφή σου.
28 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μυστη Κοlokopea πηγαινε για γκροβερακι,το χει πελωρια αναγκηΝαι!ΚαπέλοΝαι!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7