Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Sex Studio 97732
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές του πηδηματος. Η Νάντια ειναι ένα τούμπανο μωρό που στάει μελι....δεν θα αναφερθώ στα του ματς διότι δεν υπάρχει κάτι άσχημο όταν περνάς στο δωμάτιο με την Ναντια...απλα θα αναφερθώ στο παρακάτω σχόλιο του συναγωνιστή Fuckeros όπου αναφέρει πρωκτικό με 30 ευρώ και γλωσσοφιλα...εφοσον κατέθεσα την πραμάτεια μου στο γλυκό μουνάκι της Νάντιας και προς την έξοδο μου από το σπιτακι την ρωτάω αν ισχύει ότι κάνει πρωκτικο με 30 και γλωσσοφιλα αναφέροντας της ότι το διάβασα στο ίντερνετ πρόσφατα καθως την πήρα στα 60 για πρωκτικό και χωρίς γλωσσοφιλα . Η κοπέλα μου είπε πως δεν κάνει και ότι αυτό που έγραψε ο συναγωνιστής είναι παπαριες και ότι της χαλάει την δουλειά. Επίσης μου ανέφερε ότι έχει2 παιδια και δεν θα βαζε την υγιεινη της σε κινδυνο ουτε για 30 ουτε για 1.000.000 ευρώ μου ανέφερε και ότι στο παρελθόν της έχουν κάνει ζημιά στην δουλειά με κάτι παρεμφερή σχόλια αλλά αυτή την φορά θα πάει νομικά για ψευδή κοινοποίηση και εξύβριση προς αυτήν και το επάγγελμα της. Και το κορυφαιο...γλωσσοφιλα δίνω στον σύντροφό μου και όχι στον καθενα....εν κατακλειδι φίλε Fuckeros μην δημιουργείτε ιστορίες για καμία κοπέλα γιατί κανένας τλκα δεν ξέρει τι ανθρωποι ειναι.. .εγώ προσωπικά έγινα ξεφτίλα στην κοπέλα λόγω του ανεγκέφαλου Fuckeros.μαζευτειτε γτ τα κάγκελα δεν είναι για τους μάγκες.. .αλλά για τις αδερφες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Al Petsiklan, dimmits

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2018
οσοι γραφουμε χρονια στο παρωντα ιστοτοπο κ ειδικα ολοι μα ολοι οι ενημερωτες του επαρχιακου πορνο-ρεπορταζ ξερουμε οτι σε ολη την Ελληνικη περιφερεια κωλος με 30 ευρω δεν υπαρχει....Κακως πιστεψες τα παραμυθια του τυπου,σε ολες τις επαρχιακες πολεις-πλην της Αθηνας-το απλο ξεκιναει απο 30 ευρω κ κωλος τιμαται στα 60 με 80 αναλογα την περιοχη κ την κοπελα...τουλαχιστον μπραβο που εγραψες ενημερωση κ το ξεκαθαρισες για τα υπολοιπα παιδια που τυχον δε γνωριζουν.
02 Μαρτίου, 2018
στο νήμα του 106 το μπαζο την αντζελα 2 τυποι με 30 καθαρισαν άντερο λέει
αλλά νταξει τύπε άραξε που ξεφτιλίστηκες στην πουτάνα να πούμε που έχει και δυο παιδιά και σύντροφο
μην γίνεσαι αγαπούλης..
04 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ μάθε να σέβεσαι τυπε.και αν δεν ξέρεις μην προσβάλεις
04 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε εσύ που τα ξέρεις όλα για τις τεςναπου άνοιξε μια θέση διδασκαλίας της πουτανικης Σχολής στη ταπουνοχωρα. Μάθε να σέβεσαι κάθε κοπέλα που κάνει αυτή την δουλειά και μα μην είσαι αδαής σε άτομα που δεν γνωρίζεις και να το παίζεις ειρωνεία μέσα σε ενα ΑΠΡΌΣΩΠΟ φορουμ.
29 Απριλίου, 2018
αυτο το οτι εχει 2 παιδια πρωτη φορα το ακουω.εγω το αποκλειω μαγκες δεν παιζει αυτο.

