Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108069
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ημερα κοπης πιτας αλλα η πιτα κοιμοταν μαζι με τον κατασκευαστη της Μαλακία
Περασα και την ειδα σε μια σχετικα μικρη βολτα που καναμε τα μελη μιας και ο μαυρος πεινουσε και αμα πειναει ο μαυρος πρει να παμε για φαι Μαλακία
Η τσατσα ευγενικη(οχι σαν κατι αλλες Κεφάλι σε τοίχο! )μου εκανε προσφορα 40ε γυμνο με τελειωμα στο στομα η 50ε μαζι με κωλο Γλώσσα
Αφου ταισαμε τον μαυρο,πηγαμε στο Λε καμπαρε να δουμε τα σουργελα που εχουν παρει τον αμανε πολυ ψυλα(Αλεξανδρου και Ροζα)πρωτη φορα ειδα λεσβιακο χωρις δονητες Μαλακία
Λοιπον στα δικα μας,το κοριτσι ειναι σκινκι(οπως λεει και ο αποφοιτος του χαρβαρντ Μπουξος)κοντο με πλατυ χαμογελο στο σαλονι,βυζι μηδεν!!!Money Mouth
Η τσατσα μου ειπε οτι ειναι απο Ρουμανια και οτι θα θυμαμαι την πιπα της για χρονια...
Μολις εβγαλε το σουτιεν και ειδα τα βυζια(μαραμενες σταφιδες)κατι μου ελεγε οτι δεν θα παει καλα η βραδια...
Ξεκιναει πιπα,πιπα να την κανει ο θεος,ρουφουσε σαν ροφος το κεφαλακι και τραβουσε λες και της εδωσα καμια πετσα(με βερυκοκο παρακαλω Γλώσσα)
Της ειπα οτι με ποναει και η απαντηση αμεση:πρωτη φορα μου το λενε αυτο Χμμμ;
Βρε σαυρα ειναι δυνατον ολοι να περνανε καλα μαζι σου?
Η πουτσα δεν σηκωνοταν με τιποτα,οποτε εβαλα φαντασια,αυτην να γλυφει αρχιδια και με μαλακια την τελειωσα μεσα στο στομα της..Ναι!
Πεταμενα λεφτα γι'ακομα μια φορα,το μονο που μπορω να κρατησω ειναι το -40ε Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2018
Δεν το πιστευω πως μπηκες με αυτην Προσκύνημα
18 Μαρτίου, 2018
Κριτικες δεν διαβαζεις ?
18 Μαρτίου, 2018
πρεπει να υπαρξει νεο θεμα,Μπουρδελα στη Θεσσαλονικη που ΔΕΝ γαμας
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3