Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγο μετά τις 9 μμ, κατεβαίνω την Κολωνού, για ακόμα μια φορά στη ζωή μου. Μπαίνω στα πρώτα σπίτια! Τα κορίτσια ρουμάνες κατά δήλωση τσα-τσα-δων. Νεαρές, κάποιες όμορφες, αλλά το δέρμα δεν ήταν του γούστου μου! Στην Κεραμικού στρίβω αριστερά, η Ιάσωνος με έλκει. Κατευθείαν στο 19Α, στο ισόγειο! Μνήμες αρχαίες με συνδέουν με το παρόν οικοδόμημα. Κώλ μη Ίνα! Πιούρ ουκράνιαν μπλάντ και έτος 1998!

Αλλά επιστροφή στη σήμερον! Καθώς εισέρχομαι στον οίκο, και στρέφομαι δεξιά, μισό μέτρο μπροστά μου είναι ήδη η κοπέλα εν ώρα σαλοναρίσματος! Τη βλέπω από πίσω, κοντή κάπου 1 και εξήντα, μείον. Αλλά! Το δέρμα ολόλευκο, το ασημένιο γένος του Ησιόδου είναι εδώ!!! Έχει ίσα μακριά μαλλιά, μάλλον καστανά, εμπριμαρισμένα ξανθά. Με αντιλαμβάνεται από πίσω της, στρίβει, σηκώνει κεφάλι και μου χαμογελά! Τα πάντα όλα, η κοπέλα έχει ένα κουκλίστικο προσωπάκι και από τα πιο γλυκύτατα χαμόγελα που έχω δει! Οπισθοχωρώ για να της κάνω τόπο καθώς ξέρω πως πρέπει να γυρίσει και να πάει στην κουζίνα, οι καυλανταρισμένοι εξέρχονται και η τσα-τσα με εντοπίζει και μου δηλώνει ότι υπάρχει κι άλλη κοπέλα και μισό λεπτό και θα βγει. Δηλώνω πως θέλω την παρούσα δεσποσύνη, δίνω ευρά και εισέρχομαι εις δώμα!

Σε τρία έρχεται το ασημένιο γένος με τα ρέστα και χαμόγελο. Σε ερώτηση συστήνεται Ντιάνα, εκ Ρουμανίας. Κάθεται στο πορνοκρέβατο και με ρωτάει για το όνομά μου. Πιάνει πυραυλάκατο και περνάει καπότα στο ένα τρίτο του μήκους. Είμαι όρθιος μπροστά της με το σαξόφωνο ηρωικότατα ντούρο. Τη χαϊδεύω στην πλάτη και πάντα καθιστή βγάζει πρώτα το σουτιέν και μετά την κυλόττα. Γουστάρω κάργα τις βυζάρες της! Μερικώς χαλαρωμένες αλλά τέλειες σε σχήμα, ρώγες, χρώμα, υφή και αφή! Βυζί τριάρι και βυζαγμένο! Με καρακαυλώνουν οι εργαζόμενες μανούλες, χαχα!

Πίπα από ΙΚΑ προς το καλή, ρουφάει αλλά χαλαρά και μόνο το πουτσοκέφαλο, αλλά ποιος θέλει να κουράσει αυτό το κουκλί; Με στοργή και προδέρμ της χαϊδεύω το κεφάλι, σκύβω, πιπιλάω τις ρωγάρες της και της λέω να πάμε γι άλλα! Ξαπλώνει για ιεραποστολικό και δεν είμαι εγώ που θα της χαλάσω το χατίρι. Πηγαίνω από πάνω με πλάγια κλήση, θέλω να την αφήσω να κλέψει και το κάνει. Μπαίνω με άνεση, είναι μαρέγκα και τέντα, αλλά εμένα μου αρέσει αυτό. Την αγκαλιάζω και απολαμβάνω δέρμα και σάρκα, εδώ μιλάμε για ποίημα! Κρινάτο βελούδο!!! Το γαμήσι είναι συζυγικό και συρταρωτό, και φιλάκια συνεχώς. Με αγκαλιάζει όταν καταλαβαίνει ότι μπήκα στην τελική. Με κοιτάει και χαμογελάει. Χύνω. Την κρατάω αγκαλιά, μου δίνει το μάγουλό της για φιλάκι. Σηκωνόμαστε.

Το κοντέρ μετράει άλλη μια πουτάνα που αγάπησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, mela33, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
Γιωργάρα , πάντα απολαμβάνω τις κριτικές και το γράψιμό σου....αλλά γιατί 20 ευρώ ?
26 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ συναγωνιστή! Δεν έγραψα εγώ αυτή την τιμή! Η τιμή είναι 10 ευρά, όπως ξέρεις χα χα!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2