Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατάθεση μετά από 11ωρη δουλειά στην γκιλφάρα Όλγα από Τροφωνίου 13, 60 χρονών (εγώ 23) με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της,βυζιά 3ρια που δεν έχουν πάρει τελείως την κάτω βόλτα, κώλος με χαλάρωση, αλλά μεγάλος και προσφέρει "πλατς πλατς"Εμμμμ , αξύριστο μουνί, ματάρες και με καύλωσε λέγοντάς μου αισθησιακά "θα σε χαλαρώσω εγώ, μου αρέσει να χαλαρώνω μωρά". Πήγα 16:40 και έφυγα 17:10!!!, πράγμα που δείχνει ότι το εννοούσε γιατί είχε τελειώσει η βάρδιά της και δεν έδειξε ίχνος βιασύνης. Γενικά σε σώμα ρίχνει πολλές μιλφ και μου έκανε άνετα για πρωταγωνίστρια στις τσόντες 60+. Δεν είναι Sally D'AngeloΝαι!, αλλά ούτε κάποιο πουρό που την γαμάνε και έχει πάθει 3 εγκεφαλικάMoney Mouth
Στο δωμάτιο που είναι λίγο σκοτεινότερο από το κανονικό ήρθε μετά από 5 λεπτά όλο όρεξη για παιχνίδι. Βγάζει το κομπινεζόν και ανεβάινει πάνω μου τρίβοντας το μουνί της στο μπόξερ μου, φιλώντας και χαϊδεύοντας με λέγωντάς μου πόσο γουστάρει τους μικρούς. Έκανε προκάτ 5 λεπτά, στην πορεία κατέβασε το μπόξερ όπου μου έκανε κομπλιμέντα για το μέγεθος και πω γουστάρει πολύ. Με το που τελίωσε την φράση το έβαλε μέσα της και προσπάθησε με την μία DeepThroat. Όντας κουρασμένος μου έφυγε η πλήρης στήση και μου είπε "χαλάρωσε, δεν βιαζόμαστε", αλλά όχι με πουτανίστικο τρόπο και αυό δεν με βοήθησε ιδιαίτερα. Για να με φτιάξει μου έρχετε στο πλάι για να την χαϊδεύω, πράγμα που με βοήθησε λόγω καλής υφής του σώματός της. Έρχεται μετά για cowgirl, λέγωντάς μου καυλόλογα και πετώντας της βυζάρες της πάνω μου. Η κούραση δεν με άφηνε να ολοκληρώσωΚεφάλι σε τοίχο! και μου είπε να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό και ότι θέλει να με φάειMoney Mouth". Εκεί έγινα ντούρος δίνωντας πιστονιές με την γκιλφάρα να βογγάει δυνατά και να με παροτρύνει να συνεχίσω έτσι γιατί γουστάρει, ανταλλάζοντας φιλιά και αφήνοντας με να πιάνω παντού χωρίς μα και μου. Ενώ είμασταν έτσι μου λέει ότι θέλει να την πάρω στα 4. Η θέα της κωλάρας της πολύ καλή, τον πήρε όλον μεσα χωρίς παράπονο αλλά λέγοντάς μου σίγα στην αρχή λόγω μεγέθους και ότι έτσι θα είναι ωραίο και για τους 2. Παρά την τέλεια συμμετοχή με βογγητά κτλ η κούραση δεν μου επέτρεπε να τελειώσω και άρχιζε η πτώσηΚεφάλι σε τοίχο!. Εκεί λέω θα με διώξει, αλλά προς έκπληξη μου βγάζει την καπότα γιατί θέλει να παίξει και άλλο και δεν θέλει να φύγω άχυστος γιατί την καυλώνωΕμμμμ. Η πίπα πάλι πολύ καλή υγρή και δείχνοντάς μου ότι τα παίρνει στο στόμα χωρίς να έχει αναφερθεί κάτι στο σαλόνι. Της λέω "θες να σε ξαναγαμήσω" και αυτή με χαρά ξαναβάζει την καπότα και στήνετε στα 4 γιατί αυτή η στάση της αρέσει και ότι ταιριάζουμεMoney Mouth Για 2-3 λεπτά την καρφώνω δίχως να έρθει ο τέλος και της λέω "άστο δεν σήμερα". Μου κάνει "δεν πειράζει άλλη φορά να είσαι καλύτερα, έλα να το βάλω λίγο ακόμα στο στόμα μου"... πραγματικά τέτοια διάθεση και με εμένα να μην πιέζω να κάτσω άλλο μετά από τόση ώρα μου είχε τύχει με την Άννα από το Ιωαννίνων 3, μόνο που αυτήν την είχα πάρει άλλες 3-4 φορές. Ξανά τσιμπούκι, μετά ανεβαίνω πάνω για βυζομαλακία όπου χύνω με την Όλγα να γελάει που της ζητάω συγνώμη για την καθυστέρηση. Μου λέει ότι δεν την πείραξε γιατί την καύλωσα και την άλλη φορά να μην έρθω κουρασμένος. Της είπα άλλη θα μου φώναζε και θα με πέταγε έξωΓλώσσα. Γέλασε και μου είπε ότι οι πιο μεγάλες έχουν υπομονή και ότι λυπάται όταν κάποιος φεύγει δίχως να τελειώσει γιατί τα λεφτά βγαίνουν δύσκολαΓερο-μύστης
Μετά μου λέει τι ζώδιο είμαι για το αν ταιριάζουμε.... και ότι αυτή είναι παρθένος και ταιριάζει με καρκίνοΧμμμ;. Της λέω λέων, αλλά δεν ασχολούμε με αυτά, μου λέει κοντά είμαστεMoney Mouth... (ΛΑΔΑΚΗ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΧΥΜΟ ΓΙΑ ΑΝΤΟΧΗΚαπέλο). Και social η Ολγάρα.
Στην έξοδο με αποχαιρέτησε η τσα2 που δεν φάνηκε στην παρουσίασηMoney Mouth. Το μόνο πράγμα που μετανιώνω είναι ότι πήγα κουρασμένος, αλλά συμπεριφέρθηκε παραπάνω από επαγγελματικά και τελείωσα. Δεν μπορώ να πω σαν γκόμενα λόγω διαφορά ηλικίαςMoney Mouth Τώρα αν την ξανατιμήσω δεν νομίζω σύντομα, αλλά μάλλον θα ξαναπάω λόγω συμμετοχής και για να δω αν τα εννοούσε και έχει την ίδια συμμετοχή. Στα αρνητικά να προσθέσω ότι λέει μερικλα "κουκλάκι μου", "αγάπη μου" που σε παραπέμπουν σε μητρικά λόγια Money Mouth, μην πω της γιαγιάςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth. Ευτυχώς τα είπε για λίγο...
Σίγουρη λύση αν δεν θέλετε να κλάψετε λεφτά και δεν ψάχνετε πιπίνια...ούτε μιλφMoney Mouth...ούτε προ-γκιλφΝαι!
Πήγα με μετρό.
Καλά γαμήσιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIGIMA, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2018
Εὔγε νέε μου!
Μία ἑξηντάρα ἴσον τρεῖς εἰκοσάρες, παραφράζοντας τὸ γνωστὸ ἀπόφθεγμα.
Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1