Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
*Την είχα επισκεφτεί πριν από ένα μήνα τουλάχιστον.
Η τσατσά ενοχλημένη από κάτι είχε πιάσει κουβέντα με έναν 60ρι παλιό πελάτη και μου άρχισε να μου λέει για ένα καλάσνικοφ και εννοούσε την κοπελιά Χμμμ;.
Μετά από λίγο μπήκε η Τζένη και πρέπει να πω ότι την βρήκα πολύ καλή εμφανισιακά , ακριβώς αυτό το στιλ πολύ νέας λεπτής γκόμενας με μακρύ ίσιο μαλλί που και πρωτοβουλίες να μην παίρνει δεν με απασχολεί δε θα μετανιώσω το 20ρι.
Αγγλικά μιλούσε καλά και ξεκίνησε πίπα με καπότα και μετά στα 4 όπου παρίστανε ότι πόναγε και με παραξένεψε Χμμμ; τεσπα πάω να αλλάξω στάση και πήγε από πάνω από μόνη της όπου αντίθετα με τις περισσότερες του έδινε και καταλάβαινε χωρίς αυτά τα τριψίματα κλειτορίδας που συνήθως κάνουν κτλ.
Όταν την έβαλα από κάτω μπας και τελειώσω πριν κτυπήσει η τσατσά η μικρή έχυσε αλλά με τόση πούτσα που τρώει όλο και σε κάποιον θα τύχει να τελειώσει.
Αφού με σταμάτησε λιγάκι ξαναξεκίνησα μέχρι να τελειώσω και εγώ μετά από δυνατό κομπρεσέριασμα όπου το δεχόταν γεμάτη ευχαρίστηση Ναι!.
Φεύγοντας η τσατσά έδιωχνε ένα πακιστανό πάλι καλά σκέφτηκα.
Τώρα αν έχουν γυρίσει τα μυαλά της από τότε ή την είχα πετύχει σε καλές μέρες κακό δικό της αλλά δεν έχω ξαναπάει μια και συνήθως ψάχνω για διαφορετικές πουτανίτσες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, mela33

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού