Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρκαρα την παπια μου στην Ιασωνος και κατευθυνθηκα στο ιας 37 ισογειο για την Μονα αλλα εφαγα πετσα..
Πριν παω στην αλλη μου επιλογη δηλαδη την Αντριαννα στο ιας 30 υπογειο πηγα στο γνωστο φιλο μου Αλβανο
και του ειπα "Δωσε μου ενα". Εδωσα το 2ευρω και πηρα το κοκκινο εισητηριο.Πηγα το εδωσα στον οικο και περιμενα
την κοπελα να ερθει στο δωματιο.Η Αντριαννα ειναι ενας πιπιναρος μελαχροινος με ελαφρα σπαστο μαλλι ομορφο σεξυ
μολδαβικο προσωπο και ομορφα ποδια, δυστυχως η κοπελα ειναι τελειως αβυζη..
Εισοδος της Αντριαννας στο δωματιο οπου ηταν με το στομα μπουκωμενο και μασουλουσε.
Τι τρως ?
Μπισκοτα ..
Τι μπισκοτα ?
Αυτα για γαλα...
Πινεις και γαλα ?
Οχι μονο μπισκοτα τρωω...
Μου περασε καποτα και αρχισε μια πιπα αδιαφορη ρηχη και τελειως μηχανικη.
Της ζητησα εστω και καθυστερημενα να κατσουμε σε σταση 69 για να εχω και εγω κατι να κανω γιατι θα με επαιρνε ο υπνος.
Αν και μου στηθηκε για 69 δεν την εγλειψα γιατι δεν ηταν οσο καθαρη θα επρεπε, υπηρχαν καποιες οσμες στην περιοχη της
και οχι απο τους γνωστους μουνομυκητες αλλα απο απλυσια θα ελεγα. Κριμα βεβαια γιατι εχει ωραιο νεανικο μουνι και ηταν
και μερικων ημερων αξυριστο και γουσταρα γλειψιμο.Την εστησα στα τεσερα και πρωτου μπουκαρω μεσα η Αντριαννα εβαλε κρεμα
στο μουνι, νταξει ολες το κανουν αλλα η Αντριαννα ειχε βαλει ηδη κρεμα και μεσα στο μουνι της οποτε δε γαμουσα μουνι
αλλα το τζελ.. αισθηση καμμια.Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου τα πραματα δε βελτιωθηκαν καθολου.
Το ενα κακο ηρθε να βρει το αλλο μιας και η κοπελα ειναι αβυζη και δεν ειχα να γλειψω τιποτα αλλα επισης δε δεχοταν και φιλια
σε στομα μαγουλο λαιμο. Σε ολη αυτη την παρωδια ηρθε και πτωση του μοριου μου αφου δεν υπηρχε τριβη με κατι εκει μεσα που ηταν
για να παραμεινει ορθιο.Πεταξα την καποτα και αρχισα να τον παιζω για να χυσω στο κορμι της αλλα δεν το δεχτηκε ουτε αυτο.
Σταματησα και της ειπα αστο για αλλη φορα και αμα θες μη βαζεις τοση κρεμα με την ιδια να με γραφει στο μουνι της.

Τεσπα μικρο το κακο. Δεν προτεινεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.614
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Giorgaras Kalamatianos, LanciaRallye037 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2018
Τι είναι αυτό με το 2ευρο ρε μάστορα?
24 Φεβρουαρίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
24 Φεβρουαρίου, 2018
Μιας και έχω πάνω από 20 χρόνια να πάω σε μπουρδέλο
θεωρώ ότι αυτό που συμβαίνει είναι άθλιο και αντιεπαγγελματικό
το οποίο δεν συνέβαινε τα παλαιά τα χρόνια
και εννοώ το τζελ που βάζουν στο μουνί τους οι εκδιδόμενες.
Εκείνες τις εξυπηρετεί όμως ο συναγωνιστής δεν το ευχαριστιέται.
Προτείνω αποκλειστικά mouth fuck, αγνοείστε το μουνί τους!
Τι θα κάνουν, θα βάλουν τζελ και στο στόμα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3