Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Mετά την Λάουρα αποφάσισα εχθές να δοκιμάσω και την Ντιάνα μιας και μου άρεσε και αυτή εξίσου.Δυστυχώς η Ντιάνα δεν είναι καθόλου καλή μέσα στο δωμάτιο όπως ήταν η Λάουρα και την έφαγα την φόλα μου.
Αρχικά να αναφέρω ότι η Λάουρα είναι κατά δήλωση της απο Μολδαβία,είναι λεπτή κοπέλα,με μαύρα μακριά μαλλιά και πρόσωπο κάπως τραχύ.'Ερχεται η κοπέλα στο δωμάτιο το ίδιο παγερή όπως και όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι.Την ρωτάω αν μιλάει Αγγλικά μου απαντάει αρνητικά,την ρωτάω αν μιλάει Ελληνικά μου απαντάει λίγο.Πάντως η κοπέλα δείχνει να καταλαβαίνει περισσότερο Ελληνικά απότι μιλάει.
Μου δείχνει να ξαπλώσω στο κρεββάτι παρακάμπτοντας οποιαδήποτε προκαταρκτικά.Χάιδευα λίγο το σώμα της ενώ αυτή μου περνάει αμέσως προφυλακτικό σε πέος με μισή στύση.Γονατίζει δίπλα μου και αρχίζει το τσιμπούκι αμίλητη.Πιασίματα στο μουνί δεν πολυαφήνει.Απλά περιορίστηκα όσο με πίπωνε να χαιδεύω τους γλουτούς της.Η πίπα της καλού βάθους σχετικά αλλά παγερή και αδιάφορη.
Μετά απο λίγο σταματάει,της λέω να συνεχίσουμε σε 69 αλλά ήταν καθολικά αρνητική παρόλο που είχε ανακοινωθεί το ίδιο πρόγραμμα με την Λάουρα.Της λέω να ανέβει απο πάνω μου και να συνεχίσουμε έτσι.Και πάλι αρνητικότητα.Επέμενα αλλά αυτή μου έδειχνε να κάνουμε άλλη στάση.Γενικώς από το ύφος της κατάλαβα ότι ήταν αρκετά δυσαρεστημένη και νευρική.
Προχωράμε σε πισοκωλητό,εκεί στήνεται καλά χωρίς να κλεβει.Μπαίνω μέσα της και αρχίζω να την γαμάω χουφτωνοντας τα ισχνά καπούλιά της.Η κοπέλα καμία συμμετοχή,ούτε βογγητό.Απλά παρέμενε παγερή στην θέση της όσο την γαμούσα και περίμενε να ολοκληρώσω.
Ακολούθησε ακόμα μία στάση η ιεραποστολική,όπου και πάλι παρέμενε παγερή,στενές επαφές δεν επιτρέπει ούτε φιλάκια και πιασίματα στο μουνί.Της κάνω πρόταση για να τελειώσω στο κορμί της αλλά δεν το προσφέρει στο πρόγραμμα.Συνεχίζω να την γαμάω στην ιεραποστολική στάση όπου και ολοκληρώνω με αυτή να με κοιτάει με παγερό βλέμμα.Ντύνεται σιωπηλή,περιορίζομαι να της πώ ότι δεν της αρέσει η δουλειά που κάνει, αυτή καταλαβαίνει τι εννοώ και με νεύρα μου απαντάει στα Ρώσικα δείχνοντας μου το χέρι της.Μάλλον εννοούσε ότι δεν της αρέσει να την πιάνουν στο μουνί.Εξέρχεται εκ του δωματίου. Μία απο τις πιο τυπικές εμπειρίες στο Μεταξουργείο που γρήγορα πρόκειται να ξεχαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού