Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινη επισκεψη στη Ζανα, μετα από καυλες για hardcore καταστασεις ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Την Ζανα ολοι λιγο-πολυ την ξερετε, με αυτή μεγαλώσαμε, κι από ότι ειδα, με αυτή μπορει να μεγαλωσουν ακομα και τα εγγονια μας Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Η γυναικα αυτή πρεπει όλα αυτά τα χρονια να εχει δεχτει στο στομα της μια μεγαλη λιμνη από σπερμα, και πρεπει σιγουρα να εχει ρουφηξει πανω από 80.000 πουτσους, συμφωνα με τους υπολογισμούς μου Ναι! Στα κιλα ηταν όπως την θυμομουν, πριν από κανα χρονο, εντονο κραγιον και μακιγιαζ, και παντα χαμογελαστη. Στο δωματιο ηρθε με κεφι, και αμεσως αρχισε να με ρουφαει στο λαιμο, ενώ εδωσε και 2-3 πεταχτα φιλακια στο στομα. Συνεχισε πιο κατω στις ρωγες, και στη συνεχεια εκανε αυτό που κανει παρα πολύ καλα χρονια τωρα - πιπα ρουφηχτη με παιχνιδακια στο πυτσοκεφαλο ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μετα από λιγο την σταματησα, ανασηκωσα τα ποδια, και αυτή ως υπακουη κορασιδα (λεμε τωρα), εχωσε τη γλωσσαρα της μεσα στην κωλοτρυπιδα μου. Μου σπατουλαρησε καλα την τρυπα μου, και προσπαθουσε να χωσει τη γλωσσα της οσο πιο βαθεια μπορουσε μεσα στο εντερο μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τελικα, οσα χρονια κι αν περασουν, την τεχνη της στην κωλογλειφαδα δεν την ξεχναει !!
Αφου μου καθαρισε καλα τον πρωκτο, επανηλθε στον πουτσο μου για πιπα, ενώ εκανε και συχνα διαλειματα για καραμελωμα στις μπαλες. Με ρωτησε για σεξ, αλλα φυσικα της ειπα όχι, ενώ της εδειξα παλι τον πρωκτο μου, για μια δευτερη δοση κωλογλειφαδας, πραγμα το οποιο εκανε αμεσως χωρις αντιρησεις. Μαλιστα, μπορω να πω ότι την δευτερη φορα ρουφουσε τον κωλο μου με ακομα πιο πολύ ορεξη ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚαπέλοΚαπέλο
Στη συνεχεια, ξανα πιπα, μεχρι να αδειασω το σπερμα μου στη στοματαρα της. Τα ρουφηξε όλα, όπως παντα, τα εφτυσε, με αποχαιρετησε ευγενικα, και εφυγε.
Η Ζανα δεν είναι για πιπινο-λατρεις, ουτε καν για milf-ακηδες. Η Ζανα αποτελει την προσωποποιηση της ανώμαλης και αρρωστης καυλας μας να πιπωσουμε την παχουλη γιαγια της γειτονιας μας Ναι!Ναι!Ναι! Αψογο service, το δωματιο σε μετρια κατασταση, ενώ η τσατσα ενοχλησε στο 10-λεπτο. Οσοι ζητατε hardcore καταστασεις, προτείνεται Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fatasstits(2), coscoras, bane4444 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2017
ΚΑΥΛΩΣΑΝαι!, θα πάω αύριο να με στραγγίξειΝαι!Ναι!Ναι!
17 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλο βολι συναγωνιστη Ναι!Ναι!Ναι!
17 Δεκεμβρίου, 2017
Νεος εδω ,αλλα πριν λίγο καιρο πήγα με την Ζάνα,μου έγλυψε τον κώλο μου αφου ειχα πλυθεί νωρίτερα ,μ3 εφτυσε την κωλότρυπα ακομα ποιο καυλωτικόΓλώσσα
L
lakis1988ii
17 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειστε σκληροπυρηνικοι χυστεςΝαι!Ναι!
18 Δεκεμβρίου, 2017
ρε φίλε αν ξέρεις καμία τσιμπουκλού στο επίπεδο της ΖάναςΝαι!Ναι!Ναι! που να έχει και εμφάνιση μην το κρατάς μυστικόΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
18 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το κατω κεφαλι με παρεσυρε στο βουρκο της cult-ίλας Ναι!Ναι!Ναι!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6