Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είπα και εγώ να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό,Χμμμ; πέρα από τα γούστα μου τα συνηθισμένα(μοντελέ πιπίνι). Το γραφείο όπως πάντα άψογο, ραντεβού στο κλασικό μέρος κλπ. Ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται το κορίτσι της φωτογραφίας μεν αλλά ένα μάτσο χάλι.Money Mouth Μαλιά κουβάρια, μακεαπ από τα μάτια να έχει χυθεί στα μάγουλα... σαν να είχε φάει μπουνιές ήταν η καημένη. Από σώμα τι να πώ.... περίμενα πιασίματα αλλά αυτά ήταν πατσάδες.... η κοπέλα μάλλον γυμναστική δεν έχει κάνει ποτέ στη ζωή της με ότι αυτό συνεπάγεται. Στα του αγώνα .... δεν το έχει καθώς το βλέπει σαν αγγαρεία και αρπαχτή άντε να τελειώνουμε, τηλεόραση ρώσικο κανάλι στη διαπασών, στο κινητό να γράφει μηνύματα στη φίλη της...που να ξεκινήσω και που να τελειώσω δεν ξέρω. Μα καλά γιατί κάθισα δεν ξέρω!!Κεφάλι σε τοίχο!
Στα λίγα υπέρ της είναι μεγάλο φυσικό στήθος και από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνειΜεγάλο χαμόγελο Ναι τουλάχιστον στο κομμάτι αυτό δικαιώθηκα που δεν έφυγα!!!
Καλή σε όποιους αρέσουν τα τροφαντά κοριτσάκια... Καλή χρονιά ελπίζω να βοήθησα λιγάκι. (Ημερομηνία ενδεικτική)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
76
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, alladalla, Πουτσαρας4 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2018
Σίγουρα βοήθησε εμένα που περαστικός σήμερα από Θεσσαλονίκη, σκέφτηκα να την πάρω. 140 SAVED for next time.
04 Ιανουαρίου, 2018
Φακιρη τρεχααααααααααααααααααα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2