Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Cinema 65561
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Πηγαμε με την γυναικα μου να επισκεφτουμε το σινεμα για δεύτερη φορα. Μπηκαμε μεσα πληρωσαμε το εισητηριο και το παληκαρι στη ρεσεψιον μας εδωσε το κλειδακι για το ντουλαπακι να βαλουμε καποια πραγματα μας να ειμαστε πιο ανετα. Ανεβηκαμε ας πουμε στα αποδυτήρια οπου ανοιξαμε το ντουλαπακι και η γυναικα μου εβαλε το παλτο της. Πριν το κλεισει της ειπα να βγαλει και το εσωρουχο διοτι δεν θα το χρειαστουμε αλλο. Σηκωνει λοιπον το ριγε μινι φορεματακι της και κατεβαζει το μαυρο σεξυ δαντελενιο εσωρουχο και το τοποθετεί και αυτο στο ντουλαπι.Αρχιζει και αγχωνεται και τρεμει απο την ντροπη. Της λεω κατσε να βαλουμε και τη μασκα και την ρωτησα αν ενιωθε πιο καλα. Μου λεει οτι νιωθει καπως πιο καλα και οτι αφηνεται σε εμενα και με εμπιστευεται απολυτα. Κατεβαινουμε κατω και καθομαστε στο μπαρ και καθομαστε στη γωνια διπλα στη σκαλα. Εγω στο σκαμπο και ορθια μπροστα μου ο έρωτας μου που ειναι προθυμη να κανει οτι της πω. Αρχιζω και την φιλαω και της μιλαω για να νιωσει πιο ανετα ενω παραλληλα της σηκωνω το ριγε μινι φορεματακι της και αποκαλυπτω το σεξυ μικρο στρογγυλο και τοσο απαλο αλλα και αψεγαδιαστο κωλαρακι της. Αρχιζω και το χουφτωνω με τις παλαμες μου και της ανοιγω τα κωλομαγουλακια να φενεται το ξυρισμενο μουνακι της και η πισω πολυ στενη τρυπουλα της την οποια ειχα σκοπω να την σκισω αργοτερα.Οσο επαιζα μαζι της ηταν δυο τυποι που μας κοιταζαν και ξαφνικα της λεω να μεινει λιγο εκει που ειναι και μιλαω σε ενα τυπο και του λεω να παρουμε μαζι την γυναικα μου αλλα σιγα σιγα στην αρχη και οχι βιαστικα και λιγουριστικα και μετα βλεπουμε πως παει. Αν το δεχεται η αν οχι. Σκοπος ειναι να περασουμε ολοι καλα και οχι να την κανουμε να ποναει και να ειναι τραυματικη εμπειρια. Ετσι κι εγινε λοιπον. Ανεβηκαμε πανω σε ενα δωματιο κλειδωσαμε και εβαλα τη γυναικα μου να γονατησει μπροστα μας (μιας και φοραγε τη μασκα την οποια δεν εβγαλε ποτε παρα μονο στην αποχωρηση απο το μαγαζι). Αφου ξεκινησε να μας παιρνει πιπα.. (Του τυπου παντα με προφυλακτικό εννοειται) μετα απο λιγο την στησαμε στα τεσσερα και αρχισαμε να την πηδαμε εγω απο το στομα και ο τυπος το μουνακι της οπου σιγα σιγα αφου εβλεπα οτι το δεχοτανε να του κανω νοηματα κατα διαστηματα να την πηδαει πιο δυνατα και πιο γρηγορα οπως της πηδαγα κι εγω το λαρύγγι.Αφου την ξεσκισαμε απο το μουνακι και το στομα και καταθεσαμε εγω στομα της και ο τυπος στο μουνακι της, ντυθηκαμε και κατεβηκαμε παλι κατω να πιουμε κατι μιας και ειχαμε γινει μουσκεμα απο τον ιδρωτα. Ηπιαμε μια κολα και μιλαγαμε οι τρεις μας για καποια ωρα φιλικα.ο τυπος μιλαγε ωραια και φιλικα χωρις να προσβαλει και να απλωνει χερι παρα μονο οταν του ειπα εγω να της χαιδευει τη ρογα και εγω να της χαιδευω την αλλη ρογα και να της εχω σηκωσει παλι το φορεματακι και μα φενεται το κωλαρακι της. Καποια στιγμη ακουσε να ανοιγει καποιο αναψυκτικο απο πισω της και μου ζητησε να της κατεβασω το φορεματακι για να νιωθει καλα οπως και το επραξα.(Το θεμα ειναι να νιωθεις ανετα εσυ αγαπη μου της λεω.Αν δεν νιωθεις καλα φευγουμε της ξαναλεω).Αφου περασε κανενα μισαωρο και χαλαρωσαμε ανεβηκαμε παλι στο δωματιο μονοι μας πλεον και ειπα στον τυπο μετα απο λιγο να ανεβει παλι για δευτερο γυρο. Ηρθε το παληκαρι πανω οπου παλι ξεκινησαμε να την πηδαμε και να την σκιζουμε μια ο ενας μια ο αλλος. Μετα απι λιγο της τον καρφωσα στο στενο κωλαρακι της και σιγα σιγα εφτασα στο σημειο να της σκιζω τον κωλο με ενα πολυ δυνατο και γρηγορο σφυροκοπημα ενω το παληκαρι της το εχωνε στο λαρυγγι. Τελειωσαμε και οι δυο παλι και ντυθηκαμε. Την ρωτησα αν της αρεσε αργοτερα ή αν υπηρξε στιγμη που την πονεσαμε και μου ειπε οτι πονεσε καποιες στιγμες αλλα ηταν υποφερτα. Δεν τελειωσε λογω ντροπης και αγχους αλλα της αρεσε που το παληκαρι μυριζε καθαριοτητα στο επιμαχο σημειο και οτι ηταν ξυρισμενο επισης. Δεν τον ειδε ποτε λογω μασκας αλλα ενιωσε ωραια μαζι του γιατι δεν της μιλησε ασχημα και την σεβαστηκε σαν γυναικα. Μου ειπε επισης οτι πιστευε οτι αν θα παμε σε τετοιο χωρο οτι θα ειναι και θα φερονται σαν ζωα, αλλα οσοι ηταν εκει ηταν διακριτικοι και σωστοι μου ειπε. Πραγμα που το βεβαιωνω κι εγω.Κανεις Απο τους Πελατες δεν με εφερε σε δυσκολη θεση ή να με νευριασει με την συμπεριφορά του.Θα ξαναπαμε καποια στιγμη και ελπιζουμε να ειναι παλι ετσι. Διακριτικοι Πελατες και να σεβονται ο ενας τα θελω του αλλου και ιδιαιτετα να σεβονται το ζευγαρι.
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pensa, zeygos1983, Φίφης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2018
αξιος φιλε μου το εχω κανει και εγω με κοπελα αυτό και περασαμε ωραια.να ξερεις όμως ότι ακομα και μαλακες να εχει το παιχνιδι το ρυθμίζεις εσυ και κανενας άλλος .αρα συνεχισε να το κανεις γιατι είναι πολύ ωραια.καλο θα ηταν βεβαια καποια στιγμη να ασχοληθείς και με το swinging .δες τις κριτικες μου και θα καταλάβεις τι γινετε .αν εχεις ορεξη και τεριαξουμε και ηλικιακα ελα σε προσωπικο μνμ.
21 Ιανουαρίου, 2018
φιλαρακο ποσο παει η ταριφα; τη υπηρεσιες προσφερει η γυναικα σου;
21 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΔΩΡΕΑΝ, είναι τύπε μου, δεν το κατάλαβες....??? Μεγάλο χαμόγελο
21 Ιανουαρίου, 2018
Τα καλύτερα σημεία του ποστ:
"Αρχιζει και αγχωνεται και τρεμει απο την ντροπη."
"δεν της μιλησε ασχημα και την σεβαστηκε σαν γυναικα."

