Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113979
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολύ πρόσφατη συνάντηση με το φαινόμενο Adelina.

Το ραντεβού κλείστηκε στο Λακόμπα μετά απο ενημέρωση συνάδελφου πως βρίσκεται Ελλάδα.
Η κοπέλα έφτασε 15 λεπτά πριν το ραντεβού μας (πράγμα που μου έκανε πολύ εντύπωση) και έφυγε μετά απο 1 ώρα και 15 λεπτά σχεδόν.
Πρώτη εντύπωση πολύ θετική με την Adelina να κάνει ωραία είσοδο δίνοντας μου ένα φιλί.
Μετά απο κάποια κοπλιμέντα και απο τους 2 ξεκίνησε ένα μπαλαμούτιασμα όπου ανακάλυψα ότι μοσχοβολάει και είναι και τελείως άτριχη..
Είχα ήδη γίνει τούρμπο και ξεκίνησα λίγο σπάτουλα όπου μου είπε ότι ενώ δεν της αρέσει πολύ να το συνεχίσω γιατί το έκανα καλά.
Γυρίσαμε σε 69 και στην συνέχιεα επικεντρώθηκε στο καλύτερο τσιμπούκι που μου έχουν κάνει ποτέ!! Προσκύνημα Καπέλο Ναι! Γερο-μύστης
Η κοπέλα έκανε πραγματικά έρωτα στον πούτσο μου με το στόμα της, τον φάσωνε κανονικά.. Καπέλο Κουλ Μεγάλο χαμόγελο
Σε ένα σημείο της είπα πως θέλω να χύσω μία φορά και να το κάνει ακόμα πιο αργά και απολαυστικά....
Ε παιδιά αυτό ήτανε.. Έκλεινα τα μάτια μου να μην βλέπω γιατί θα μου φεύγανε... Ντροπή
Το είχε καταλάβει και έδινε ρέστα η κοπέλα... (Μετά μου είπε ότι της άρεσε που ήμουν τόσο καθαρός γι αυτό το έκανε τόσο καλά)
Μετά απο μισή ώρα περίπου της καλύτερης πίπας που μου έχουν κάνει είπα να γαμήσω λίγο και έτσι και έγινε..
Αποφασιστικό πέρασμα σκούφου και καβάλημα απο την Adelina η οποία αν μη τι άλλο ξέρει να γαμιέται...
Επειδή κόντεψα 3 φορές να τελειώσω την κατέβασα και την έστησα στα 4...
Άλλος έρωτας απο εκεί στα 4 να την βλέπω και να θέλω να την σκίσω αλλα να μην μπορώ γιατί θα τελείωνα...
Ε με τα πολλά έγιναν 5-6 διεισδύσεις και το τέλος ήρθε κάπως άδοξα και απρόσμενα..
Είχαμε τελειώσει στο 53΄ και η κοπέλα ξάπλωσε δίπλα μου και με χαίδευε και στην συνέχεια μου έκανε και μασάζ Έρωτας
Στο +5 σηκώθηκε έκανε ντους ντύθηκε τα είπαμε λίγο και έφυγε...

Γενικότερα έχω να θυμάμαι μόνο θετικά απο αυτή την συνάντηση και σίγουρα είναι κάτι που θα επαναλάβω (όταν ξαναέρθει μιας και 30 του Γενάρη φεύγει)

Δεν χρειάζεται να πω τίποτα για εμφάνιση καθώς οι φωτό ειναι αληθινές και τα έχουν πει τόσες φορές..

Μερικά πράγματα που με χαλάσανε είναι ότι δεν έδειχνε τόσο πάθος όσο θα ήθελα και γενικά είχε ένα στυλ σαν μαστουρωμένης - μεθυσμένης (δεν ξέρω τι ακριβώς είχε αν και την ρώτησα όπου μου είπε ότι νυστάζει πάρα πολύ γιατί είχε μια πολύ κουραστική μέρα). Επίσης τα φιλιά της δεν ήταν τόσο βαθιά και έντονα και θα ήθελα να έπαιρνε περισσότερες πρωτοβουλίες κατά την διάρκεια του αγώνα και γενικότερα να ήταν πιο πρόθυμη..

Παρόλα αυτά είναι στο τοπ 5 για εμένα και άμα διορθώσει τα παραπάνω θα είναι απο τα καλύτερα Call Girls!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, NBAZ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού