Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβηκα στον οροφο μαζι με συναγωνιστη οπου νομιζα ότι θα δουλευε η Γκαλινα, ηθελα
να το δωσω ασκουφωτα και τελειωτικα στο στομα μιας θειάς.
Στον οικο βρισκοταν από το πρωι η γνωστη Νατασσα και μολις ειχε μπει και η Μαρια που ενημερωθηκα ότι δουλευει/ε
στο φ109. Περιμενα να ξεντυθεί και να βαλει τα ρουχα της δουλειας, η Νατασσα εν τω μεταξυ πηγαινε από δωματιο σε δωματιο και
υπηρχαν και πελατες που ειχαν πληρωσει και περιμεναν στο σαλονι να αδειασει δωματιο.
Σε λιγακι ξεπροβαλε η Μαρια, μια 45αρα ρωσσιδα με καστανο μαλλι με μπουκλες, το προσωπο της είναι αρκετα ομορφο
ενώ το σωμα της δεν ηταν καλοδιατηρημενο, ειχε κοιλιτσα αλλα και τροφαντη κωλαρα με κυταριτιδα που όλα όμως κρυβονταν
κατω απο ένα ριχτο μακρυ ημιδιαφανο κομπινεζόν..
Ο συναγωνιστης με παροτρυνε να περασω δωματιο με τη Μαρια καθως είναι φωτια και λαυρα μεσα. Τον εμπιστευτηκα
και μπηκα δωματιο, σε λιγακι μπηκε η Μαρια και με βρηκε ορθιο να κρυβομαι πισω από την πορτα για να μη φαινομαι όταν θα ανοιγε να μπει μεσα. Με το που με ειδε ηρθε κατά πανω μου με στριμωξε στη γωνια και αρχισε να με γλωσσοφιλιαζει δυνατα. Καλη αρχη και
στενο μαρκαρισμα απο την Μαρια που με εβαλε στο κρεβατι χωρις να σταματησει να με φιλαει και ανεβηκε απο πανω μου, με φιλουσε στο λαιμο στο στηθος και εφτασε και στο πεος οπου το εβαλε ολο ακαποτα μεσα στο στομα της, η πιπα της πολυ δυνατη με συνεχομενα deep throat, προσπαθουσε κυριολεκτικα να μου τον φαει, σα μανιασμενη οπως με πιπωνε την ρωτησα αμα ηθελε να την κατουρησω σπερμα μεσα στο στομα της για να γλιτωσει το γαμησι αλλα μου ειπε οτι δεν κανει τελειωτικο, στο μενου ειχε και 69 αλλα δεν ψηνομουν.
Την σταματησα απο την πιπα και την ξαπλωσα στο κρεβατι οπου μου περασε αστραπιαια καποτα και βουτηξα μεσα στη μουναρα της γαμωντα την με μανια. Η Μαρια γαμιοταν με παθος εσπαζε την μεση της για να της μπει πιο καλα μου χουφτωνε τον κωλο και ολη την
ωρα προσπαθουσε να αποσπασει γλωσσοφιλα απο μενα. Καιρο ειχα να δω κορασιδα με τοσο μεγαλη συμμετοχη και ορεξη, εκανε σα να μην εχει ξαναδει πουτσα. Τη εχυσα μεσα στη μουναρα της και λιγο πριν φυγει με πλησιασε για να μου δωσει αλλο ενα γλλωσσοφιλο.

Συμπερασματικα η Μαρια ειναι μια μεγαλοκοπελα μετριας εμφανισης στο σωμα αλλα με αρκετα ομορφο προσωπο.
Εχει μεγαλη συμμετοχη στο δωματιο και γαμιεται δυνατα, ειναι απαραιτητο να την δοκιμασετε. Καπέλο
Στα μειον ενα περιεργος ηχος που βγαζει απο την μυτη οταν γαμιεται, δε μπορω να τον περιγραψω αμα την παρετε θα το προσεξετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.642
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1