Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα Μύστες,

Ήθελα από καιρό να σκάσω στουντιέλο, γνωρίζοντας ότι
τα μωράκια θα είναι μεν χειρότερα από αυτά ενός στούντιο
σε εμφάνιση, γενικότερα όμως θα ήταν value for money η όλη
φάση, μιας και είμαι τύπος που θέλω και το μπανάκι και την
"ψευτοκυρίλα" μου εάν θέλετε!

Υπήρξα τυχερός γιατί τα φρουτάκια του ΟΠΑΠ στην Πατησίων 'ξηγήθηκαν
το απαραίτητο μπλε εισιτήριο παρότι τα "τάϊσα" μόλις 10 ευρώπουλα!

Πάρκαρα εύκολα στο στενό μόλις πριν το μαγαζί και μπούκαρα με την μία μέσα,
αποφασισμένος να εξασκήσω την ρωσική παράλληλα με την πούτσα που θα έριχνα!

Το πρώτο μωρό μου Σέρβικο, πολύ γλυκούλι και μικρούλι, όμως το ακύρωσα ελπίζοντας
για μια συμπατριώτισσα του Λένιν. Το δεύτερο σάπιο χοντρό ρουμανοειδές, το 3ο η
Ισαμπέλα...μόλις άκουσα Ρωσσίδα από την ευγενική και φιλόξενη τσατσά την χαιρέτησα
ευθέως στην μητρική της γλώσσα και έδειξε να χάρηκε! Κουλ

Σηκώθηκα, έδωσα το πορνοπαράβολο και την παρήγγειλα! Σκάω μέστο δωμάτιο, το και καλά
"κυριλέ" ντουζ παραλίγο να μου προκαλέσει έγκαυμαΘυμός, μην σημειώσω καν ότι το έκανα όλο πουτάνα με τα νερά καθότι βιαζόμουν να καθαριστώ προτού σκάσει το νιμού!Γλώσσα

Όμορφο Ρωσιδάκι με σφιχτό σώμα, βυζιά και κωλάρα, παρότι αρκετά μεγαλόσωμο. Μουνάκι πένα ζωγραφιστό! Μιλήσαμε για αρκετή ώρα, μου έβαλε ένα τραγούδι στο κινητό αφότου με πίπωσε ακάποτα και ενώ την γαμούσα ιεραποστολικό με σταμάτησε, πράγμα που με έβαλε σε υποψίες... μετά από ένα λεπτό η τσατσά χτύπησε την πόρτα και βρέθηκα μπροστά σε μια κατάσταση από την οποία δεν θα επέτρεπα ποτέ στον εαυτό
μου να φύγει άχυτος!Ματάκι

Μου λέει ότι πρέπει να φύγω και της λέω: "ώπα, κάτσε να τελειώσω πρώτα!" Έτσι μετά από ένα ιεραποστολικό κομπρεσέρ μέσα σε 1μιση λεπτό τα καυτά μου χύσια χύνονταν μέσα στην μήτρα της κοπελιάς ή οποία βέβαια δεν δέχτηκε ούτε να μου πει το πραγματικό της όνομα, ούτε να μου δώσει το προφίλ της σε πασίγνωστο μέσο κοινωνική δικτύωσης της Ρωσικής Ομοσπονδίας.

Bonus Info
Παρόλαυτά, μου εκμυστηρεύτηκε ότι εργάστηκε πρωθύστερα στην Γειτονική Τουρκία (Κων/πολη) καθώς και στα Κατεχόμενα! Εκεί που με ξεπέρασε ήταν όταν μου είπε (όλα στα Ρώσικα btw - πάνε 3 χρόνια που κάνω μαθήματα εντατικά) ότι σε σύγκριση με την εδώ κατάσταση της στην Ελλάδα ,την οποία περιέγραφε ως ασταθή και επισφαλή εργασιακά, η νομιμότητα (!) την οποία βίωσε ως στρίπερ (με συμβόλαιο 6μήνου και ουδεμία όχληση από μπάτσους παρακαλώ πολύ) σε ευαγές ίδρυμα της μονομερώς ανακηρυχθείσας Τουρκικής Δημοκρατίας της Βόρειας Κύπρου δεν περιγράφεται!

Όπως έλεγε και ο μεγάλος Παντελής Παντελίδης: "Μοιάζεις με γκόμενα που τριγυρνά στα Κατεχόμενα!"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Stelios_el_Conquistador
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
580
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, doc_lin, Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού