Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Μασατζίδικα 38273
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Επανάληψη λοιπόν η μήτηρ της μαθήσεως!!!!!!!! Αυτή η σωστότατη ρήση ήταν ο απόλυτος οδηγός για το πώς θα πέρναγα το σημερινό ρεπό μου!!!!! Αν δεν είχε προηγηθεί η προηγούμενη συνέρευση μου με την Βικτώρια , τολμώ να πώ ότι θα έκανα μαλακία και θα πήγαινα κάπου με φόβο να μην πέρναγα καλά!!!!! Στην αρχή σκέφτηκα την ΚΑΥΛΟΛΙΑ στη Στουρνάρη αλλά λόγω της ημέρας πώς να πήγαινα εκεί??? Οπότε τραβήχτηκα προς Μιχαλακοπούλου για να ξαναδώ τον μεγάλο μου έρωτα..την ΒΙΚΤΩΡΙΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ!!!!! Τα έχω ξαναγράψει για αυτόν τον Ασιατικό ποιμενικό αλλά η 2η φορά εκεί ήταν ακόμα καλύτερη από την 1η!!!! Με τέτοια κορμοστασιά , αδυνατείς να γυρίσεις μετά πίσω σπίτι και να είσαι νορμάλ...κάτι θές να κάνεις...δεν στέκεσαι πουθενά..δεν έχεις ηρεμία..συνέχεια σκέφτεσαι τί έγινε...πώς ήταν..και τί θα γίνει την επόμενη φορά!!! έχει τόσο τέλειο κορμί που εκτός από τσολιάς στο μνημείο του αγνώστου στρατιώτη θα μπορούσε να είναι και μία από τις καρυάτιδες!!!! Στο κατοστάρι δε...παίζει να είναι πολύ ανταγωνιστική με τις τζαμαικανές και αμερικανές γαζέλες!! ίσως τις έχει και μία χαψιά...οι γνώστες ξέρουν...Ναι!Ναι!Πάμε στο ρεζουμέ όμως..μισή ώρα μασάζ χαλαρωτικό(όπως το ήθελα για σήμερα) και μετά ξεκίνησε μία ερωτική ψηλάφιση στα..επικίνδυνα μέρη του κορμιού μου όπου εντός δευτερολέπτων είχαμε ΑΜΕΣΗ διέγερση και ευρίσκομαι σε ΕΡΩΤΙΚΟ ΑΜΟΚ!!!!! Φίλοι μου είναι μία από τις 5 γυναίκες που με φτάνουν σε ερωτικό αμοκ υψίστης επικινδυνότητας καθώς το οπτικό γίγνεσθαι σε συνδυασμό με το μπαλαμουτοκαύλι δημιουργεί μία άνευ προηγούμενη ερωτική συνάρτηση που καταλήγει μοιραία σε εκτίναξη μεγάλης ποσότητας λευκού παχύρευστου υγρού από τις ερωταποθήκες του σώματος μου!!Σηκώνομαι όρθιος αμέσως μετά την ψηλάφιση και μου αρχίζει ένα άρμεγμα αρχιδιών....μα τί ΑΡΜΕΓΜΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΈΡΑΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΏ!!!!!! Γλυψαρχίδι σπατουλαριστό με έναν πολύ ιδιαίτερο σιβηρικό τρόπο(με αυτόν τον τρόπο οι σιβηριανές τίγρεις γλύφουν τα μικρά τους για να τα προστατεύσουν από τα μικρόβια όταν είναι μικρούλια!) και μετά αρχίζει η επιτομή της ΠΙΠΑΡΑΣ!!!! Με deep throat κλαρινέτο συνεχίζει την διαδρομή των υγρών μου προς την θανατική τους καταδίκη και την εναπόθεση στο στόμα ή στα μούτρα ή στα στήθη της γυναικάρας αυτής αλλά όπως ο ΜΕΤΑΞΟΥΛΗΣ το 1940 όρθωσε το ανάστημά του και είπε το ΙΣΤΟΡΙΚΟ "ΟΧΙ" έτσι και εγώ την έσπρωξα λίγο πριν τελειώσω στο στόμα της και της έγνεψα το κεφάλι για να σηκωθεί και να συνεχίσει ο β γύρος!!!! Στήνεται υπέροχα στα 4 και ειλικρινά το θέαμα είναι αλά ΜΕΣΙ 19 με ΧΕΤΑΦΕ!!!! τέτοια ηδονή!!τέτοιο θέαμα!!!! τέτοια ΚΑΥΛΑ!!!!! ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!!Αρχίζω το σφυροκόπημα και σε λιγότερο από 3 λεπτά νιώθω τους σπασμούς της πάνω στο καυλί μου και σταματάω σιγά σιγά για να της δώσω τον απαραίτητο χρόνο να συνέλθει από τον πρώτο οργασμό...της χαιδεύω σιγά σιγά το μουνάκι και μετά την αρχίζω στο πιό υγρό γλυφομούνι της ζωής μου!!!! η Φωτεινή αναγκάστηκε να φωνάξει υδραυλικό απογεματιάτικα για να ξεπλημμυρίσουμε(χαχα πλάκα κάνω να σοβαρευτώ λιγάκι ε?) και αρχίζω μετά από 5 λεπτά το ιεραποστολικό μου...η αλήθεια είναι ότι το κρεβάτι τρίζει λιγάκι αλλά αυτό εμένα με φτιάχνει γιατί μου δημιουργεί καλτίλα στο γαμήσι όπως πρέπει να είναι!!! νέος γύρος σφυροκοπανήματος με γλωσσόφιλα δυνατά τραβήγματα ρώγας και χτυπήματα κώλου με θόρυβο που αντιλαλούσε στο θησείο και στην αρχαία αγορά...δυνατό πολύ δυνατό και έντονο κοπάνημα κραυγές δυνατές που καύλωσαν ακόμη και οι βρύσες...χαχαχα..χύνει εκείνη με δύναμη και ταρακούνημα που οδηγεί πιθανόν σε τσουνάμι..ήταν τεκτονικό το τελείωμα και ίσως σε 15 λεπτά έχουμε τσουνάμι στην ΧΙΟΝαι!Ναι!!!!!!! Πέταμα καπότας και πέταγμα όλων των υγρών μου πάνω της χωρίς να κοιτάω τί και πώς φύγαμε παντού και η ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ τα έψαχνε για τα γλύψει...άν έσκαγαν μέσα της φοβάμαι για τρίδυμα...Μωρό μου είσαι ΜΟΝΑΔΙΚΗ!!!Σε ευχαριστώ που υπάρχεις και σε γνώρισα!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.015
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, truker, blauundrot και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού