Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
χαιρετω τα πληθη..
δυσκολη μερα σημερα μιας κ η κυρά πηρε τα πραγματα της κ μαζι τους κ το πουλο απ το σπιτι..ε κ σαν παιδι κ γω ειπα να περπατησω στα σκοτεινα δρομακια της ηδονης..διψασμενος για κωλοτρυπιδα.
ξεκινησα για μελινα λιοσιων 76 αλλα ειδα λουκετοΚεφάλι σε τοίχο!..λεω παμε 86α να τελειωνουμε γιατι αμα ξεκιναγα τη γυρα στα κωλοτρυπιδάδικα θα κατεληγα μετα απο καμια ωρα στη θεια φωτεινη στο κολ.27β, οπως κ αλλη μια φορα που δεβ βρηκα ακρη σε μπουρδεκοτσαρκα..μαλλον οι θειες μου προκαλουν ασφαλεια τι να πω..παντως οντας στα 37 γουσταρω 40ρες τουλαχιστον για καρφωμα.τα 25-30 ουτε καν ασχολουμαι.Σπασίκλας
μη τα πολυλεω κ σας αποσπω απ τη τσοντουλα που βλεπετε με το πουλι στο χερι.Μαλακία.γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν κουνιοταν φυλο στη φυλης σημερα γυρω 9..πακηδες δε γαμανε στη μοντελοαλυσιδα οποτε λειπατε η γαματε πρωι που ναι ανεβασμενη η αυξητικη ορμονη.
παω 86α παρκαρα 3 στενα παραδιπλα γι αυτο ο βαθμος αυτος στο παρκιν..ανεβαινοντας σκεφτομουν οτι θα γινεται της πουτανας στο σαλονι αλλα δεν ηταν κανεις ουτε κει..λεω ωραια ..αρκει να δω κ αυτο που θελω και μπηκα τροχαδην..!βγαινει η τσατσα πολυ ευγενικη κ γω το ιδιο χαιρετουρες κ ωναζει την αννυ..σκαει κ λεω ωωωωπ εδω ειμαστε..λιγα τατου διασπαρτα δυνατο κορμι προς το αδυνατο κ ρε παιχτουρες ,εγω μια χαρα μουτρα ειδα ποια αγριαδα λετε κτλπ?
τεσπα..δινω το μπλε κ περναω στο 2ο με το που μπεις..εκει στο ιδιο δωματιο ειχα παρει τη σαρα ..λεω αχχχ εδω θα σας γαμισω ολες αυτου του οικου..μεχρι στιγμης κερδιζει η αννυ τη κουρσα..επεται βερονικα.
πλενω πουτσα στο νιπτηρα ;δωματιο ωραιο καθαρο με μαντηλακια κρεμοσαπουνο κτλπ.ερχεται μετα απο κανα 10 λεπτο γιατι μπαινοβγαινανε διαφοροι κ τη βλεπανε..κοπλιμεντα χαδακια οχι φιλακια στομα πολυ διακριτικη στις αποφυγες κ δεν το πολυ κυνηγησα κιολας..ωραιο κορμι κ βυζι το οποιο σαλιωσα μ ευχαριστηση..γονατιζει κ με ξεκιναει στη πιπα..πολυ καλη πιπααααα βαθια,υγρη κ με αργα κ τερματισμενα στο λαρυγγι mfuck σε καποια φαση εβαλε τα χερια πισω της κ τ ακουμπησε στο κρεββατι με αγκωνες,της ειχα πιασει με το να χερι το λαιμο ευγενικα παντα κ χωρις ζοριλικα κ με το αλλο στο πισω μερος του κεφαλιου της κ της γαμουσα το στομα πολυ ρομαντικα..λιγο πριν χυσω της λεω σεξ..μου βαζει μια κοκκινη καποτα κ τη ρωταω αν ειναι ολυμπιακος για να της φερθω αναλογα.αχαχαχαχα χαχαχαχου κ απ τους 2 μας κ μου πεφτει ανασκελα με τα ποδια τερμα ανοιχτα κ μπαινω μουνι ..ωραιο στενο κ υγρο ,οσο τη γαμουσα με χαιδευε κ μου χαμογελουσε ενω της εγλυφα τα βυζια κ της χαιδευα το προσωπο..ααααχχχχχ ωραιο συναισθημα..μετα απο λιγο της λεω θελω κολο..ωραιααα μου λεει ειμαι κ λιγο στενη..λεω θα σου φερθω ευγενικακ ετσι κ εγινε..κολοδαχτυλισε τη τρυπα της με κρεμα κ της ειπα να το βαλει αυτη μη κανω καμια μαλακια αποτομα οπως περναει το πουτσουκεφαλο το σφικτηρα κ θα βρω σιγουρα 12δακτυλο..μπαινω αργα στην οντως στενη για σημερα τουλαχιστον σουφρα της..στην ιδια σταση..μπαινοβγαινω κ τερματιζω οπως της εκανα κ στη πιπα..ανεβαζω λιγο κ στο χυσιμο εμεινα μεσα καρφωτος κ εκανα αριστερα-δεξια το καυλι μου μεα της...αχχχχ μωρη καυλαρα αννυ!!!♥♡♥♥♡♥♡♥.
βγηκσ πεταξα σκουφο ..δεν ειδα καν αν ειχε κατι γιατι θα ξενερωνα στο τελος..της εδωσα χαρτι να σκουπιστει μου πε παει μπανιο..να ξαναπαω πως με κενε κ τετοιες μλκιες..
ευχαριστησα την υπηρεσια με το χαμογελο μου ως τα αυτια κ το χαμογελο της αννυ στο μυαλο οταν με κοιτουσε κ με αγκαλιαζε οσο τη γαμουσα..δεν ξερω ρε παιδια,στις υπηρεσιες ισως δεν ειναι για gfe επειδη δε γλωσσοφιλιαζει που απ οτι εχω καταλαβει ειναι ορος στο gfe για τους πιο πολλους..αλλα εγω ενιωσα οικειοτητα, ζεστασια κ αρκετη καυλα γενικα απο παρτη της που στο pse δεν τη κατατασσω.επισης παρα τ αυτα δεν ειναι επιλογη που βαζω ως στανταρ .θελω ποικιλια στο γαμησι..αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννυ
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2018
Εφ'οσον σου εκανε μπουκιτσι ακαποτο τυχερος εισαι.Τελευταια τα ειχε κοψει τα πολλα πολλα.
01 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε ισως επειδη ηταν η πρωτη φορα μαζι της,εξαλλου αυτο το προγραμμα ανακοινωθηκε..φουλ ειπε η τσα2..μη κολησουμε στα γλωσοφιλα..λεπτομερειες ειναι..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2