Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 41 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 842226
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Ας γράψω την γνώμη μου για το Glamour μετά από αρκετές συναντήσεις με κορίτσια του!

Η πορνόζωή μου μετραει μόλις 6 μήνες όμως μετά από περίπου 40 συνάντησεις με κορίτσια από 3 διαφορετικά γραφεία εχω σχηματίσει μια καλή άποψη για την ποιότητα και την σοβαρότητα τους!

Το Glamour έχει μεγάλη ποικιλία! Κορίτσια για όλα τα γούστα!!!

- Μικρές, μεσαίες και πιο μεγάλες ηλικίες που συνάδουν με την εμπειρία που έχει η κάθε κοπέλα
- Αδύνατες, μεσαίες και πιο νταρντανουλες κοπέλες για να διαλέγει ο πελάτης με ποσά «κιλά» θέλει να παίξει στο κρεββάτι του!
- Κορμιά με τατουάζ/ piercing
- Κορμιά με σιλικόνατα βυζια / φουσκωμένα χείλη
- Κορμιά που έχουν παραμείνει όπως τα έφερε η μάνα τους στη ζωή!

Η επιτυχία του γραφείου για μένα οφείλεται στους εξής λόγους (πέραν της ποικιλίας):

- οι συνεχεις εναλλαγές των κοριτσιών και η επιστροφή τους ανα τακτά διαστήματα (πολύ καλό για τους αγαπούληδες)

- η επιλογή των κοριτσιών δεν γίνεται τυχαία
(αυτός που τσεκάρει τα κορίτσια δεν μένει μόνο στην εμφάνιση αλλά δίνει μεγάλη σημασία και στο χαρακτήρα τους)
Δεν εξηγείτε αλλιώς το πως όλα τα κορίτσια έχουν πολύ καλά στοιχεία στην συμπεριφορά τους

- το γραφείο σέβεται τα κορίτσια και αυτό τα κάνει να δίνουν τον καλύτερο εαυτό τους στη δουλειά
(όλα τα κορίτσια λένε τα καλύτερα λόγια για το γραφείο που συνεργάζονται - τυχαίο;! - δεν νομίζω!)
Το εχω ξαναγράψει - αφεντικό που σέβεται τους εργαζόμενους του τότε σέβεται και τους ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ!!

- η χρήση photoshop στα κορίτσια που το έχουν «ανάγκη» γίνεται σε λογικό βαθμό
(αν και σχεδόν όλες οι κοπέλες ερθονται με τις φωτογραφίες παράμασχαλα από την χώρα τους οποτε
το γραφειο δεν «επεμβαίνει» πάνω σε αυτές απλά τις «εγκρίνει»)
Και πάλι όταν αποκτήσεις μια μικρή εμπειρία στις εικονες των κοριτσιών και δεις τα κιλά τους καταλαβαίνεις ΠΟΛΛΑ

- η έκπτωση που δίνει για κλήσεις/μνμ μέσω Viber
(για το dna του Έλληνα η έκπτωση ειναι ότι πιο αφροδισιακό μπορεί να πάρει)

- η επικοινωνία με το γραφείο είναι πολύ εύκολη και τα κορίτσια πάντα στην ώρα τους

Αυτά είναι που με κέρδισαν σε αυτό το γραφείο και για όσους καλοθελητές νομίζουν ότι εγραψα
αυτή την κριτική για «πονηρούς λόγους» εχω να τους πω το εξής:

Είμαι ένας «μοναχικος καυλιαρης» που όσο εύκολα με κέρδισε αυτό το γραφείο και τα κορίτσια του
τόσο ευκολα θα διαγράψω το τηλέφωνο τους και θα αναζητήσω άλλου την «ευχαρίστηση μου»!!!!!!
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, alpula, Limperatore XXI και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2018
φίλε μου όπως τα λες είναι άλλωστε...οι μοναχικοί καυλιάρηδες(και εγώ τέτοιος είμαιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)είναι η μοναδική κατηγορία αντρών που ξέρουν πάντα να περνάνε καλά..στο συγκεκριμένο χόμπι αλλά και γενικά...Ναι!Ναι!Ναι!Προσκύνημα
28 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να περνάμε πάντα καλά φίλε...Ναι!
ΚαπέλοΚαπέλο
28 Μαρτίου, 2018
Εύγε από ακόμη έναν μοναχικό που ξέρει να περνάει καλά.. Επικροτώ στο 100% τις απόψεις σου και χαίρομαι που υπάρχουν παίχτες που αναζητούν κάτι παραπάνω από ένα μουνί. Αυτό λίγο πολύ το βρίσκουμε παντού. Την ποιότητα όμως του Glamour..... και που να άλλαζε και ξενοδοχείο...
29 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο mysterious
Χαίρομαι που ξέρετε πως να περνάτε καλά!! Καπέλο

Δεν εχω παει ποτέ στο ξενοδοχείο τους... ευτυχώς δέχομαι τα κορίτσια στο χώρο μου!
Απ’οτι διαβάζω είναι χάλια αλλά και οι κοπέλες έχουν καλύτερη ψυχολογία όταν βγαίνουν έξω.
Το βλέπω στην αντίδραση τους όταν μπαίνουν σε ένα ωραίο σπιτάκι και αλλάζει όλη η διάθεση τους αμέσως!
29 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξενοδοχειο Ελληνις.Κατ εμε ενα μετριο ξενοδοχειο για τετοιες επισκεψεις...Μια χαρα ειναι!Τα πενταστερα κοστιζουν ασε που δε δεχονται γραφεια για τετοια διαδικασια....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5