Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο κατά τις 1 μετά τα μεσάνυκτα. Το στούντιο από πολυτέλεια είναι ότι καλύτερο έχω δεί και στα συν το πάρκινγκ που έχει πίσω είναι πολύ βολικό και δίνει και μια αίσθηση της αναμονής που προβλέπεται. Δούλευαν δυο κοπέλες η Άννα Μαρία και η Νάταλι. Διάλεξα την πρώτη καθώς και μου άρεσε καλύτερα και είχα διαβάσει τα καλύτερα τα οποία επιβεβαιώθηκαν στο 110%.
Περνάω στο δωμάτιο κάνω ντούζ και περιμένω εναγωνίως την Άννα Μαρία. 27 ετών ψηλή για γυναίκα, αδύνατη μοντέλο με καλό στήθος για τα κιλά της. Μετά από λίγο έρχεται στο δωμάτιο γδύνεται και αρχίζει να μου τρίβεται ενώ δώσαμε μερικά φιλιά (χωρίς γλώσσα). Δεν αργώ να γίνω κάγκελο και τότε βάζει το προφυλακτικό και αρχίζει μια υπέροχη πίπα με εναλλαγή αργού και γρήγορου ρυθμού ενώ σε κάποια φάση το έβαλε όλο μέσα και εριξε κατι βλέμματα απίστευτα.
Στον κυρίως αγώνα μου ζητάει ιεραποστολικό που δεν είναι το καλύτερό μου παρόλα αυτά την σφυροκόπησα και με γυρνάει στο πλάι όπου δίνω τα πάντα σφυροκοπόντας την ανελέητα και η Άννα έβγαζε καποιες πολύ δυνατές κραυγές. Κρατιέμαι να μην τελειώσω της ζητάω να ανεβεί πάνω μου και να με τελειώσει και τότε σφίγγει το εργαλείο μου με το μουνάκι της και αρχίζει ενα δυνατό πάνω κάτω στο οποίο με τελείωσε μέσα της και αυτή φώναζε πολύ καυλωτικά!!!
Χαλαρή κουβέντα έπειτα και καποια φιλιά ακόμη και έτσι πήρε τέλος μια υπέροχη συνεύρεση με μια πολύ καλή κοπέλα. Θα την ξανατιμήσω άμεσα το μόνο δεδομένο!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Phantom Duck
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
108
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, makhswrx, Bourdelakias 79 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
Πρωτη φορα γαμας τυπε; Καλα που επεφτες μεχρι τωρα;
12 Ιανουαρίου, 2018
Δεν έχω γράψει και τα απίστευτα χιλιόμετρα, εχω πεσει και σε στουντιοκοριτσα ξεπέτες και σε καλές, αλλά καμία δεν τα έχει δώσει όλα σαν την Άννα Μαρία συν οτι καυλώνω εύκολα και τα παρακάμπτουν. Για απλό οι υπηρεσίες της ήταν πολύ καλές
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2