Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Kαρολίνα είναι μιλφ Ρωσόφωνη,με μαλλιά καστανόμαυρα προς το καρέ,λευκό δέρμα,σώμα με πιασίματα χωρίς να χαρακτηρίζεται χονδρή αλλά busty.Eπίσης θα την χαρακτήριζα κοπέλα της διπλανής πόρτας.Εργαζόταν σε ντουέτο με την Βικτώρια και αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και στις υπηρεσίες της συμπεριλαμβάνοταν το ελεύθερο στοματικό και το τελείωμα στο σώμα της.
Η Καρολίνα μπήκε στο δωμάτιο.Καταλαβαίνει Ελληνικά σε κάποιο βαθμό.Μου είπε ότι στην χώρα μας έχει ένα μήνα αλλά σίγουρα πρέπει να έχει ξαναδουλέψει μιας και την γλώσσα μας φαίνεται να την καταλαβαίνει καλά. Προκαταρκτικά δεν υπήρξαν σχεδόν καθόλου,αν εξαιρέσουμε λίγο που την έγλυψα στα στήθη της στα όρθια και αμέσως έσπευσε να σκουπιστεί.Κίνηση που κάνει κακή εντύπωση.
Μου είπε να ξαπλώσω.Αμίλητη πήρε μωρομάντηλο και άρχισε να καθαρίζει το όργανο. Άρχισε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν σε σχετικά γρήγορο ρυθμό, σχετικά βαθύ και ήπιας ηδονικότητας. Σε προτροπή μου για περιποίηση και των διδύμων η απάντηση της ήταν αρνητική. Επίσης δακτυλοσκοπήσεις δεν δέχεται αλλά απαλά πιασίματα στο μουνάκι της αφήνει.
Συνεχίσαμε σε στάση 69 όπου εκεί χωρίς να της πω τίποτα εφάρμοσε το πλαστικό και συνέχισε την πίπα.Το μουνάκι της το περιποιήθηκα χωρίς πρόβλημα.Μετά απο λίγο όμως πήρε και πάλι μόνη της θέση για σεξ.
Ξεκινήσαμε με την Καρολίνα να είναι απο πάνω μου αρχικά δίνοντας αυτή ρυθμό.Κατόπιν της είπα να έρθει πιο κοντά μου.Φιλιά στο στόμα δεν δίνει. Κατόπιν προτροπής μου με απαλοέγλειφε στον λαιμό και αναστέναζε για να με ανεβάσει.Αλλά το έκανε κάπως συγκρατημένα και όχι συνεχόμενα.
Την κοπέλα την πήρα σε ακόμα μία στάση την ιεραποστολική. Σε αυτήν την στάση η Καρολίνα είχε βάλει τα χέρια της απαλά μπροστά στο στήθος μου για να κρατάει μία σχετική απόσταση.Σε προτροπή μου να με αγκαλιάσει για να έρθουμε σε πιο στενή επαφή αυτή απλώς αρνήθηκε.Συνέχισα να την γαμάω στην στάση αυτή με την Καρολίνα να με απαλογλύφει περιοδικά.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό.Με την Καρολίνα να είναι ξαπλωμένη χάιδευα το μουνάκι της και το κορμί της. Στην θέση αυτή μπόρεσα να παρατηρήσω στην κοιλιά της και μία ουλή απο καισαρική τομή σημάδι ότι είναι μητέρα.Η Καρολίνα είχε ήδη πάρει ένα μωρομάντηλο και το είχε στο χέρι της σε ετοιμότητα.Άλλη μία μη αντιεπαγγελματική κίνηση. Σε προτροπή μου να μου χαιδεύει τα αρχίδια το έκανε ατσούμπαλα και χρειάστηκε να της εξηγήσω. Όταν ήμουν έτοιμος και ολοκλήρωνα η Καρολίνα έκανε να σηκωθεί και να σκουπίσει αλλά την σταθεροποίησα μέχρι να στραγγίξω πάνω στο κορμί της.
Εν κατακλείδι η συνεύρεση χαρακτηρίζεται στον μέσο όρο και αν δεν υπήρχαν και αυτά τα εξτρά να σώζουν κάπως την κατάσταση θα ήταν σίγουρα αδιάφορη.Περιθώρια βελτιώσεως υπάρχουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, mallias20, ZeroTolerance και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού