Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431994
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Μια επισκεψη εχω κανει πριν λιγους μηνες.

Κατα τις 11.30 το πρωι, πληρωσα το αντιτιμο στην εισοδο. Ο ταμιας με ενα χαμογελο σου δινει το προφυλακτικο. Δεν ειχα παει ποτε ξανα αλλοτε σε τετοιου ειδους χωρο, οποτε ημουν πολυ ψαρωμενος. Κοσμο ειχε πολυ λιγο κ δυστυχως ειδα μονο αντρες. Πρεπει να ημασταν καμια 15αρια ολοι κ ολοι. Χωρος καθαρος πολυ κ αρκετο σκοταδι. Καθομαι λοιπον να δω την ταινια, πολυ καλη ποιοτητα. Στην πισω σειρα, πιο πλαγια απο μενα, ενας 30αρης καπου εκει ηταν, την χαιδευε με την ταινια κ εριχνε κλεφτες ματιες προς εμενα. Ηρθε διπλα μου, με το εργαλειο στο χερι, αλλα δεν εκανε κατι παραπανω, ευτυχως. Αλλαξα θεση κ δεν πιεσε. Λιγο πιο μπροστα ενας παππους, δεχοταν πιπα απο εναν νεαρο. Καποια στιγμη σκαει ενας 40αρης, ο οποιος ηταν καθεται σχετικα κοντα κ χαιδευε το παντελονι του.

Σηκωνεται μετα απο λιγο κ μπαινει σε μια καμπινα (εκει τις παρατηρησα για πρωτη φορα), καθιστος ,παιζοντας την κ βλεποντας τσοντα. Μου κανει νευμα να μπω, μπαινω. του παιρνω μια γρηγορη πιπα. Παραπανω δεν θα δοκιμαζα ουτως η αλλως, λογω μεγεθους. Με ξαπλωνει κ αρχιζει κ αυτος το γλυψιμο.

Αυτο ηταν. μετα εφυγα. Καλο θα ηταν να γινει λιγο πιο προσιτος ο χωρος σε γυναικες.
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giannisAthens, fapslut, katia-rita και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Τι τις θες τις γυναικες τυπε αφου σ αρεσουν τα κλαρινα;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
23 Ιανουαρίου, 2018
αφου ρε φιλε εισαι πιπατζης! τι σε κανει να αισθανεσαι απροσιτο τον χωρο σε γυναικες?ουτε ξερεις τι θες.....
K
kendavros
26 Ιανουαρίου, 2018
χαχα δυστυχώς δεν είχε γυναίκες
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι ακριβως σας ενοχλησε βρε παιδια?
07 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παντα κατι ενοχλει δεν το καταλαβαινεις;;;
18 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ενοχλησε κατι.οταν γουσταρεις τσιμπουκια τι ρολο παιζει αν ειναι προσιτος ο χωρος σε γυναικες?Money Mouth
K
kendavros
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6