Η αλήθεια είναι πως και οι πουτάνες χρήζουν σεβασμού.....

Να μας καλέσεις και στο γάμο σου..!
26 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να μας πεις και του χρονου?
26 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εισαι εκτος θεματος φιλαρακι!Δεν το κατεχεις το αθλημα!Κατσικογάμης
26 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε ηταν καυλα.μας αρεσει να εχουμε τριτο ατομο.οταν εχουμε αντρα ασχολουμαστε με την γυναικα μου.οταν το τριτο ειναι γυναικα..οι δυο τους ασχολουνται μαζι μου...αλλα παντα ειμαστε μαζι να ασχολειται ο ενας με τον αλλον.το τριτο ατομο ειναι σαν ενα sex toy.Δεν θελουμε να ξαναπαιξουμε με τα ιδια ατομα ουτε να εχουμε επαφες μετα.Ετσι μας αρεσει.οσο για swinging θα Παμε σε αλλη χωρα και οχι ελλαδα.Αυτο το κανουμε μια με 2 φορες το χρονο.ειναι το διαφορετικο στη σχεση μας.φαντασιωσεις που δεν βιαζομαστε να κανουμε.θα τιοα ξαναπουμε φιλε και μπορει τους επομενους μηνες να παμε καπου.πηγαμε το δεκεμβριο και μαλλον παλι τον φεβρουαριο με μαρτιο.θα δουμε.δεν ειμαστε φαν.περναμε τελεια και μονοι μας.

26 Ιανουαρίου, 2018
το ότι την πονεσε υποφερτα άλλος αντρας σημαινει ότι την σεβαστηκε? δηλαδή ενας αντρας την στιγμη που γαμαει μια γυναικα την σεβεται? σε ποια γλωσσα και σε ποιον κοσμο?
εσυ που σε κερατωσε μπροστα στα ματια σου εισαι οκ? δεν αισθάνεσαι ξευτιλισμένος ως αντρας -σύντροφος που εφαγες κερατο? απορω πως σκέφτονται μερικοι. τους μαζοχιστες και του κεραταδες που τους αρεσει κιολας δεν μπορω με τιποτα να τους ψυχολογησω. όταν καποιος σου πει λεκτικα ότι σου γαμανε την γυναικα είναι βρισια και εσυ πας και το κανεις και γουστάρεις κιολας? ποσο πιο χαμηλα? τι ανωμαλια είναι τουτη?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
(Updated: 31 Ιανουαρίου, 2018) 29 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε.... Ο κερατας ειναι αυτος που το μαθαινει τελευταιος.Ειναι αυτος που η γυναικα του γαμιεται με αλλον και τον κοροιδευει.Τα εχεις μπερδεψει στο μυαλο σου. Εμεις διασκεδαζουμε στο σεξ!Δεν εισαι σε θεση να το καταλαβεις.Δεν σε κατηγορω που δεν μπορεις να καταλαβεις και να δεχτεις καποια πραγματα... Σε κατηγορω που κρινεις και βριζεις καποιον επειδη σκέφτεται ή ειναι διαφορετικός απο σενα!
30 Ιανουαρίου, 2018
Ακριβώς όπως πρέπει τα λέει ο φίλος Someonenew.Και συγχαρητήρια που έχεις καλλιεργήσει μια σχέση τέτοιας αφοσίωσης και εμπιστοσύνης! Προσκύνημα
review reaction 1 zeygos1983
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2