Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα χύστες, και χρόνια πολλά. Καπέλο

Ήλθε και παρήλθε το Άγιον Πάσχα, αλλά πραγματική Ανάσταση δεν είδαμε ακόμη. Οι δυσκολίες συνεχίζονται αμείωτες, για να μην πω ότι επιδεινώνεται η κατάσταση και χαλάσω ανεπανόρθωτα την εορταστική ατμόσφαιρα. Τέλος πάντων.

Επειδή τόσο η ατυχία μου στα ερωτικά όσο και οι κάβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο, κατέβηκα να αδειάσω το υγρόν πυρ της πούτσας μου σε μια σφικτή κωλοτρυπίδα.

Σε αυτό τουλάχιστον στάθηκα τυχερός, διότι σε τούτον εδώ τον οίκο εργαζόταν η Κατερίνα, το γκροβεράκι της οποίας ήταν αρκετά σφικτό στην αίσθηση. Ο κώλος της ήταν μέτριος προς καλός, η φάτσα της επιεικώς μέτρια προς καλή, και το στήθος της μικρό, αλλά με συμπαθητικές θηλές.

Στα του αγώνα, αφήνει χούφτωμα παντού, και γουστάρει δυνατό πιπίλισμα στις ρώγες της.

Ξεκινήσαμε κατευθείαν σε ιεραποστολική στάση, διότι λόγω μεγάλης κάβλας η στύση επήλθε τάχιστα, και δη άνευ πεολειχίας.

Αφού της γάμησα για λίγο το μέτριας ηδονικότητας αιδοίο της, της ζήτησα να γυρίσουμε στα τέσσερα για να την πάρω από τον κώλο της, αλλά μου αρνήθηκε, διότι στα τέσσερα το είχε δοκιμάσει με άλλον πελάτη και την πονούσε.

Έτσι, της τον έχωσα στην κωλοτρυπίδα της σε ιεραποστολική στάση, και άρχισα να την γαμάω σε μέτριας ταχύτητας ρυθμό, μέχρι που άδειασα βαθιά μέσα στον πρωκτό της.

Η συμμετοχή της καλή, οι εντυπώσεις θετικές, και το βασικότερο, η κωλοτρυπίδα της ήταν σφικτή.

Έφυγα κάπως πιο ήρεμος από όταν πήγα. Τα οπιοειδή της μητέρας φύσης έκαναν κάπως την δουλειά τους. Σίγουρα πάντως, ένα κωλογαμήσι δεν μου ήταν αρκετό. Το πιθανότερον λοιπόν είναι πως έπεται και συνέχεια...

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε, και μακριά από ελλεεινίδες. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, Ημεδαπος , Επιρρεπής και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2018
Ρισπέκτ για το προφίλ σου τύπε. Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1