Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελευταία φορά που γάμησα, γενικά, ήταν στις 30 Σεπτεμβρίου. Απείχα από οτιδήποτε είχε σχέση με το σεξ, ακόμη και από μαλακία. Οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο και με αφορμή μία δουλειά που είχα στο κέντρο, έκανα και μία περατζάδα από τα γνωστά σοκάκια. Μου είχε φτάσει το καυλί στο σαγόνι, από τα πολλά όμορφα κορίτσια που είδα και έπειτα από σκέψη κλείδωσα τον στόχο, την Αντριάννα, μπήκα στο τσαρδί της, πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, όπου την περίμενα, φορώντας μόνο το εσώρουχο.
Μετά από λίγα λεπτά αναμονής, η Αντριάννα, ήρθε έκατσε δίπλα μου και αφού μιλήσαμε λίγο, της είπα να ξαπλώσει. Άρχισα να την φιλάω και να της γλύφω τα βυζιά. Έβγαλα το μποξεράκι, σηκώθηκα, τον έπαιξα για μερικά δευτερόλεπτα και άρχισα να χύνω τρομακτικές ποσότητες σπέρματος πάνω στα βυζιά και σε όλο το κορμί της.
Αυτή φρίκαρε, σκουπίστηκε, με χαιρέτησε και έφυγε από το δωμάτιο. Εγώ έκανα το ίδιο, ντύθηκα, κοίταξα τον εαυτό μου στον καθρέφτη, συνειδητοποίησα πόσο μαλάκας είμαι, τελικά και έφυγα από το μπουρδέλο.
Αυτά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, sirodoht, antonheret και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2018
Χαχαχαα κλαίω τυπε.. Ναι!
23 Ιανουαρίου, 2018
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

πόσο μαλάκας γιατί πήγες σε μπουρδέλο? γιατί είχες να γαμήσεις από 30/9? Γιατί δεν πρόλαβες να την γαμήσεις? Τί απόλα?
23 Ιανουαρίου, 2018
Ναι! πρεπει να έβγαλες κοτατζ τσιζ Προσκύνημα
26 Ιανουαρίου, 2018
Χαχαχαχαχα οχι τυρι κοτατζ αλλα μανουρι...τριμηνης ωριμανσης!!χαχαχα
31 Ιανουαρίου, 2018
Να τον παίζεις φίλε! Μαλακία Κάνει καλό!
31 Ιανουαρίου, 2018
Ωχ Θεε μου ψοφησα απο το γελιο Χαμόγελο Να εισαι καλα τυπε ! Μην πηγαινετε τοσο φορτωμενοι στους οικους.
31 Ιανουαρίου, 2018
Είσαι ωραιος.μ έκανες κ γέλασα πρωί πρωί
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7