Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απόγευμα Πέμπτης και είπα να δώσω μια ακόμη ευκαιρία στην Όλγα.Δινω το20ευρω στην υπηρεσία πάω δωμάτιο μετά από λίγο έρχεται η Όλγα η οποία δεν μιλάει σχεδόν καθόλου Ελληνικά Αγγλικά ελάχιστα οπότε συνενόηση δύσκολη.Αρχιζει προκαταρκτικα με γλείψιμο αρχιδιων μετά από λίγο με ρωτάει με νόημα πως θέλω τσιμπούκι με ή χωρίς προφυλακτικό της λέω με έτσι περνάει την καποτα και μου έκανε ένα πολύ μέτριο αγαρμπο τσιμπούκι.Της λέω να συνεχίσουμε με σεξ τότε αυτή βάζει μια μεγάλη ποσότητα τζελ στο μουνι της με αποτέλεσμα η αίσθηση να είναι ελάχιστη έτσι ανέβηκε από πάνω μου στη συνέχεια γύρισε σε ιεραποστολικη στάση με τα πόδια της στους ώμους μου που είναι ωραία και καλοσχηματισμένα αλλά δυστυχώς βρώμικα γανιασμενα με τσόχινη υφή
μετά από λίγο και αρκετή δυσκολία τελείωσα
Συνοψίζοντας να πω πως στο δωμάτιο έκατσα περίπου 10-12λεπτα η τσατσά δεν ενόχλησε η Όλγα εμφανισιακά είναι πολύ μέτρια αλληθωρη και της λείπει κάποιο δόντι με αποτέλεσμα να είναι εντελώς αστεία η φάτσα
της και σε κάποια στιγμή γέλασα.Δυστυχως από τότε που σταμάτησε το δυνατό χαρτί του μαγαζιού αυτού η Άλογα Φωτεινή μετά το χάος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού