Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θα θελα να γραψω περισσοτερα για τα της συναντησης με τη Νεφελη, αλλα δεν μπορω λογω χρονου κι εχεμυθιας, καθως η Νεφελη επιθυμει να μεινει κρυφη η ταυτοτητα της...
Ξανθια μετριου αναστηματος με ομορφα καστανα ματια με μοντελε αρκετα γυμνασμενο σωμα, παρα την ηλικια της, που πρεπει να 'ναι πανω απο 30, με τατου στην πλατη κ piercing στην κοιλια κ την γλωσσα και δυο υπεροχους λαχταριστους σιλικονατους βυζους..!
Υπερτουμπανο με λιγα λογια..! Εχει φουσκωσει αρκετα και τα χειλη της.. Εγω το βρισκω σεξι κ καυλωτικο, παρολο που δεν μ' αφησε να την φιλησω, σ' αλλους μια τετοια επεμβαση, μπορει να φαινεται αντιαισθητικο...
Πηρα το προγραμμα των 50 με ισπανικο... Να σημειωσω οτι παρολο που πηγα κατα τις 12:30 το μεσημερι, ολα τα δωματια ηταν γεματα και περιμενα πανω απο μιση ωρα, μεχρι να ρθει η σειρα μου..
Απ' οτι φαινεται, παρολο που δεν εχει ανεβασει φωτογραφιες της κι οι παλιοτερες κριτικες της ηταν μαλλον αρνητικες, απ' οσο διαβαζω, αρκετος κοσμος την εχει μαθει κ την τιμαει στις συντομες επισκεψεις της στη Θεσ/νικη...
Εγω μολις πριν δυο βδομαδες, που την ειδα για πρωτη φορα, την ανακαλυψα... Ειτε δεν παρακολουθουσα συστηματικα το σαϊτ τον Οκτωβρη, ή επειδη οι βαθμολογιες ηταν χαμηλες, δεν με παρακινησαν να δωσω ιδιαιτερη σημασια...

Στα του αγωνα, υπεροχο στοματικο για αρχη, ισως το καλυτερο που μου 'χουν κανει..! Την σταματησα γιατι λιγο ακομα κ θα τελειωνα..! Ανεβηκε απο πανω, οπου το κατεχει πολυ καλα το αθλημα και ξερει να κουνιεται με διαφορες εναλλαγες κι ειναι υπεροχο να βλεπεις τις βυζαρες της να κουνιουνται..! Μετα καναμε για λιγη ωρα ισπανικο, οπου παρολο που 'να σιλικονατα τα στηθη της ειναι απαλα κι εχουν ωραια αισθηση..! Στη συνεχεια κλασσικο ιεραποστολικο και καθως ο χρονος τελειωνε της ειπα να μου τον παιξει για λιγο καθως πιπιλουσα τις υπεροχες βυζαρες..!

Η Νεφελη θα μεινει δυστυχως για λιγες ακομα μερες, μεχρι την Κυριακη... Και μου ειπε θα ξαναρθει κατα τον Μαρτη, καθως σκοπευει να κανει μια πλαστικη και στα κωλομερια..!
Μου εκανε εντυπωση οτι δουλευει τοσες πολλες ωρες, γιατι την προηγουμενη μερα δουλευε πανω απο 14 ωρες κι απορησα ποτε προλαβαινει και ξεκουραζεται...
Αλλα απ' την μια φαινεται οτι το κατεχει το επαγγελμα κι αντεχει κι απ' την αλλη οτι πρεπει να 'χει μεγαλη αναγκη τα χρηματα και για αυτο δεν τη νοιαζει αν κανει πολυωρες βαρδιες ή αν εχει πολλη πελατεια...
Αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα... Ελπιζω να μπορεσω να την ξαναδω μεχρι την Κυριακη ή εστω να τηρησει την υποσχεση της κ να μμας ξαναρθει με το νεο χρονο, γιατι ειναι απ' τις αγαπημενες μου κι απ' τις κορυφαιες κατα την γνωμη μου..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, GAMEOVER, alladalla και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε ξέρεις σε ποιά πόλη θα πάει για δουλειά μετά τη Θεσσαλονίκη?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1