Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
1.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Γεια σας εύχομαι να σας βρισκω όλους καλα ..
Θα προσπαθήσω να μη γράψω πολλά κ σας κουράσω..
μετα απο μια βόλτα σε όλο το μεταξύ χωρις να βρω κάτι καλο..
παω προς μαραθωνος μπαίνω στο εν λόγω σπιτάκι,
μπαίνω μεσα δεν βγαίνει κανείς για κανά δεκάλεπτο,
βγαίνει η τςατςα με σαπούναδες στα μαλλιά λούζονταν λέει ερχαιτε σε λίγο σκαι
μύτη η Βίκυ χωρις γεια γυμνή εχει ωραίο μουνακι με εσωτερικα χείλη..ειναι μελαχρινη κανονικό σώμα ωραίο βλέπεται,λεω γεια ρωτάω προγράμμα απαντά εςυ τι προγράμμα κανείς λεω μεσα μου έδεσε το γλυκό..
Παω να φύγω normal λέει σου κανω κ αυταρχικό με Στραπον μου λέει με ειρωνία..
Υπήρχε κ ένας άλλος τύπος εκεί στο σαλόνι που απο οτι είδα είχαν αλλη εποικινωνια του μιλάμε καλητερα ίσως να ήταν πελάτης της.
Περπάτησα πιο κατω χωρις να εχω βρει κάτι καλητερο γυρίζω μην πολυλογο πληρώνω κ αρχίζει το μαρτύριο ολα χάλια ,
προκαταρτικα καθόλου πίπα χάλια έκλεβε στις στάσεις ειρωνία,έλεγε ακομα να τελειώσεις ενώ είχαν περάσει 3 με 4 λεπτά,τις λεω χαλάρωσε γίνε λίγο πιο γλυκιά είμαστε άνθρωποι οχι ρομπότ λέει δεν ειμαι γκομενα σου εγώ εδώ γίνεται μπαμ μπαμ.
Τις λεω ετςι δεν θέλω θα ζητήσω τα λεφτα πισω κ σηκώνομαι κ θα πάρω τηλ κ την οιδιοκτιτρια του οίκου δεν την ξέρω καλα τυχαία την είχα γνωρίσει λέει κανε οτι θες κ συνέχιζε να λέει τα δικά της..
απαντώ μην αγχωνεσαι απλά αυτα που λες σε εμένα θα τα πεις στο αφεντικό σου..
καπου έσπασε τότε κ κάπως καλητερα ολοκληρώθηκε η συνέδρια αλλά πάλι με ψυχρότητα.
Η συμβουλή ειναι να μην πάτε ειναι ψυχρή χωρις φιλότιμο κ συνείδηση..
Ελπιζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους..
Ευχαριςτω που διαβάσατε την κριτική να μου είςται όλοι καλα κ να προσέχετε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, oti na nai και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2018
Δεν μπορεί να απαλλαγεί από τις νευρώσεις της και τις μεταφέρει στους πελάτες της.Κρίμα γιατί όταν είναι στις καλές της γίνεται φωτιά!
22 Απριλίου, 2018
καλα ρε ειδες ότι ειχε τα νευρα της και ειρωνευοταν και επέστρεψες για να περασεις μαζι της. σαν να σου ειπε φυγε δεν σε γουστάρω και εσυ εκει να πας να της δωσεις τα λεφτα σου? τι να πω. λες και δεν εχει στην Αθήνα άλλες πουτανες.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
22 Απριλίου, 2018
Είναι 2-3 χρόνια αυτή η Βίκυ,εκεί;
Μιλάμε για την Βίκυ που άρχισε ως Λολίτα στο Φυλής & Μονής Προδρόμου υπόγειο (είσοδος από Μονής Προδρόμου),προ μνημονίων και πέρασε από πολλά άλλα;
Μ
Μααλάκας
22 Απριλίου, 2018
Λοιπον να προσθεσω και την δικια μου εμπειρια με το εν λογω ειρωνικο τσολι και τσοκαροΚεφάλι σε τοίχο!!! Περασμα χτες απο το εν λογω σπιτακι, βγηκε το σουργελο με ειρωνια και προκλητικοτιτα οταν την ρωτησα τι υπηρεσιες κανει μου λεει εκτος πρωκτικο! Και μου λεει οτι εδω δεν ειναι τσιρκο και θεατρο να ρωτας οτι θελεις και ετσι την εκανα τσαντισμενος , παραλιγο να φαει και καμια μπουνια αλλα ευτυχως γλιτωσα το 20αρικο μου!!Και αιτιολογω η κοπελα εχει στιλακι και ηρωνεια, νομιζει οτι ειναι καμια θεογκομενα!! Ασε που ευτυχως δεν χαλασα τα λεφτα μου, γιατι δεν τα εχω για πεταμα με αβυζα τσολια και τσοκαρα!!ΜαλακίαΜαλακίαΜακρια συναγωνιστες, μηπως γλιτωσει κανεις το 20αρικο του!!οποτε μαυρο απο εμενα για την ειρωνικη βλαμμενη!!ΓαμήσουΜαλακίαΜαλακία
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κοπελα ειναι ειρωνικη, και ψυχρη στη συμπεριφορα της!!Κεφάλι σε τοίχο! νομιζει οτι μας κανει χαρη το αβυζο πορνιδιο!!ΜαλακίαΜαλακία Μακρια συναγωνιστες!! Κριμα και φαινοταν ωραιο μουνι!! Οποτε παμε για αλλα!! Καλα γαμησια συναγωνιστες!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5