Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν κάποιες μέρες λοιπόν κατηφορίζω στον ευαγη οίκο της Λιοσίων με σκοπό να πάω στο Α' για την Εμμυ που είχα βάλει στο μάτι. Κατόπιν αναμονής και περιορισμένου χρόνου λέω δεν ανεβαίνω στον 1ο στο Β' να δω τι παίζει; Το πρόγραμμα έλεγε Ρακελ άνευ φωτός. Πάω λοιπόν και βρίσκομαι μόνος στην αναμονή κι απέναντι σε ένα λαχταριστό λάτιν μωράκι με καλές αναλογίες (1,65, 50-55 κιλά, ωραίο κορμί και κωλαράκι σφιχτό, βελούδινο δέρμα, βυζάκι 1,5 με 2)και ωραία διαθεση/χαμόγελο καλωσορισματος. Λέω εδώ είμαστε, δίνω το παράβολο, περνάω στο δωμάτιο και περιμένω το μωρό, με το οποίο έπαιξε body language, καθότι μιλούσε μόνο ισπανικά κι εγώ περιορίστηκα σε κάποια bueno και gracias Γλώσσα. Φαινόταν άπειρη κι έτσι ανέλαβα δράση όντας τέρμα καυλωμενος, άρχισα να τη φιλαω κι εκείνη λυνόταν σιγά σιγά στα όρια του γλωσσοφιλου που με φτιάχνει, την ξάπλωσα της πέρασα ένα περιποιημένο πινέλο στο μοσχομυριστο μουνακι της κι εκείνη ανέλαβε δράση με μια συμπαθητικη πιπα με σκούφο ενώ εγώ πείραζα τις πολύ υγρές τρυπούλες της. Χωρίς πολύ χρόνοτριβη την γύρισα στήνοντας την στα 4 όπου και είχα θέα με απόλαυση το καλοσχηματισμενο κωλαράκι της. Ακολούθησε σφυροκοπημα 3-4' στο οποίο την έστησα με τέτοιο τρόπο ώστε να μπαίνει όλο το καυλι μου μέσα της κι εκείνη έδειχνε να το απολαμβάνει αφού σίγουρα δε με σταμάτησε δευτερόλεπτο. Χωρίς χρόνο για πολυτελείες τελείωσα μέσα της όπως ήμασταν πισωκολλητα και με κάποια χάδια αποχαιρετισμου ολοκλήρωσα τον αγώνα. Συμπεράσματικα για άλλη φάση πήγαινα, άλλη μου έκατσε με πολύ καλές εντυπώσεις κι ένα νεαρό φρέσκο κορίτσι να μου χαρίζει τις λάτιν υπηρεσίες της. Σίγουρα θα την ξανασυναντουσα γτ πιστεύω με τον καιρό θα αποκτήσει εμπειρία κινήσεων και πρωτοβουλιών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Raquel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
310
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, sexaddict7, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού