Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλημέρα χύστες. Καπέλο

Χθες το βράδυ πραγματοποίησα μια στοχευμένη καταδρομική εξόρμηση προς αναζήτηση νέας κωλοτρυπίδας, διότι, σύμφωνα με πληροφορίες, η Σύλβια που εκδίδεται στο Φυλής 66Δ έδινε την αφράτη κωλάρα της. Δυστυχώς όμως η πληροφορία δεν επιβεβαιώθηκε: Η Σύλβια έκανε απλό πρόγραμμα. Money Mouth

Αποχώρησα απογοητευμένος Λύπη , και ξεκίνησα μια σύντομη τσάρκα προκειμένου να βρω μια αρκούντως ελκυστική εμπρόσθια τρύπα για να αδειάσω τα φλόκια μου: Στο υπερυψωμένο ισόγειο του Φωκαίας 27 & Αχαρνών γωνία, εκδιδόταν η Ναταλί… Κουλ

Μετά από λίγη αναμονή, διότι η κορασίδα έκανε το λουτρό της (σημειωτέον, ήταν όντως καθαρή και μοσχομυριστή), εμφανίστηκε στο σαλόνι, όπου άρχισε τις αγκαλιές, τα φιλιά και τα κωλοτριψίματα. Γλώσσα Είναι μια μέτριου προς μικρού αναστήματος κοπέλα, η οποία όμως φοράει ψηλά πορνοτάκουνα που της δίνουν αρκετό αέρα στο σαλόνι. Έχει ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους. Για το χρώμα των μαλλιών και των ματιών της δεν είμαι σίγουρος, λόγω του χαμηλού φωτισμού του χώρου. Μάλλον ήταν καστανά. Με βάση το πρόσωπό της, θα έλεγα πως ανήκει στις προ-milf, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι υστερεί κάπου. Το σώμα της είναι αρκετά σφριγηλό, διαθέτει ωραίο κωλάρι (που δυστυχώς ΔΕΝ το δίνει), και μικρό, αλλά εξαιρετικά καλοσχηματισμένο και στητό στήθος με ωραίες θηλές.

Το πρόγραμμα περιελάμβανε όλες τις στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, ελεύθερο στοματικό, και τελειωτικό στα βυζιά ή στα κωλομέρια.

Χωρίς πολλές δεύτερες σκέψεις (ήταν περασμένη η ώρα άλλωστε), κατέβαλλα το κυανού χρώματος παράβολο ενοικιαζόμενης σαρκικής ηδονής και πέρασα στα ενδότερα για να βρω λίγη ανακούφιση. Ντροπή

Μετά από δύο λεπτά ήρθε και η Ναταλί, η οποία στήθηκε αμέσως στα τέσσερα, κι εγώ άρχισα να της φιλάω την πλάτη, το λαιμό, καθώς παράλληλα της χούφτωνα τα στήθη της και τα κωλομέρια της.

Όταν άρχισα το πιπίλισμα στις ρώγες της, έδιξε να γαργαλιέται, το δέχθηκε όμως με σχετική υπομονή. Επίσης, η κωλοτρυπίδα της φάνηκε να έχει παραβιαστεί στο παρελθόν. Εμμμμ

Μετά από λίγο είχε επέλθει πλήρης στύση. Πήρα την καπότα, την φόρεσα, και άνευ πεολειχίας της τον κάρφωσα στο σχετικά σφικτό αιδοίο της. Το στήσιμό της δεν ήταν το καλύτερο δυνατό, γι’ αυτό προσπάθησα να της βελτιώσω την στάση της χαμηλώνοντας τα πόδια της και τουρλώνοντας περισσότερο τον κώλο της προς τα πάνω, ώστε να μπορώ να της τον χώνω όσο πιο βαθιά γίνεται. Δυστυχώς όμως μου είπε ότι πονούσε, οπότε και ξαναστήθηκε μόνη της όπως ήταν αρχικά. Money Mouth Παρἀ το μη-άψογο στήσιμο, μπορούσα να μπαινοβγαίνω με φόρα Κατσικογάμης , γεγονός που μου έδινε μια σχετική ευχαρίστηση. Το τέλος Γερο-μύστης επήλθε σε αυτή την στάση μετά από λίγες ταχείες ώσεις. Άδειασαν τα πρησμένα αρχίδια μου, κάτι που το είχα τελικώς μεγάλη ανάγκη. Ναι!

Αποχαιρετισμός με δυό φιλιά (στα μάγουλα), και αποχώρηση. Για ένα άδειασμα να φύγουν τα φλόκια, είναι σίγουρα ό,τι πρέπει. Μέχρι εκεί όμως. Σπασίκλας

Η υπηρεσία υποδοχής δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια.

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits, sexaddict7, mitsmitsa και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού