Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω απαντες φιλους καυλιαρηδες κ πορνους!Ειχα ξαναγραψει κριτικη για την κορινα η οποια δεν ανεβηκε!οποτε ξανα-μανα αλλη ορεξη δεν ειχα να κατσω 1 ωρα στο λαπτοπ κ να το ξανακανω,τεσπα!Οσοι δεν εχετε δει την ταινια "το γερακι της μαλτας" μπορειτε να δειτε το...γκομενακι της μαλτας!!Προκειται για μια κοπελλα που καταγεται απο την μαλτα(!!!) περιπου 22-25 ετων ,1,60,καστανο μαλλι ισιο λιγο πιο κατω απο τους ωμους, με ομορφο γλυκο προσωπο κ τσουπωτο κορμι στα γουστα μου:δηλαδη αρμονικες καμπυλες, 2,5 φυσικο στηθος,ωραιος κωλος,χωρις κοιλουμπες,διπλες, κυτταριτιδες,ξυγκια κ λοιπα εμετικα!!Αποτελει καινουρια αφιξη,κ δεν μιλαει αγγλικα κ ελληνικα αλλα συννενοητε μαζι σου γιατι απλα το ΘΕΛΕΙ,σε αντιθεση με το μαλακοπουτανο την αλινα απο φυλης 54-66 πουχω μαυρισει με κριτικη!!Το χω ξαναπει οτι τις φολες κ καριολες θα τις σταυρωνω! Λοιπον..η κορινα μπαινοντας στο δωματιο ειναι γλυκια ,εγκαρδια κ χαλαρη..την αγκαλιασα, της χαιδευα το κορμι, φιλακια δεν δεχεται στο στομα, κ μετα ξαπλωσαμε στο κρεββατι.Μετα απο αρκετο χαμουρεμα στις βυζαρες κ την κωλαρα της ξεκινα το ρουφηγμα της ψωλης μου.Να πω εδω οτι δεν ανακοινωθηκε το ελευθερο τσιμπουκι αλλα εγω το ζητησα πριν περασω κ η κοπελλα -προφανως με εκοψε - το δεχτηκε,μπορει να το κανει επιλεκτικα. Η πιπα της δεν ηταν ασχημη αλλα ουτε κ σπεσιαλ..Μπουκωνονταν μεχρι την μεση της ψωλης,με καλη αισθηση κ χωρις δοντι,μερακλιδικα ομως δεν εκανε(ψωλο φτυσιματα,κτυπηματα,σαλιορουφηγματα κ λοιπες υψιστης ποιοτητος διακριτικες τεχνικες)κ σε καποια πουτσοσκαμπιλα που τις εριξα φανηκε..αμηχανη!Εκει ομως που το ευχαριστηθηκα ειναι στη διαρκεια..μαγκες πρεπει να την τσιμπουκωνα πανω απο 5'κ στα ορθια,στα 4,κ αυτη απο πανω μου απεναντι απο τον καθρεπτη κ να την κοιταω μεσα απο αυτον(η αδυναμια μου).Στο γαμησι τωρα πρεπει να ξαναπω(κ μπραβο της!)οτι ειναι συνεργασιμη,χωρις μα κ μου,εχει καλη συμμετοχη,κ καλη αισθηση στο μουνι της.Την πηρα με εμενα απο πανω,στα 4,στα 4 ορθιος, cow girl, κ μετα την σηκωσα ορθιος στα χερια.Στη σταση που ημουν απο πανω κ με τα ποδια της στους ωμους ,καθως κ στο cow girl ομως ζοριζοτανε, δεν ειμαι κ ο ροκκος(εννοω τον σιφρεντι,οχι τον στελλιο τον..τραγουδιστη!!)κ επειδη δεν ειμαι καφρος κατεβασα την 5η ταχυτητα κ την πηγαινα 3η με 4η..αλλωστε ευθεια ητανε!!Το τελος με πεταγμα καποτας κ χυσιμο στο κορμι της..Ντυθηκε χαλαρα ,αγκαλιαστηκαμε,φιλακια κ εφυγε.Ο χωρος καθαρος ως συνηθως, διαρκεια 14-15'.Συμπερασμα:νεα αφιξη,ομορφη,γλυκια,συνεργασιμη,μετρια πιπα με αρκετη διαρκεια,κ καλα στησιματα.Ααααα να μη ξεχασω να πω για τους φιλους μου τους μουνογλυφωκωλακηδες οτι ,εχει κατι πολυ ωραια, παχια,ζουμερα,σφριγηλα(δεν μιλω για μηλα λαικης) μουνοχειλα!!!Κοπιαστε παιδια..
Υ.Γ:Επειδη θαθελα να ανεβασω καποια στιγμη θεματα προς συζητηση στο φορουμ αλλα δεν ξερω πως,αν μπορει να μου πει την διαδικασια αναρτησης καποιος μεσω σχολιων η p.m.Ευχαριστω εκ των προτερων..ουφ 1 ωρα εφαγα γαμωτο στο γραψιμο.. σαν αφηνω μορτακια,πορνοκυνηγοι,φιλοι συμπολεμιστες.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2018
Για το "Μάλτα" δεν είμαι τόσο σίγουρος. Μου είχε πει και εμένα ότι είναι από Μάλτα, αλλά Αγγλικά δεν ξέρει και ούτε ιταλικά που της μίλησα δεν κατάλαβε. Όσοι Μαλτέζοι έχω γνωρίσει ξέρουν αγγλικά και ιταλικά. Μισή μισή πρέπει να είναι, και αν. Αλλά παρόλα αυτά τρομερό γκομενάκι
10 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε την έκοψα να προφασίζεται κάτι που δεν είναι..αλλά με τόση απόδοση ας είναι κ από τη γουαδελουπη κ από όπου θελει..πέρασα καλά..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2