Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322887
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από πού να ξεκινήσω και τι να πω;

Μασαζοτσαρκα μεσημεριανή με πιάσιμο παντού από το έντονο γυμναστήριο που έχω ξεκινήσει τώρα τελευταία.. Έχω κάνει την έρευνα μου, έχω διαβάσει τις κριτικές μου, και ξεκινώ και ψάχνω καλό μασάζ κυρίως και ικανοποιητικό σε εμφάνιση έξτρα. Έμπαινα έβλεπα διαθέσιμα κορίτσια έφευγα. Μπαίνω εδώ δεν βλέπω, ρωτάω η Ρούλα; είναι με πελάτη μου απαντάει η ευγενικότατη κυρία της υποδοχής, δεν αργεί σε 15 τελειώνει. Πρώτη φορά στο μαγαζί εγώ, λέω εντάξει πάω μια βόλτα και ξαναέρχομαι. Ξαφνικά με ρωτάει αν θέλω να μου τη κρατήσει απαντάω λοιπόν ευχάριστα ναι χωρίς να την έχω δεί καν. Πάω αλλού κοιτάω δεν βλέπω τίποτα ενδιαφέρον και επιστρέφω.
Με βλέπει η κυρία της υποδοχής με πάει κατευθείαν δωμάτιο, λέω τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει (δεν έχω δει καν τη Ρούλα), έρχεται η petite Ρουλάρα Προσκύνημα και αφού βγάζω ένα αναστεναγμό ότι από εμφάνιση βάζει κάτω μικρότερες για την ηλικία της (+45 σίγουρα) λέω θα πάω για μπάνιο, με οδηγεί στο μπάνιο και επιστρέφουμε. (Κοινό μπάνιο, άνετο, καθαρό, διακριτικό καθώς δεν πηγαίνεις μόνος, τώρα θα σκέφτεστε γιατί 6 - 1ον μύριζε τσιγαρίλα το δωμάτιο όταν μπήκα, 2ον είχε κάτι σαν σκατομένο χαρτί στο τασάκι μαζί με το τσιγάρο, συσκευασμένες πετσέτες και παντόφλες και στον ντους και μπεταντιν μαζί με αφρόλουτρο)
Ξεκινάμε μασάζ άψογο επαγγελματικό παντού 20 λεπτών, χωρίς πολλά πολλά με πολύ ευχάριστη κουβέντα λες και ήμουν σε απλό μαγαζί για μασάζ, δεν έχω να πω λεπτομέρειες, ο μόνος λόγος που έλεγα ότι εντάξει μπορεί και να ρίξω πατλάκι ήταν ότι ήμουν γυμνός!! χαχαχα Γλώσσα. Παιδιά η γυναίκα κάνει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΣΑΖ! Και μετά συνεχίζουμε το καλό αφαιρεί εσώρουχα και μου λέει τώρα ήρθε η ώρα να σε περιποιηθώ όχι μόνο να σε πονέσω, και ξεκινά να γλύφει. Τι; Δεν μπορώ να σας πω, μπορώ να σας πω τι δεν έγλειψε χα, δεν άφησε τίποτα ασάλιωτο, όσο για το αγαπημένο της (οι ανδρικές σουφρες) το διάβαζα και δεν το περίμενα! λέω αποκλείεται υπερβάλουν... παιδιά ένα όνειρο γαργαλιστικό γλυφοκώλι τέτοιο όυτε στα πιο τρελά μου 'όνειρα!!! γυρίζω και με ρωτάει για ακάπνιστο και ξεκινάει μία πιπάρα!!! μα τι πιπάρα; όλο σάλιο όλο μέσα αρχίδια κεφάλι deepthroat (τα περιγράφω και χαμογελώ ενθυμούμενος την ευχαρίστηση) λέω όπα θα τελειώσω... (απάντηση; δεν πειράζει το πολύ πολύ να μου χύσει τη στοματάρα μου και να τα καταπιώ όλα!!!! )-Βοήθησε πιστεύω ότι ήμουν πεντακάθαρος!!! Γαμησάκι και anal (+20) κομπλέ αλλά με τόση καύλα πριν ίσα που τον έβαλα... Δεν χρειάζεται καθόλου έξτρα την επόμενη φορά κατευθείαν στη στοματάρα όπως είπε.
Ρούλα είσαι ότι καλύτερο έχω δεί στη σύντομη πορεία μου....
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, Central Spa, nobodyelsebutme και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2018
φιλε ημουν πελατηϛ και εγω σε αυτο το λαδαδικο και σταματησα να πηγαινω για δυο λογουϛ πρωτον τα εχτρα εκει που γαμαϛ σου λεει η αλλα δωσμου 20 και βαλτον κολο την ωρα που εισαι καυλωμενοϛ μεγα λαθοϛ και πονηρια προτιμαω να παω στην συγγρου 40-42 που ολα ειναι κομπλε και δευτερο μια φορα μια κοπελα με 10 λεπτα μασαζ ηθελε να μου παρει 80 ευρω προϛ τιμη τηϛ τσατσαϛ μου εδωσε τα χρηματα πισω αλλα απο εμενα μαυρο στο συγκεκριμενο μαγαζι
09 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ για τη πονηριά, για αυτό και είπα όχι ξανά έξτρα, αλλά στη δική μου επίσκεψη ζήτησα εγώ κώλο και πριν το βάλω μου είπε είναι όμως +20 έξτρα. Τίμιο και δεν με κορόιδεψε. Δεν μιλάω για άλλες κοπέλες μόνο Ρούλα είδα μόνο Ρούλα σχολιάζω. Όμως επειδή πάω σε όλα οφείλω να γράψω για τις υπηρεσίες και τα αρνητικά του χώρου. π.χ Ενθουσιάστηκα με Φ7 αλλά η κοπέλα ήταν μπαζο.
14 Ιουνίου, 2020
Πρέπει να κάνει πλύσεις με μπενταντιν στο στομα η Ρούλα με τόσο γλυφοκωλιΝαι! εξού και το λερωμένο χαρτί
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3