Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 30 10
Ξενοδοχεία 47061
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη την εβδομαδα που μας περασε με ανεξαρτητη κορασιδα.
ευκολη προσβαση και παρκιν ακριβως μπροστα στην εισοδο αφου πισω ειχαν παρκαρει καποιοι στραβα και το φοβηθηκα μη με χτυπησουν. διακριτικοτητα οχι κι η καλυτερη αλλα οκ δεν ειχα προβλημα αφου ειμαι μακρια απο γνωστα ματια.

εξυπηρετικη στη ρεσεψιον η κοπελλα μας εξηγησε για τα δωματια και μας εδειξε και φωτο που ηταν πραγματικες. το ιδιο και στο σαιτ τους.
επιλογη της σουιτας Νο10 με υδρομασαζ αυτη τη φορα που ειναι διπλα στη ρεσεψιον στην εισοδο.
καφεδες ή κρασακι ή σαμπανια οπως μας ειπαν κερασμενα. προτιμησαμε καφε αφου ηταν νωρις.

εισοδος στο δωματιο.

τι εγινε ε παιδια? αναψτε κανα φως. ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

σκοτεινο δωματιο,μεγαλο,ομορφα διακοσμημενο ομως μολις συνηθισει το ματι σου το σκοταδι απο το εξωτερικο φως της μερας.
εδω ειναι για χοντρες μου λεει η συνοδος μου που ηταν παιδαρος. ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
μεγαλο και ανετο υδρομασαζ που γεμιζει ομως εξαιρετικα αργα και στο τελος δεν το χρησιμοποιησαμε. ΛύπηΛύπη
στυλος στο κεντρο του δωματιου για pole dancing ή striptease
μεγαλο μπανιο με καμπινα κι ολα τα σχετικα ειδη σφραγισμενα. επιπλεον πετσετες κλπ και στο υδρομασαζ,μεγαλο κρεββατι με λεπτομερειες καθρεπτη με επενδυση στην πλατη και στο ταβανι.
μπαρακι με δυο σκαμπο στο πλαι και γενικα ομορφα εξοπλισμενο. η τηλεοραση κι αυτη τεραστια,αλλα παρολο που το εψαξα δε βρηκα τσοντοκαναλα. δε χρειαστηκε ομως ΜατάκιΜατάκι

η διαμονη για τρεις ωρες ηταν στα 40€ που πιστευω ηταν καλη τιμη για αυτα που προσφερονται.
μονο σημειο που δε μου αρεσε ο φωτισμος που θα επρεπε να ειχε και επιλογη για κατι πιο φωτεινο.
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.990
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
ασε τα σχολια για την ανεξαρτητη κορασιδα,και γραψε ΜΟΝΟ για το δωματιο...Ναι!Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1