18 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kalispera. Lipon ego ime kopelia tis doulia diavazo sexna Kati tetia ilitia sxolia San tha dika sou kirie KinglnHell2. Giati na min exi pedia Kai sindrofo? Ego lipon ime Mana trion pedion Kai distixos I sintikes zois mas Exon feri se aftin tin katastasi na anexomaste tetious antropous San esena. Apokalis POUTANA den imaste poutanes imaste irodouli afto to leei o nomos. Defteron sinitos nomizete dioti otan dinis Ena piso xrimaton Boris na kanis oti telis OXI kanis afto pou prosveri I kopelia. Mia INE xondri I Ali INE Poli adinati I triti sas ksinizi ala pote den exete skefti tin dikia sas simberifora.Katalaveno Kai otan dinete 30€ thelete fisika na perasete kala exete fai Kai tis foles sas me askites kopeles afto den simeni dioti oles INE to idio pragma.Omos otan plironete DEN exete to dikeoma na tsimbate tis roges na melaniazete tin kopelia na Menon that Malia tis stis xuftes sas DEN exete to dikeoma na vazete daxtilw Kai strivogirizete to xeri mesa sta organa tis kopelias. Me ti taros borite na ertite se Ena teto xoro Kai na zitate eleftero sex Kai otan sas pei i kopelia oxi na kanete tin ilita erotisi giati tha se gastroso afto INE to pio ligo pou bori na sinvi. Kanenas den skeftete ola tha mikrovia Kai tis arosties Kai omos den seveste tipita. Otan pas se Sena ikoanoxis den prepi na exis pliti lukagi oute afto kanete erxeste vromikous aksiristos apla mavri xalia den ginete I kopelia na katarizi tis aspriles Kai tin aplisia me moromandilo. Pos tote I kopelia na tha kataferi na perasete kala otan tis erxete na kserasi Apo tin vroma?Kai thelo na katalikso se afto dioti I POUTANES opos tha apokalite ine antropi Pano Apo ola oxi zooa Kai pistevo gia na sevasti esas San pelatis prepi na seveste Kai esis. Ala otan enas antropos den sevete oute to neafto tou den bori na sevasti tipota allo.Kai teliki teliki INE Mia arxea Ellada. Kai kate Mia kopelia exi Kai Mia proshopiki zoi.
10 Μαΐου, 2019
Παιδια σορρυ αλλα εμενα μου εχουν τυχει και ναμου δωσουν κωλο και γλωσσοφιλα στην Γλαυκου. Οχι η ιδια κοπελα. Τον Γεναρη του 2017 μια Ρουμανα αδυνατη κοντομαλλα (Αλεξανδρα)επειδη με συμπαθησε μαλλον μου προτεινε η ιδια να της τον βαλω απο πισω. Ειπα ναι και τον επιασε μονη της και τον εβαλε.

Και τον Σεπτεμβρη περισυ, παιρνοντας δυο κοριτσια ταυτοχρονα, η μια μου εδινε. Μολις πηγα να δωσω και στην αλλη μου αρνηθηκε κι ετσι ξαναγυρισα στην πρωτη. Δεν σημαινει οτι τα κανουν σε ολους. Ειναι οτι τους βγαλει ο καθε πελατης. Αραια και που θα κανουν και καμια εξαιρεση.
KH
Kunamuto Hamura
04 Ιουλίου, 2021
εισαι για πολλες φαπες που πιστευεις ο,τι πει μια γυναικα, και ειδικα πουτανα φιλε.
"ουτε για 1.000.000"
"γλωσσοφιλα δινω μονο στον αντρα μου"

γελανε και οι πετρες...
review reaction 1 claimain
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8