Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σαμάνθα είναι λίγο πολύ όπως τη βλέπουμε στις φωτογραφίες, μετριο υψος, σωμα με λιγα πιασιματα και ενα ζευγαρι απο θεικα βυζια. Το προσωπο της καλό και τα Ελληνικά της σε ανεκτο επιπεδο ωστε να μπορουμε να πιασουμε μια στοιχειωση κουβεντα. 

Αυτο που μου έμεινε ηταν οι βυζαρες της που ειναι για πολλα γουστα. Επαιζα μαζι τους, τις πιπιλιζα, εβαλα την πουτσα μου αναμεσα τα παντα ολα. Φροντιζα σε καθε σταση να εχω τα στηθια της κοντα μου και να ασχολουμαι. Γλωσσοφιλα ρουφηχτα και με πολυ γλωσσα.

Μου ειπε οτι παλια εργαστηκε σε στουντιο. Αν ειναι ετσι ολα τα κοριτσια στα στουντιο μαλλον πρεπει να αναθεωρησω καποιες αποψεις μου. Περα απο τη πλακα ηταν καλη. Οχι η καλύτερη που εχω παρει αλλα πολυ φιλικη και ομορφη ζουμερη καυλα που με ξεκαυλωσε ευχαρηστα την ωρα που πέρασα μαζι της. Δυο τελειωματα και ελευθερο στοματικο με προσπαθεια deepthroat ξεχασα να αναφερω.




Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
PetranGTi
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
595
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, napoleonV1, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2018
H Cindy απο το Βρ46 https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Σίντυ/listingid:499/
Οχι δεν ειναι ολα τα στουντιοκοριτσα σαν αυτη. Ξεχωριζε στη στουντιακη πιατσα για το χαρακτηρα και τις υπηρεσιες της.
Πολωνη δεν ειναι, αλλα δε νομιζω να εχει και καμμια σημασια
18 Απριλίου, 2018
Δείχνει αρκετά καλή, σε όσους αρέσει ο συγκεκριμένος τύπος γυναίκας!
ΝG
ΝΩΝΤΑΣ GREEN
20 Απριλίου, 2018
ειναι σαν την παμελα αντερσον.
B
bar0vios
06 Ιουνίου, 2018
βλεπω πως ολοι οταν γραφουν κριτικες για κοπελες του γραφειου στις τιμες δεν βαζουν ποτε τα εξτραδακια... παιδια μια προσθεση ειναι 140 + 20 = 160 για μια ωρα. θα νομιζει το γραφειο οτι σας κανουν δωρα οι κοπελες..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4