Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Call-Girls 2169
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Το πρώτο συναίσθημα μετά τη φόλα είναι η οργή, οργή που σε πνίγει, που να βρεις το δίκιο σου και που να ξεσπάσεις.
Μαλακίες, οργή προς τον εαυτό μου είναι, που φάνηκε από το πρώτο δεκάλεπτο που πήγαινε το πράγμα και δεν έφυγα και γω να πάω να φέρω λάμπες για το μπάνιο σαν τον Kavlopoulo...Ναι!Ναι!Ναι!
Αλλά το έχω ξαναπει, όταν κλείνει βδομάδα αγαμίας υποκύπτω και δεν μπορώ να λάβω υπ'οψην μου όλα τα σημάδια που δείχνουν ΦΟΛΑ.
Δεν έχει νόημα να περιγράψω κώλο, μπούτια, βυζιά, πρόσωπο, όταν έχει έρθει για αρπαχτή το κοριτσάκι δεν έχει νόημα.
Να αναφέρω μόνο ένα μαλακισμένο τατουάζ στο σβέρκο της, the all seeing eye..ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία, να αναφέρω πως είναι γεμάτη στίγματα στην περιοχή του εφήβαιου, δεν πλησίασα και πολύ καθώς και την πολύ άσχημη αίσθηση που έχει το μουνί της, μιλάμε για αφιλόξενο τόπο για αρσενικό, παρόλο που έβαλε και μια κρέμα που έμοιαζε με αποτυχημένο κρεμπιέ πάνω στο μουνί της.
Τί έγινε Μαλλιά, εκδικητική κριτική γιατί δεν πέρασες καλά; Δεν με απασχολούν τέτοια πράγματα, μόνο ότι συνάντησα περιγράφω. Πλήρωσα μόνο και μόνο γιατί δεν ήθελα να μαλώσω με ακόμη ένα γραφείο, αλλά η μικρή δεν μπορεί να μείνει έτσι χωρίς να ενημερώσω τους υπόλοιπους.
Αφού λοιπόν δεν έφυγα στο δεκάλεπτο κάθησα και είπα να σώσω ότι μπορούσα από το ραντεβού.
Φιλάκια για αρχή, ένα, δύο, ώπα ρε μαλάκα θέλεις παραπάνω από 2 φιλιά; Πολλά θέλεις, ασχολήσου με κάτι άλλο, η μικρή τα κρατάει για τον ιππότη που θα την παντρευτεί.
Μετά από μια μονότονη πίπα ξεκινήσαμε το σεξ όπου για άλλη μια φορά αναρωτιόμουν, έχω τάσεις νεκροφιλίας; Πάλι πτώμα ρε πούστη μου πηδάω; Αν δεν είχαμε ανταλλάξει 2 κουβέντες στην αρχή θα νόμιζα ότι ήταν νεκρή η μαλακισμένη.
Ζητάω cim και μου λέει όχι, μόνο πρόσωπο και σώμα, άρα οι υπηρεσίες που μου ανακοίνωσε το γραφείο πριν πάω ΔΕΝ τηρήθηκαν.
Της λέω οκ, πρόσωπο. Ο μόνος λόγος που βρήκαν πρόσωπο ήταν γιατί έφυγαν πολλά, πάρα πολλά αλλά η κάρχια γύρισε τη μάπα της αμέσως αλλού και έπεσαν μόνο μερικά στο μάγουλο.
Στο 2ο γύρο πήγε κάπως καλύτερα και γι'άυτό και μόνο λέω πως έριξα ένα μέτριο τουλάχιστον μπαλάκι για να ξεχαρμανιάσω.
Τελείωμα 2η φορά στα βυζιά της.
Οφείλω να πω πως παρόλο που την έκανα χάλια στο πρώτο βόλι από τα πολλά φλόκια ΔΕΝ πλύθηκε σωστά, παρά μόνο βιαστικά και πιό πολύ σκουπιστηκε παρά πλύθηκε.
Το ίδιο και τη δεύτερη φορά, περίμενε λέει για να φύγω και να πάει μετά....ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Ρε πού τις βρίσκετε και τις φέρνετε εδώ...
Το πλέον εξοργιστικό είναι η απαίτηση στο τέλος να πληρωθεί για cif, ενώ ουσιαστικά το απέφυγε. Το θράσσος της μάλιστα ήταν τέτοιο που ξεστόμησε "next time you come I will do it correct". Money Mouth

Δεν φταίει κανείς, παρα μόνο εγώ, που στο τέλος δεν έστειλα στο διάολο και την τηλεφωνήτρια του γραφείου που με ειρωνεύτηκε όταν της έγραψα για να παραπονεθώ. Αλλά το μόνο που τους πονάει είναι η τσέπη τους και ελπίζω σήμερα να χάσουν αρκετό μαρούλι, όχι εξαιτίας μου, αλλά εξαιτίας της ξεπέτας που ήρθε για αρπαχτή.
Ας είμαι εγώ ο τελευταίος που την έπαθα από το καριολάκι και χάλασα τη μέρα μου....

Καλά βόλια σε όλους, αλλά που να μπήξουμε εδω πάνω ρε μάγκες;...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, Jim25jim, callahan και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2018
Λυπάμαι πολύ για την φόλα,έχω φάει κάμποσες όπως φυσικά γνωρίζεις οπότε καταλαβαίνω την αγανακτησή σου Λύπη
Χαίρομαι όμως που με την κριτική σου με γλύτωσες,όχι τόσο για τα λεφτά αλλά πιό πολύ για την διάθεση που χαλάει μετά από κάθε ναυάγιο... ευχαριστώ Προσκύνημα
31 Ιανουαρίου, 2018
"Next Time" όπως σου είπε!!! Ρε μαύρο στα μαλακισμένα!!
31 Ιανουαρίου, 2018
και ετοιμαζομουν να παρς ενα αλλο κοριτσι απο το μαγαζι αλλα τωρα on hold.....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3