Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442548
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Φόλα αλέρτ συναγωνιστές: Τις προάλλες δοκιμάστηκε από το ρόστερ η Νατάσα. Την είχα δει άλλη μια δυο φορές και μου είχε κάνει στην αρχή θετική εντύπωση το μουτράκι της. Έχει όμορφο πρόσωπο, ξανθά μαλλιά και ωραίο χαμόγελο. Από σώμα θα τη χαρακτήριζα γεμάτη, με μπουτάρες, και αρκετά κιλά σε κοιλιά και κώλο. Ήμουν μεταξύ αυτής και επαναληπτικής με την Ελένη αλλά επειδή η Ελένη ήταν σε δωμάτιο, λέω δε γαμιέται ας δοκιμάσω κάτι καινούριο. Μπήκα δωμάτιο, έκανα ντουζάκι και μετά από λίγο ήρθε και η κοπέλα. Γδύθηκε και εκείνη και ψιλοξενέρωσα με το κορμί της τώρα που το έβλεπα και εντελώς γυμνό. Πεσμένο στήθος, μπόλικη κοιλιά και χαλαρή και μεγάλη περιφέρεια με αρκετή κυταρίτδα. Τα προσπέρασα γιατί περίμενα μάλλον να με ανταμείψει στην ουσία. Ξάπλωσα και ξεκίνησε να μου χύνει λάδι στο κορμί και άρχισε κάτι μαλακές μαλάξεις, στο κορμί μου, χωρίς ένταση και τεχνική. Της υπέδειξα να δυναμώσει λιγο αλλά εκείνη το έκανε μεν αλλά βαριεστημένα δε και μπορώ να πω ότι με πόνεσε αρκετά. Συνεχίστηκε αρκετά αυτό το παραμύθι, μου έκανε και λίγο στα πόδια αλλά πιο πολύ σαν να μου έκανε χάρη και γρήγορα παρά με φροντίδα. Εν τω μεταξύ ήταν αμίλητη συνέχεια και σε απόσταση. Κάποια στιγμή βαρέθηκα και τη σταμάτησα και γύρισα ανάσκελα. Δοκίμασα για κάποιες επαφές πιο στενές, αλλά μου γύρισε επιδεικτικά το πρόσωπο, με άφησε να τη φιλίσω μόνο στο λαιμό, φίλησα το στήθος της λίγο και με σταμάτησε και με ξάπλωσε πίσω. Μου έδωσε κάποια πεταχτά φιλάκια στο κορμί μου και κατέβηκε κατευθείαν στο πέος μου. Μου το έπαιξε άγαρμπα και με δύναμη για να σκληρύνει τελείως και όταν έγινε, μου πέρασε καπότα (!!) και για πολύ 3 λεπτά μου πήρε μια πίπα τυπική με απλό ανεβοκατέβασμα και τίποτα παραπάνω. Επειδή ένιωσα ότι τίποτα δεν πάει καλά, την έφερα προς το μέρος μου, ανέβηκε πάνω στο καυλί μου και ξεκίνησε την ιππασία. Γρήγορος ρυθμός χωρίς να μιλάει, ίσα ίσα έβγαζε κάποια μικρά βογγητά. Την ξάπλωσα μετά για λίγο ιεραποστολικό στο κρεβάτι όπου δεν με άφηνε να μπω όλος μέσα της και δυνάμωσα επίτηδες το ρυθμό μέχρι που έχυσα στην κοιλιά της.
Επειδή γενικά είμαι και ήρεμος και θέλω να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, τη ρώτησα αν έκανα κάτι λάθος εγώ, αν έχει γίνει κάτι, και μου είπε απλά όλα καλά, με φίλησε σταυρωτά και αποχώρησε από το δωμάτιο.
Την πάτησα με το χειροτερο τρόπο, δυστυχώς, έπρεπε να διάλεγα τη Στεφανία τελικά ή να περίμενα την Ελένη. Η συγκεκριμένη κοπέλα δεν ξέρω αν ήταν η περίπτωσή μου και μου έτυχε, αλλά δεν απέδωσε ούτε στο ελάχιστο όσα περίμενα, τα λεφτά μου ένιωσα ότι τα πέταξα και δυστυχώς δε τη συστήνω σε κανέναν ούτε σα λύση ανάγκης, όταν τελικά υπάρχουν άλλα αστέρια στο μαγαζί.

Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
332
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HarisGB, doc_lin, Kaloeros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Αμα θελουν να προσφερουν υπηρεσιες μπουρδελου να πανε στο Μεταξουργειο.Δεν μπορει να παιρνουν 80 ευρω και να κοροιδευουν. Μαυρο και φολα.Σωστος φιλε για την κριτικη σου για να προστατευονται και οι υπολοιποι.
13 Φεβρουαρίου, 2018
φιλε με εσωσες.. ;) Ναι!
H
HarisGB
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2