Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν κάνω αυτά τα ταξίδια και μετά από δουλειά και κρεπάλη με πιάνει μια μανία για σεξ... και τότε ή τρως φόλα ή περνάς καλά....
Στην προκειμένη περίπτωση αν και δύσκολη η ώρα του ραντεβού πέτυχα την περίπτωση.
Στο δια ταύτα λοιπόν λόγο περασμένης ώρας η επιλογές μου ήταν περιορισμένες και είπα να ρισκάρω και ευτυχώς πήγαν όλα καλά.
Το μόνο μείον θα πω ότι ενώ αναγράφετε στις υπηρεσίες για πρωκτικό ή κοπέλα μου ξεκαθάρισε ότι δεν το κάνει, άρα το γραφείο θα πρέπει να διορθώσει την εν λόγο υπηρεσία.... Επομένως τηρήθηκε ότι συμφωνήθηκε από πριν με την κοπέλα και όχι με το γραφείο....
Πάμε λοιπόν στα δικά μας.
1. Όπως λέει και ο τίτλος ότι βλέπεις θα πάρεις... νέα μικροκαμωμένη με ωραίο νεανικό πρόσωπο , έχει ακόμα τα σημάδια ακμής, υπέροχα μάτια με ένα πονηρό χαμόγελο όλα τα λεφτά.
2. Μου ζήτησε να κάνουμε μπάνιο μαζί όπου και ακολούθησα και τις ζήτησα να βγάλει και το μακιγιάζ της για να απολαύσω αυτό το υπέροχο προσωπάκι.
3. Ένα κορίτσι που ξέρει τι κάνει και γιατί το κάνει και γουστάρει να το κάνει...
4. Πίπα σε καλά επίπεδα με την ανάλογη περιποίηση τις γύρω περιοχής. Στήθος δυάρι με μία μικρή αλλά ανταποκρίσιμη ρώγα.
5. Πρώτος γύρος ιεραποστολικά όπου και ζήτησα επιπλέον ώρα, δεύτερος και τρίτος στα τέσσερα μπροστά στον καθρέφτη όπου το ζήτησε επιτακτικά για βλέπει την όλη φάση. Λέγοντας στο τέλος ότι την επόμενη φορά θα πρέπει να κάνουμε τέσσερις γύρους ( άρε τα νιάτα μου γαμώτο ).
6. Με την ανάλογη περιποίηση έγινε μούσκεμα και ένα αγρίμι ως νιάτο που είναι,κατά όλη την διάρκεια του σεξ ωραίες κραυγούλες (τέτοια φάσης μου θυμίζουν τα χρόνια που που πηγαίναμε στις γενέτειρές των γονέων μας και συναντούσαμε τους παλιούς έρωτες και κάναμε σεξ στα κρυφά... )
7. Πολύ καλό σόσιαλ με ένα δυνατό μασάζ ενδιάμεσα στους γύρους.
Συνοψίζοντας μου είπε ότι η καλή συμπεριφορά μου την έκανε τόσο δοτική.(Ας μην είμαστε κάφροι κύριοι). Μία τίμια επιλογή για ένα μικρό σε ηλικία μωρό με προοπτικές εξέλιξης.
Η σχέση απόδοση τιμής πάντα για εμένα θα είναι χαμηλή λόγο των σημείων των καιρών.
Πάντα οι κριτές είναι υποκειμενικές και αναφέρονται ανάλογα με τα γούστα και την διάθεση του καθενός.
Όμως κύριοι πρέπει να γράφονται!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, nikos708, old boy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2018
Καπέλο Αξιοπρεπεστατος!!!!
14 Μαρτίου, 2018
η Καρλα δεν κανει πρωκτικο???? γκρεμισε κανενας φουρνοσ??? αυτη ειχε φετιχ με το πρωκτικο....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2