Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγα για την Αντριάννα, αλλα εκεινη τη μερα δεν δουλευε οπως μου ειπε η ευγενικη τσα...
Μου παρουσίασε την Αλεξανδρα λέγοντας μου οτι ειναι καινουργια (2 μηνες στην Ελλαδα όπως μου ειπε η ιδια η κορασιδα μετα) οποτε δεν ξερω αν ειναι η ιδια η Αλεξανδρα που περιγραφουν σε αλλοι βαρδια οι συναγωνιστες...
Κοντο μαλι, ξανθια, με πολυ ωραιο 2αρι + στηθος, πολυ σφιχτο αλλα οχι και τοσο ωραιο κωλι και απλως οκ σωμα, και πρόσωπο ροδοκοκκινο και ολιγον βλαχοπουλας...
Ευγενικη και προσχαρη ομως...
Περασα γιατι δεν ειχα χρονο - βγηκα απο το γραφειο μονο για ενα γρηγορο διοτι ειχα ορεξεις ξαφνικα... τι να πω δεν ξερω δηλ...
Αφου μου φιλησε ολο το κορμι στραφηκε στο επιμαχο σημειο οπου αφου το καθαρισε με μωρομαντηλο ξεκινησε μια μονοτονη αλλα καλη πιπα με χερι το οποιο και αφαιρεσα... Συνεχισε αρκετη ωρα πιπα καλη - πλην ομως μονοτονη και με ενδιαμεσο γλυψιμο στις μπαλλες με καλη διαθεση.
Εγω ασχοληθηκα με το στηθος της το οποιο ειναι πολυ γεματο και σφριγηλο οποτε επικεντρωθηκα εκει οσο εκτελουσε την πεολειχια...
Μετα σεξ σε 2 στασεις, cow και πλαι...
Μου φανηκε πολυ ανοικτη γενικως ίσως να ηταν και το τζελ. Παντως η πισω τρυπουλα της ηταν θεοστενη!!! Και πολυ μικρη και σφικτη. Της το ζητησα λεγοντας της οσο αρνιοταν "πες μου ποσο θες να σε παρω απο πισω" , αλλα ηταν απολυτα αρνητικη, λεγοντας οτι θα μεινει παρθενα !!!! απο κει!!!
Στο τελος την καρφωσα πολυ δυνατα και τα ακτιναξα ολα στο ελαστικο....
Τα κοιταζε κι ειπε "πολυ γαλα"!!! Ελα να το πιεις να μεγαλωσεις της απαντησα, γελασαμε και εφυγε...
Χρονος παραμονης 20 λεπτα περιπου, χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα και καλυτερη απο πολλες αλλες... Δηλωσε 22 ετων και πρεπει να ειναι κοντα σ αυτη την ηλικια αν οχι ακριβως τοσο, οποτε την προτεινω για μια δοκιμη κυριως γιατι εχει πλακα, ειναι χαμογελαστη, και δεκτικη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, professorx, makhswrx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού