Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινη επισκεψη στον οικο οπου βρισκοταν μονη της η Νατασσα, την οποια πρωτη φορα βλεπω στο Μεταξι και σε αυτό τον οικο.
Η επικοινωνια δυσκολη δε γνωριζει ουτε λεξη ελληνικα η αγγλικα, η ιδια λεει οτι είναι από Ρωσσια και είναι 10 μερες στην Ελλαδα.Προκειται για ενα μιλφ 30χ περιπου με προσωπο μετριο προς τραχυ αλλα οχι ασχημο, μου θυμισε ελληνιδα θειά.
Το κορμι της αδυνατο με ομορφο κωλί εχει και μια ελια στο δεξι κωλομαγουλο αμα θυμαμαι καλα.
Το μαλλι της μακρυ καστανο αλογοουρά.Το βυζι της πολυ μικρο δεν εβγαλε καν το σουτιεν στο δωματιο αλλα ουτε εγω της το ζητησα.Στο προγραμμα της εχει ελευθερο στοματικο 69 και γλωσσοφιλα.Απο αυτα δεν εκανα σχεδον τιποτα και προτιμησα το απλο προγραμμα μαζι της,τουλαχιστον μεχρι να γνωριστουμε καλυτερα...
Η Νατασσα ηρθε στο δωματιο και ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε να με φιλα στο λαιμο και να κατεβαινει προς τις θηλες μου οπου
εκει εμεινε αρκετα πιπιλωντας, κανοντας με τουρμπο.Κατεβηκε στον πουτσο για ελευθερο στοματικο αλλα της ειπα να βαλει καποτα οπως και εκανε. Η πιπα της χωρις χερι αλλα ρηχη, εκανε περασμα απο μπαλες και εγλειφε και τον κορμο του πεους, σιγουρα χωρις καποτα θα ειναι ακομα πιο αισθησιακα τα πραματα.Εβαλε αρκετη κρεμα πανω στο προφυλακτικο και οχι στο μουνι και ανεβηκε απο πανω οπου τον παιρνει ολο μεσα της και ψαχνεται για να της μπει ολος μεσα. Γυρισμα της Νατασσας σε κανονικη σταση οπου μου ανοιξε τα ποδια και με πηρε ολο μεσα της, η αισθηση καλη παρα την κρεμα.Η κορασιδα διψαγε για γλωσσοφιλα αλλα αρνηθηκα ευγενικα.
Με αγκαλιαζε με χουφτωνε με φιλουσε και με εγλειφε στο λαιμο οπου εχυσα μεσα στη μουνα της.Δε βιαζεται να φυγει και εμεινα για λιγο μεσα στο μουνι της οπου στραγγιξα.

Συμπερασματικα η Νατασσα ειναι μια μετριας εμφανισης μιλφ με καλες υπηρεσιες και συμμετοχη στο δωματιο.
Ο χωρος ψιλοβρωμικος μονιμα κατι μυριζει εκει μεσα. Για ενα 10ρικο λοιπον η Νατασσα ειναι καλη περιπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.610
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού