Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι σχετικά από τα καινούργια και από τους δυο χώρους στις δυο πόρτες στην δεξιά δουλεύει μια καινουργια κοπέλα από ΟυκρανίαΓλώσσα αν και όπως προειπε και ο εμπειρος συμπαικτης sex volcano έχει έντονα καυκάσια χαρακτηριστικά, το δυνατό σημειο της είναι η κωλαρα της που ειδικά στα τεσσερα είναι για θαυμασμό, τα βυζιά της ειναι ψιλομεγαλα αλλά δεν ειναι στητά είναι ελαφρώς πεσμένα και προσωπο αδιαφορο δεν την λες ούτε άσχημη ούτε όμορφη .Μετά από ντους που έκανα μπήκε κατευθείαν επιθετικά και αρχισε να με φιλάει από τον λαιμό στήθος κοιλιά και έφτασε μέχρι τα @ρδια ...Ξεκίνησε την πίπα σε εργαλείο που ήταν σε στυση 70% λόγω ότι ήταν αργά και ήμουν και κουρασμένος και αγχωμένος εκανε πολλές εφόδους deep αλλά σε πλήρη στύση ίσως να μην το επιχειρουσε και να μην μπορούσε.. Χμμμ;...Αυτό που Μ άρεσε ήταν οι αισθησιακες κινήσεις σαν να ήταν σκηνοθετημενες ήταν σαν φάση σαν να γυρνάει ταινία όπως είπα είπα στον τίτλο και πρεπει να παίξει καλά τον ρόλο Γλώσσατης... Σε πολλους δεν αρεσει αυτό αλλά εμενα αντίθετα με φτιάχνει υπάρχει ενεργεια πορνό και όχι σαν να είσαι με γκόμενα και γαρ ελλειηνιδα... Παρόλο που πήρα πρόγραμμα ελεύθερο στοματικο Μ άφησε για πολύ ωραία να γλείψω το μουνάκι της πιανοντας μου το κεφάλι να μπαίνω πιο βαθεια..Γλώσσα...Από sex λίγα πράγμα αφού όπως προείπα ημουν πτώμα στην κούραση και ηταν και πολύ αργά λκαι δεν εγινε κάτι extreme..Θα την έχω στα υπόψιν για μια ακόμη επίσκεψη πιο νωρίς και με πολλές δυνάμεις να γίνει καλό μπατιρντι..
Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Άνια
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.426
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, travestolagnos, ΦΑΚΙΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού