Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιας και έχω ελεύθερο χρόνο αυτό το ΣΚ είπα να γράψω μερικές πρόσφατες χρωστούμενες κριτικές. Ξεκινάω με τη Ρωσίδα, κατά τα λεγόμενά της, Μαρία, η οποία εγαμεύθει στο Ιάσωνος 46 όροφο.

Εμφάνιση: Μελαχρινή μεγαλοκοπέλα, με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, μπαμπάτσικο σώμα, με χαλάρωση στην κοιλιά και στα βυζιά λόγω γέννας.

Γαμήσι: Η πίπα της, χωρίς καπότα, ήταν μάλλον μέτρια, θα περίμενα κάτι καλύτερο από πόρνη της ηλικίας της. Στον καθεαυτό αγώνα ανέβηκε από πάνω με δική της πρωτοβουλία και επιδόθηκε σε ιππασία για αρκετό διάστημα, με καλή κίνηση και ακόμα καλύτερη συμμετοχή. Από πολύ νωρίς ξεκινήσαμε ρομαντικά γλωσσόφιλα, η κοπέλα φιλάει καλά και φαίνεται να το γουστάρει. Στη συνέχεια το γυρίσαμε σε ιεραποστολικό, όπου τα γλωσσόφιλα συνεχίστηκαν, και σε κάποια φάση ξεκίνησε να κλαίει. Όχι λυγμούς βέβαια, αλλά έκανε κάτι συσπάσεις στη φάτσα της ότι και καλά τη γάμαγα τόσο καλά. Μεταξύ γλωσσόφιλων και δακρύων λοιπόν, εναπόθεσα και εγώ το σπέρμα μου εντός του πλαστικού.

Συνοψίζοντας, η Μαρία συστήνεται για τους λάτρεις των μιλφ. Εμφανισιακά είναι άνω του μέσου όρου σε αυτήν την κατηγορία στην περιοχή, ενώ έχει και καλή συμμετοχή. Στα μείον για μένα η πίπα της, που θα μπορούσε να είναι καλύτερη, και αυτό το ιδιόμορφο κλάμα, αν και ορισμένους μπορεί και να τους φτιάχνει.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2018
Συγκινήθηκε το κορίτσι και έκλαιγε?Χμμμ;Μαλακία
A
akispower1986
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1